Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez tak pisalem...jak mam pisac markerem to raczej mi to nie pasuje...jak mam wpisac markerem nick to jestem za projektem bez...

 

Tak jak kolega pisze poczekajmy jaka bedzie roznica w cenie, ale bardzie w sposobie wykonania...

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie,odnośnie logo klubu bo wnioskuję, że używanie jest zabronione.

Dlaczego naklejka forumowa nie może być z logo klubu?

Przecież na ramce tablic jest umieszczone i dobrze jest.

 

też się nad tym zastanawiałem...

myślę że narazie nie ma co toczyć sporów czy ma być z nazwą czy użytkownika czy nie, najpierw stwórzmy jakiś projekt bo póki co w zasadzie wychodzi na to że nie mamy zbytnio z czego wybierać

jak mam sam dopisywać sobie markerem to ja odpadam od razu hehe

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam projekt yoshimura01 jest na prawdę dobry.A co do dopisania nicku markerem to by była totalna wieś :duh: .Moje skromne zdanie,albo naklejka z nickiem najlepiej by było :cool2: .Lub bez.Chociaż jestem za pierwszą opcją :mrgreen: .Pisałem do Kobe4321 ma na dniach wrzucić jakieś projekty :cool2: .Pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Niestety mam urwanie glowy w tej zapipialej pracy. :mad2: Do projektow moge usiasc nocami, wiec postaram sie jak NAJSZYBCIEJ to zrobic.

Wielkie przeprosiny, jesli czekamy tylko na mnie... ale taki akurat okres sie trafil. W ciagu kilku dni beda projekty.

Projekt yoshi jest calkiem przyjemny. :cool2: Prosty, przejrzysty czytelny. Podoba mi sie. Wrzuce swoje i cos wybierzemy.

 

 

btw. Majstry zmiencie godzine. ;-)

http://images50.fotosik.pl/1207/d81eb6b7b8acc6f1m.jpg

Exx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam swój projekt, choć kolegi bardzo mi się podoba :P

(robiłem trochę chyba za szybko i jest tylko zarysem jak mógł by wyglądać, oczywiście jest do poprawek estetycznych)

 

http://img16.imageshack.us/img16/6086/naklejkajpg.gif

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego yoshimura01 kolejny zajefajny projekcik :cool2: Myślę że ten projekt zadowolił by wszystkich.Tylko mógł by być na znaczku napis BMW lub tradycyjny znaczek BMW.I daję ci celujący :cool2: :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe niezłe

ja niestety nie potrafię robić grafik ale proponował bym jednak ponad czasową linię rekina ( BMW wraca z tą stylistyką ) oczywiście moja propozycja do obróbki

Yoshimura mógłbyś stworzyć coś z tego dodać jakiś napis logo śmigła cokolwiek??

uważam że taka naklejka była by bardzo interesującą opcją i łączyła by wszystkie modele

wg rys w moim podpisie

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z procesu projektowego ciekawa jest 2,4,5,6. Projekt koncowy wg mnie juz jest zbyt poukladany zbyt prosty, zniknely krzywizny ktore daja polotu. Natomiast tekst story of joy chyba raczej nie ma nic wspolnego z forum. Rowniez ludzie na drodze nie wiedzieli by z czym to sie je. Sam bym nie wiedzial nie ogladajac tego filmiku haha. Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszkicuj na kartce, opisz o co chodzi a reszta to kwestia czasu :cool2:

 

 

Niestety aktualnie nie będę mieć dostępu do skanera wiec jedynie co to mogę jakąś mała nie udolna próbę zrobić sam :D ale to jutro Ci jakoś podrzucę mniej więcej będziesz wiedział o co chodzi :norty:

pozdrawiam

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonane na szybkości oczywiście krytykę biorę na klatę :D

 

http://images37.fotosik.pl/1160/5dcd383a01423e4bgen.jpg

 

http://images35.fotosik.pl/1011/f41a770b2680f549gen.jpg

 

http://images39.fotosik.pl/1165/24d171b00625d733gen.jpg

Edytowane przez mkvtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie projekt Joshimury jest strzałem w dziesiątke, nie przesadzony, prosty a jednoczesnie stylowy:) kwestia czy wybrać końcowy czy coś z tych szkiców..nie wiem jak wam ale mi ciężko się zdecydować:) w każdym bądź razie jaki by nie był z tamtych ja jestem jak najbardziej za:) gratuluje pomysłu, dla mnie bomba :mrgreen: :cool2: :cool2: :cool2:

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
troche myslalem o tym i jednak biorac pod uwage liczbe zainteresowanych uzytkownikow i rozne gusta takiej duzej grupy trzeba czesto pojsc na kompromis bo nie kazdemu bedzie sie widzialo logo w typowo "dizajnerskim" stylu... pozniej padalyby zarzuty, ze jest to 4um dotyczace BMW a nie witryna odnoszaca sie do designu samochodowego. Bede myslal nad bardziej organicznymi ksztaltami, a tym czasem poczekajmy na inne projekty :cool2: Pozdrawiam

Nowa propozycja lepsza! Nie czekaj na innych, kreśl kolejne :cool2:

Pierwsza też mi się podobała, ale... wczoraj jechałem za VW z takim samym logo, tzn. nazwa wpisana w linie auta. Od wczoraj już mi się nie podoba :mrgreen:

A tak zacząłem grzebać, bo coś mi świtało, że gdzieś coś podobnego już widziałem i faktycznie - są kluby, które coś takiego mają, więc jestem stanowczo za wersją bez linii auta ;)

 

....tylko jak Ty teraz sobie to na audi przykleisz? :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu powrocilem i moge sie wypowiedziec...jesli moge wtracic swoje skromne zdanie to projekt kolegi yoshimura01, jak dla mnie jest MEEEEEEEGA dobry !!! Nic dodac nic ujac...ewentualnie do dyskusji jest napis "the story of joy", np. w to miejsce nick z forum...ale jesli nawet nie to dla mnie projekt trafiony w moj gust w 100%. Pelna profeska, projekt zrobiony z bardzo duzym smakiem !!! BRAWO :cool2:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo mi ze projekt sie podoba... wedlug mnie ma kilka elementow "do szlifu", ale jest to na razie prototyp wiec bledy powinny zostac wybaczone :wink: Pozdrawiam,

 

Kolego jak na razie Twoj projekt jest bezkonkurencyjny !!! Powiedz tylko czy ewentualnie wklecenie tam gdzies nicku z forum jest mozliwe?? Jesli nie to nawet bez tego popieram w pelnie Twoja wizje!!!

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.