Witam sciagnalem x3 2,5 z usa po podlaczeniu kompa pokazuje blad maty siedzenia pasazera koszt 920€ (cale dolne siedzenie) ze wzgledu na koszt zamuwilem w europejska mate ale nie dziala z moim modulem, czy macie jakies pomys wlutowac diode ie idzie (niema dwuch kabli niebieski i bialy) calosc wyglada tak: 26 przewoduw jest wlutowanych w modul calosc jest zatopiona w gumie orginalny nr. bmw 65.77 6945066-02 POMOCY