Treść opublikowana przez aaben
-
E90 320d - konwersja na Alpina D3
Fajnie kubaj że się podzieliłeś, gratulacje.
-
BMW E92 320D WBAWD11060PW12422
aaben odpowiedział(a) na Takkyish temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak.
-
Tylni nawiew E90
Yyyyy przestawione jest na pewno na zimne z tyłu na suwaku? :mrgreen:
-
E90 320d spryskiwacz nie dziala
Nadkole z prawej strony tylna część. Ale ZTCP przednią część i tak trzeba zdjąć.
-
E91 M47N2 wymiana uszczelek kolektora wydechowego
https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e91-320d-tou/repair-manuals/11-engine/11-62-exhaust-manifold/FqNAnXG
-
BMW E82 123d 270tkm warto ? WBAUR51040VJ69022
aaben odpowiedział(a) na miniumek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚrednio coś widać na tych zdjęciach, ale jak dla mnie prawy przód też był ruszony. Jak masz fotkę tyłu to ją pokaż, mamy oceniać fakturę? :)
-
BMW Seria 5 520I WBADT21060GZ12302
aaben odpowiedział(a) na wnoros temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli handlarzowi opłaca się ciągnąć takie auto przez całą Europę, zapłacić dużą akcyzę i wystawić tutaj to zapłacił za nie jakieś 500 EUR. Przebieg mały.
-
Jaki silnik do e90?
To nie jest temat do oceny konkretnych ogłoszeń, jest od tego inny dział forum. Bardzo słabe zdjęcia i niewiele na nich widać poza oczywistościami typu pozmieniane znaczki, wytarta kierownica i gałka (standard).
-
E90 330xi n52b30 wciagniety pasek do silnika.
Pasek klinowy wciągnięty do silnika? Rozumiem że miałby jakimś cudem jakaś jego część wejść pod uszczelniacz wału? Jest to mało prawdopodobne. Prędzej problem z rozrządem. Tak czy siak trzeba by zdjąć miskę i zobaczyć co jest w smoku oleju, to standardowa rzecz po znalezieniu czegoś dziwnego w silniku. Jeżeli chodzi o nierowną pracę to przyczyn może być dużo.
-
Jak dbać o nasze BMW
Przodu nie zrobisz bez ścisku do sprężyn.
-
[E90] Wymiana Xenon na halogen
Według mnie problem jest raczej w niepełnym kodowaniu, samo usunięcie wpisów z VO to tak jakbyś nic nie zrobił trzeba jeszcze przekodować moduły.
-
Jak dbać o nasze BMW
Po 200 tkm oba do wymiany pewnie razem z odbojami i poduszkami.
-
[E90] Wymiana Xenon na halogen
Przełącznik świateł z ręcznym poziomowaniem masz?
-
[e90] Jaki olej?
Porównywanie olejów Mid SAPS i Low SAPS to jak porównywanie gruszek z arbuzami.
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
W M57 można płukać do woli, naturalnie przed wymianą oleju. :) Kulfon auto jak zawsze klasa! Jak Ci się sprawuje ACC?
-
e46 330CI WBABD51070PK28462
aaben odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLedwo co wystawiona. Ale z powodu braku powyższych opcji wyposażenia + automat to jeszcze postoi. Takie auto w dobrej cenie i opcji stoi na otomoto mniej niż 24 godziny. Niebieska 328ci przedlift w wypasie za 8 tysięcy bez dramatu blacharskiego stała w komisie w Warszawie 5 godzin.
-
e46 330CI WBABD51070PK28462
aaben odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego stoi...
-
jak sciagnac koncowke wydechu
Zerknij na google na grafice są zdjęcia może coś Ci podpowiedzą.
-
e46 330CI WBABD51070PK28462
aaben odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak tablicy z przodu. Zdjęcia takie-se ale nie widzę na nich sprysków xenonów. Może są. Zdjęcia fotela kierowcy umiejętnie kadrowane. Co do kierownicy to patrz wyżej, zdjęcia są umiejętnie porobione tak żeby zachęcić a nie pokazać auto.
-
jak sciagnac koncowke wydechu
Tam jest jakaś blaszka sprężynująca OIDP, ale ściągnięcie tego jest mega trudne bo z czasem się zaspawuje jedno z drugim. Podejrzewam że jeżeli nakładka jest już szrot to przecięcie jej by bardzo pomogło.
-
BMW E36 325i 1994, WBABF31010EF24137
aaben odpowiedział(a) na Sperr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakbyś wrzucił aktualne ogłoszenie to byłoby nam łatwiej...
-
e93 335i WBAWL71028P166755
aaben odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Serii 3 BMW poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Ale Seria 3 w cabrio, z dieslem, w automacie to najcięższa konfiguracja jaka może być. Nie bez powodu w E93 nie było 335d, ważyłoby to pewnie ponad 2 tony. Na winklach czy na torze 2.0d w manualu jest lepszy niż 3.0d w automacie nawet w budzie E90. 3.0dA to są samochody na autostradę gdzie nikt nie ma podejścia. Do wygodnej jazdy po mieście, jeżeli kogoś stać na 3.0d, też jest super ale zawsze czuć te parę kg więcej. :)
-
problemy z elektronika silnika- magistrala BSD
A szukałeś na forum?
-
Za wysoka masa powietrza.DPF
Ale o co chodzi? Czy auto dużo pali, ma mało mocy?
-
[E91] Kontrolka oleju po wynianie
Źle założony filtr albo usterka pompy oleju.