Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 13.03.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Podejścia do takiego ekranu już wielu robiło i wszyscy z tego zrezygnowali (Renault, Toyota, Honda) także to nie żaden innowacyjny pomysł. Tutaj tylko jest kwestia innej technologii i estetycznego wkomponowania. Natomiast to jest trochę tak jak z Touch barem w MacBookach Pro, który był niby rewolucyjny i fajnie wyglądał, ale Apple z niego zrezygnowało bo w sumie niczego na plus nie zmieniał. Co do materiałów, to jak dla mnie dokładnie taki sam poziom jak w G20. Może jakby szukać to kilka elementów na upartego by się znalazło, które jak sobie mocno wmówimy to sprawią lepsze wrażenie 🙂 Już to pisałem, to inna motoryzacja i inna rzeczywistość dlatego na pierwszy strzał daje efekt wow, ale jak się wróci do rzeczywistości to wcale to wnętrze nie powala ani jakością ani niczym szczególnym, ekran środkowy źle umiejscowiony, ten pas pod szybą zabiera sporo widoczności. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, to w iX3 trzeba pamiętać że mamy na środku te nerki, trochę nawiązujące do historycznych modeli i to robi sporą robotę. Natomiast wszystko wskazuje na to, że w i3 ich nie będzie, tylko będzie pas podobny do tego co jest w nowym Oplu Astrze. Oczywiście będzie na pewno ładniejszy i lepiej dopracowany i ładniej świecił, ale sam koncept identyczny. Poszukajcie sobie zagraniczne wątki na forach, gdzie są świeżutkie opinie pierwszych użytkowników iX3. Zachwytów praktycznie nie ma. Po prostu dobry samochód, ale nie żadna rewolucja czy wgniatanie w glebę. Wielu pisze o słabej jakości materiałach i średniej ergonomii tego wnętrza. Jeździ ok, ale ekscytacji brak. Podobno w miarę ok jeżeli chodzi o zasięgi. Tylko tyle, mnie już zapał na G50 jakoś opadł po dwukrotnym obcowaniu z iX3, myślałem że to będzie jakiś gigantyczny przeskok, a wcale go nie zauważyłem, natomiast zauważyłem że z DNA BMW zostało jeszcze mniej.
  2. Troche zbyt goraczkow wszystko opisujesz i za duzo domyslow masz w glowie. Nie ma takiej opcji aby dyfer powodowal wieksze/mniejsze spalanie....chyba ze masz zly, z innym przelozeniem zalozony.
  3. Nie zauważyłem i, jak to mówią, teraz już nie sprzedam…?
  4. Wyciszanie drzwi dużo zmieniło odgłos zamykania? Czuć w końcu te premium? 😁
  5. Nadkola i drzwi. Nadkola mają największy wpływ na hałas z zewnątrz. Drzwi moim zdaniem specjalnie dużo nie zmienią, ja je robiłem trochę pod kątem audio (choć w BMW to i tak nie tak istotne ze względu na subwoofery w podłodze) a trochę aby poprawić dźwięk zamykania drzwi. Inna sprawa to czy masz szyby akustyczne - jeśli nie, to zdecydowanie powinieneś rozważyć retrofit.
  6. Na mrugaczy i pospieszaczy mocny silnik jest najlepszym lekarstwem. Jak mi ktoś mruga z tyłu pomimo że przedemna jadą auta, to specjalnie nie spieszę się z wyprzedzaniem po czym jak zrobi się miejsce na prawym pasie grzecznie na niego zjeżdżam dynamicznie przyspieszając. Widok miny szeryfa mającego wolny pas a nie będącego w stanie wyprzedzić bezcenny 😀
  7. nie maska ma własnie nie ruszane nigdzie śruby wszystko ori 🙂
  8. Podejrzewam, że w F20 jest analogicznie jak w F30, czyli w przedlifcie takie elementy jak maska czy klapa są lakierowane od wewnątrz tylko dwoma warstwami (podkład + baza), natomiast w polifcie pełne 3 warstwy obustronnie. Na moje to szukasz dziury w całym. Masz fabryczną grubośc powłoki? To sobie nie zawracaj gitary. Osobiście wątpie, że ktoś szukałby magika i płacił za to grube siano, że polakierował tylko te 2 elementy na 120 mikronów. Przy lakierowaniu z ręki jest to wyczyn dla nie lada specjalisty, a gdzie tu mówić o pierwszym lepszym warsztacie lakierniczym. A ślady na śrubach - może auto miało rozjechane szczeliny i pierwszy właściciel jeździł do ASO na poprawki i dlatego je ruszali, żeby wyregulowac klapę? W moim byłym E46 miałem lekko przekoszona klape z tyłu i byłem pierwszym który w ogóle ruszał śruby na zawiasach 😄
  9. spytam jakiegoś lakiernika jak będę malował tylny zderzak to pokaże bo kurde,że komuś by się chciało pod miernik robić.Mi by nie przeszkadzało np 200mikronów czyli druga warstwa to wiem malowane git a tu niby malowane niby nie.Gdyby nie to od wewnątrz bo to jest tylko na samym przodzie po całej długości i mastyka też mocno niebieska a po bokach gdzie zdjęcia nie mam już po całej długości maski mastyka ma już oryginalny błękitny kolor a tylko na froncie jest mocno niebieski zobrazuje to tak to niby malowanie jest jakby od spodu zakończone jak kreska czarna bo widać takie spurszone już jakby niskie ciśnienie pistoletu było i popruszyło natomiast mastyka jak zaznaczyłem strzałką czerwoną jest mocno niebieska a powinna być taka jak zaznaczyłem ''kółkiem czerwonym'' bo taka jest po bokach maski i od strony szyby po dlugości też natomiast tylko front cały po długości jest w mocno niebieskim kolorze
  10. Jacek, g01 jest super. Sprawdz historie wypadkowa. Auta nie maja zadnych problemow. Do 200tys lataja bez problemu. Pozniej zdarzaja sie, problemy z vanosami, ukladem chlodzenia, tu gdzies uszczelniacz strzeli na moscie. Nie ma dramatu zadnego. Super auta.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.