Skocz do zawartości

323i BMW Polska oraz Blogomotive szukają E46


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście nie rozumiem tej akcji bo ...

1. czy ma promować zakup trupa i reanimacji za ciężkie pieniądze w ASO??

2. czy ma promować sport motorowy?? (założenie budowy auta wyścigowego)??

3. czy po prostu chodzi o to by o czymś pisać??

no chyba, że po roku pisania dadzą mu zadbane E90 w Premium Selection i będzie to odpowiedzią na całą akcję!!

 

BMW z modelem e46 jest chyba najmocniej reprezentowane na rynku aut używanych. Dodatkowo jest to model, który nie korzysta z ...serwisu.

Myślę, że ta akcja ma na celu pokazanie, że odpowiednie serwisowanie starego modelu (ale już skomplikowanego) da radość z bezawaryjnej jazdy. Nawet wyczynowej.

Udowodnią także że nie taki diabel (serwis) straszny jak go malują.

 

 

i chyba wiem dlaczego model 320d nie jest brany pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...przecież to jest jakieś chore ... a potem ludzie szukają ideału za 13-15 tyś zł z małym przebiegiem , nie bite .

chyba bym wolał żeby zgniło u mnie w garażu niż je sprzedać za marne pieniądze , chyba że po prostu szukają frajera :lol:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytam o NAUKĘ płynącą z tej całej historii. 15,9 tys za 323i w podobno idealnym stanie.... no cóż, niech im będzie że tak jest - tylko razem z przeglądami, paliwem itd. koszt na pewno zbliżył się do 20 tys. Oczywiście, można znaleźć taką "okazję" przetrzepując oferty z całej Polski przez kilka miesięcy, jeżdżąc tu i tam, ale to też kosztuje, więc szukając e46 w większym budżecie płacisz po pierwsze za oszczędność swojego czasu i nie zakładasz że kiedyś w końcu trafisz na osobę która zmuszona okolicznościami sprzedaje zadbane auto.

 

Jestem ciekaw przeróbek, bo z tego co pisał obawiam się że zrobi kilka odpustowych modyfikacji - już wspominał o malowaniu pasów przez całe auto, allegrowych ringach i instalowaniu lotki na tylnej klapie :mad2:

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuję, bo właśnie odbiera z ASO. I cała jego argumentacja że da się kupić porządne e46 za 15-16 tys. padła. W samych częściach władowali w to auto 13 tys., a robocizny nawet nie liczyli. Czyli ma E46 za 30 tys.

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/2012/03/07/295-ile-naprawde-kosztuje-uzywane-auto/

 

 

Z pozdrowieniami dla rozglądających się za E46 za 11 000 PLN.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy że ringi i lotka przyklejona do klapy to taki wieś tuning. Według mnie wcale. Uważam że jeśli jemu ma sie podobać to może nawet sobie je w różowe misie wymalować. Każdemu z nas podoba się co innego, jeden woli ori wszystko inny chce poprawić troche. Dopóki nie przekłada zederzaków np. z serii 5, czy nie zakłada ogromnego komina zadartego do góry z tyłu, nie wali naklejek po szybach sparco czy tam tuning to jest okej.

 

co do kupowania auta to niestety tak jest, żeby jako tako jeździło po zakupie to trzeba zainwestować. Ja swoje za 19 kupiłem ponad, przez rok włożyłem z 7 :mrgreen:

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z pozdrowieniami dla rozglądających się za E46 za 11 000 PLN.

 

 

Taka jest swieta prawda. Autor tego bloga i tak kupił najlepsze ze wszystkich e46 jakie dało sie dostac w tej cenie. Kilka oddał na przeglad do ASO BMW, co zwykłego zjadacza chleba tez by uderzylo po kieszeni.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra co my tu mamy :lol:

http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2012/03/294-00.jpg

kierunki czarne smoke blee, najwyższy czas załorzyć pomarańczki

 

http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2012/03/295-01.jpg

tył auta wygląda na ori

 

@niklucas mam nadzieję że niedojdzie do dalszych modyfikacji, Karolina mu wtedy ukręci jaja :nienie:

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... ja za te pieniądze swojej e36 bym nie oddał... choćby mnie błagali na kolanach i choćbym nie miał co do gara włożyć nie oddałbym i już. Trochę się naszukali, aż znaleźli frajera co igłę (ponoć) oddał za darmo... Dziwne... :D. A jeszcze dziwniejsze, że owej igle połowę części wymienili (sprawnych i nie wymagających wymiany :duh: ) za kilkanaście kafelków (nie licząc robocizny). Mogli kupić wraka i w tym wraku powymieniać wszystko co się da i na to samo by wyszło i 2x taniej ;p i przekaz merytoryczny też pewnie jakiś by był. Bo aktualnego przekazu absolutnie nie rozumiem... Może za głupi jestem, a może ktoś mi wyjaśni? xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaz jest prosty. Kupuj używane BMW za 75% budżetu, a pozostałe 25% zostaw w ASO BMW. Najlepiej u Misiaka.

 

30 sekundowy spot reklamowy w TV kosztuje ok 60 tys PLN. Tu mają za 30 coś o czym mówi cała Polska. Oczywiście ta najbardziej zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu się w zupełności zgodzę z przedmówcą. Zacząłem czytać tego bloga... i po paru artykułach odniosłem wrażenie ( nie obrażając nikogo), że pisze to jakiś napalony pryszczaty 18 latek który zakupił swoje pierwsze bmw e36 coupe za 3500zł i jest tym faktem rozgrzany do czerwoności. A ten blogo jak podaje ma 36 lat. Wartość merytoryczna jego opowieści na temat bmw jak dla mnie znikoma. Gościu nie ma wiedzy na temat marki, a jedyne co to świetnie mu wychodzi rozreklamowywanie bmw i ASO, za co oni go sponsorują w przeróżny sposób. No cóż trzeba mu przyznać, że znalazł świetny sposób na to aby ktoś dorzucał mu niemałe sumy do auta i części. Niezły na tym interes robi, ale chyba nie myśli, że wszyscy są tak naiwni i to łykają. Ta akcja z doborem opon i kryptoreklamą dla mnie żenująca i prymitywna. Sam pomysł ma gościu dobry i pozazdrościć takiego sponsora, ale sposób w jaki to robi i myśli, że frajerzy fani bmw łykną jego ściemy dla mnie nie na miejscu.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przestalismy chyba się lubić.

Filmik z jady do Poznania

Generalnie filmik niski, zachowanie w czasie jazdy bardzo niebezpieczne. Filmik powinni zobaczyc Policja I BMW.

Policja wlepi Ci mandat za zabawę telefonem (przecież taśmą kierownicę mozna oklejać w czasie jazdy nie ?) BMW Polska jesteś chyba najgorszym ich reprezentantem !!! Socha była lepsza choć parkowała X6 na trawnikach i dostawała ciągle mandaty.

Ty za to mogłeś pozabijać ludzi !!!

 

Sie zagotowałem coś trzeba z tym zrobić :mad2:

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drodze nie ma prima aprilis... a takie zachowanie jest niedopuszczalne... a gdyby w momencie gdy okleje kiere taśmą lub wypełnia PIT-a?? wystrzeliła przednia opona?? wyszło dziecko lub zwierzak na droge?? wyglądał na w miare ogarniętego gościa ale pozory mylą... czesto właśnie tamtędy jeżdze na studia i mam nadzieje ze go nie spotkam na drodze ...podczas czytania gazety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.