Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To w takim razie ten problem rozwiązany :D Teraz musimy zebrać te 100 ( musiał by ktoś podliczyć ile osób już sie zgodziło ) chętnych osób i mamy zielone światło od BKP. Do dzieła :!:

Edytowane przez MichuCanoe

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

  • Odpowiedzi 845
  • Wyświetleń 242,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kwestia kilku dni :cool2:
BMW E46 320i
Opublikowano
100 chętnych to już mamy nawet więcej :cool2: Jak by policzyć wypowiedzi we wszystkich działach seria 1,3,5,6,7,8,Z,X .Teraz wszystko zależy od Zarządu Klubu :wink:
Opublikowano

5.ToXIk

 

 

Ciekawy pomysł z naklejkami ;) a jakiś projekt ktoś może zapodać ?

Opublikowano
W takim razie czekamy na odpowiedź z góry :D

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Opublikowano
\\kto ma ochote zajac sie rozsylaniem tego do chetnych ( trzeba bedzie wyslac CO NAJMNIEJ 100 listow ;) )

 

Jesli zajdzie taka koniecznosc to ja sie deklaruje, ze rozesle nawet 200 listow...nie jest to dla mnie problem, dzialamy razem dla dobra ogolu...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Opublikowano
  • Członkowie klubu

no to dawajcie liste tych 100 chetnych

moby85 - CO NAJMNIEJ 100 listow a jak bedzie 500 ;)

to kto robi projekt?

gdzie ta naklejka ma sie znajdowac?

jakiej ma byc wielkosci?

Opublikowano

Jak bedzie trzeba to i wysle 1000, bo jak sie mowi A to i trzeba Z :) a tak powaznie jak sie czegos podejmuje i widze, ze nie jestem w tym sam to doprowadzam sprawe do konca.

 

Jutro zgłosze sie do klubowiczow, a potem popracuje trochę i wkleje na forum wzory, projekty. ;)

 

Kolega kobe4321 zadeklarowal sie, ze zrobi projekt i na pewno da go do akceptacji...jutro bedzie sie kontaktowal z Zarzadem.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Opublikowano
Dajcie mi chwilę czasu to przeszukam forum i wpisze listę chętnych.

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Opublikowano
Ja sie wole nie brac, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie...tak jak pisalem jak ktos juz odbierze finalny projekt to moze przeslac to do mnie a ja rozesle do zainteresowanych...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Opublikowano

1.ŁYSY.BMW.E36

2.moby85

3.ToXIk

4.MichuCanoe

5.radE46cki

6.lukolo85

7.Capaz

8.cichy77

9.ryba266

10.marcinfso

11.swayze

12.krychubmwe34

13.BondE87

14.jarek922

15.cravcu

16.bogi124

17.rychu1984

18.adamul

19.skovroon

20.Paszczak1991

21.Balugass

22.cinek383

23.BIZON8000

24.sky_brd

25.Sobo

26.croowab

27.KRIS85

28.seba e36

29.acidburn

30.kubakca320

31.saanchez

32.KostekKnz

33.vit

34.turis16

35.kobe4321

36.szatynwroc

37.spikepool

38.wania126

39.Miklik

40.mateusz88

41.arturo e39

42.ziomekthx

43.mkvtec

44.et_cb199

45.VADER

46.yoshimura01

47.artuj

48.argentorat

49.Qarollo

50.billllly

51.wajser

52.kota

53.sitek78

54.arcisz

55.Matias-e90

56.willy70

57.computing

58.filavandrel

59.Maxvell

60.graz-Ka

61.ayeren

62.esselu

63.natural

64.lysy_23

65.stuffik

66.krzysztof1794

67.jarek922

68.Carvie89

69.Misiek89

70.jack daniel's

71.CIHY525

72.dyzio255

73.czesioczesio1

74.highlander12

75.gatewayfl

76.Jerry

77.xaan

78.Prezioso

79.galwanizer4

80.Adrian-1973

81.darti123

82.suru

83.Darth_Kaker

84.szczyrk

85.piosar

86.konniox5

87.olorob X5

88.kubabrzesko

89.miniasy

90.bmwx5e70

91.PETER_SZEF12

92.Jerry

93.ambience

94.maciek64

95.urczyk84

96.G.R

97.czerwony330d

98.joyco

99.reemo

100. rybaPL

 

P.S. Mam nadzieję że się nie powtarza. Nie którzy też chcieli aby było bez nick'ów inni chcieli najpierw zobaczyć projekt. Nie wszyscy z listy też jednoznacznie określili się tak lub nie więc uznałem ich na tak skoro się wypowiadali. Jeśli coś będzie nie halo pisać na PW będę na bieżąco edytować posta. Każdy kto chce się dopisać również niech da cynka żeby nie pisać w innych postach bo się pogubi i pomiesza. Aha i przepraszam że siebie dałem na 1. ( trochę nie kulturalnie ale tak wyszło)

Pozdrawiam :D

Edytowane przez MichuCanoe

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Opublikowano

A może by rozróżnić klubowiczy od forumowiczy :-) zrobić dla klubowiczy naklejki BMW-klub.pl i jako wyróżnienie dodać nicka z forum, dla forumowiczy tylko sam napis BMW-klub.pl.

IMHO fajnie wyglada duża naklejka na tylnej szybie oraz jej mniejsza wersja pod bocznym kierunkowskazem :-) mam u siebie w swojej padaczce naklejona forum vectry i dla mnie szpan.

Swojego czasu zajmowałem sie dystrybucja naklejk i posredniczylem w produkcji koszty wykonania dużej na tylna szybę to było jakies 7zl mala koło 3zl wież żadne koszty :-)

Opublikowano

1.MichuCanoe

2.moby85

3.ToXIk

4.ŁYSY.BMW.E36

5.radE46cki

6.lukolo85

7.Capaz

8.cichy77

9.ryba266

10.marcinfso

11.swayze

12.krychubmwe34

13.BondE87

14.jarek922

15.cravcu

16.bogi124

17.rychu1984

18.adamul

19.skovroon

20.Paszczak1991

21.Balugass

22.cinek383

23.BIZON8000

24.sky_brd

25.Sobo

26.croowab

27.KRIS85

28.seba e36

29.acidburn

30.kubakca320

31.saanchez

32.KostekKnz

33.vit

34.turis16

35.kobe4321

36.szatynwroc

37.spikepool

38.wania126

39.Miklik

40.mateusz88

41.arturo e39

42.ziomekthx

43.mkvtec

44.et_cb199

45.VADER

46.yoshimura01

47.artuj

48.argentorat

49.Qarollo

50.billllly

51.wajser

52.kota

53.sitek78

54.arcisz

55.Matias-e90

56.willy70

57.computing

58.filavandrel

59.Maxvell

60.graz-Ka

61.ayeren

62.esselu

63.natural

64.lysy_23

65.stuffik

66.krzysztof1794

67.jarek922

68.Carvie89

69.Misiek89

70.jack daniel's

71.CIHY525

72.dyzio255

73.czesioczesio1

74.highlander12

75.gatewayfl

76.Jerry

77.xaan

78.Prezioso

79.galwanizer4

80.Adrian-1973

81.darti123

82.suru

83.Darth_Kaker

84.szczyrk

85.piosar

86.konniox5

87.olorob X5

88.kubabrzesko

89.miniasy

90.bmwx5e70

91.PETER_SZEF12

92.mkvtec

 

 

AAA to nie tak miało być dopiero później zczailem zaraz się zgłoszę :D

Opublikowano

Jestem w szoku...jest prawie 100 osob:) jesli chodzi o naklejki to ja proponuje ze swojej strony zeby byly w miare subtelne a nie od razu na cala szybe...jak dla mnie wystarczy z tylu na klapie lub na bocznej tylnej szybie...bez przesady zeby od razu okleic pol auta...inne zrzeszenia z tego co zaobserwowalem wlasnie maja takie gabaryty ( tyl lub boczna szyba)...

 

P.S.Nie chce wyjsc na gbura lub kogos kto ma prawo to pisac, ale nowy user powinien najpierw napisac pare postow, a nie od razu po naklejke....

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Opublikowano
Haha wiedziałem że będą płacze i pretensje o przyznane numerki :P Generalnie cyfry są orientacyjne żeby było wiadomo ilu nas jest ale jak tak bardzo chcecie to mogę wszystkim z przodu napisać 1 tylko ciekawe kto to później będzie liczył :norty:

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Opublikowano
Ja też chcem :P ale prosił bym o projekcik, a może zamiast na szybę to na lusterko ? ;> na forum subaru widziałem koledzy mają na lusterku kierowcy oczywiście na plastiku nie na lustrze :)
Opublikowano
Też jestem zainteresowany
Opublikowano
1.MichuCanoe

2.moby85

3.ToXIk

4.ŁYSY.BMW.E36

5.radE46cki

6.lukolo85

7.Capaz

8.cichy77

9.ryba266

10.marcinfso

11.swayze

12.krychubmwe34

13.BondE87

14.jarek922

15.cravcu

16.bogi124

17.rychu1984

18.adamul

19.skovroon

20.Paszczak1991

21.Balugass

22.cinek383

23.BIZON8000

24.sky_brd

25.Sobo

26.croowab

27.KRIS85

28.seba e36

29.acidburn

30.kubakca320

31.saanchez

32.KostekKnz

33.vit

34.turis16

35.kobe4321

36.szatynwroc

37.spikepool

38.wania126

39.Miklik

40.mateusz88

41.arturo e39

42.ziomekthx

43.mkvtec

44.et_cb199

45.VADER

46.yoshimura01

47.artuj

48.argentorat

49.Qarollo

50.billllly

51.wajser

52.kota

53.sitek78

54.arcisz

55.Matias-e90

56.willy70

57.computing

58.filavandrel

59.Maxvell

60.graz-Ka

61.ayeren

62.esselu

63.natural

64.lysy_23

65.stuffik

66.krzysztof1794

67.jarek922

68.Carvie89

69.Misiek89

70.jack daniel's

71.CIHY525

72.dyzio255

73.czesioczesio1

74.highlander12

75.gatewayfl

76.Jerry

77.xaan

78.Prezioso

79.galwanizer4

80.Adrian-1973

81.darti123

82.suru

83.Darth_Kaker

84.szczyrk

85.piosar

86.konniox5

87.olorob X5

88.kubabrzesko

89.miniasy

90.bmwx5e70

91.PETER_SZEF12

92.Jerry

93.olorobX5

 

 

P.S. Mam nadzieję że się nie powtarza. Nie którzy też chcieli aby było bez nick'ów inni chcieli najpierw zobaczyć projekt. Nie wszyscy z listy też jednoznacznie określili się tak lub nie więc uznałem ich na tak skoro się wypowiadali. Jeśli coś będzie nie halo pisać na PW będę na bieżąco edytować posta. Każdy kto chce się dopisać również niech da cynka żeby nie pisać w innych postach bo się pogubi i pomiesza. Aha i przepraszam że siebie dałem na 1. ( trochę nie kulturalnie ale tak wyszło)

Pozdrawiam :D

Opublikowano
Ja proponuję naklejki na folii z czarnym nadrukiem - i teraz pytanie subtelne na klapę czy na szybę

takie coś też złe nie jest ... http://img213.imageshack.us/img213/1433/tomiiblachy.jpg

 

niezle by wyglądała na bocznej szybie drzwi tylnych "trójkącik" ale np. ja mam przyciemnione szyby tylnie więc dobrze byłolby gdyby była jsnego koloru tzn. biała albo jakoś tak :) wiem wiem koncert życzeń ale prosze też wziąć to pod uwagę :cool2: ewentualnie ta jak na przedniej szybie.

Opublikowano
.

Edytowane przez yoshimura01

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Ja proponuję naklejki na folii z czarnym nadrukiem - i teraz pytanie subtelne na klapę czy na szybę

takie coś też złe nie jest ... http://img213.imageshack.us/img213/1433/tomiiblachy.jpg

 

niezle by wyglądała na bocznej szybie drzwi tylnych "trójkącik" ale np. ja mam przyciemnione szyby tylnie więc dobrze byłolby gdyby była jsnego koloru tzn. biała albo jakoś tak :) wiem wiem koncert życzeń ale prosze też wziąć to pod uwagę :cool2: ewentualnie ta jak na przedniej szybie.

Bo i tam właśnie najczęściej jest naklejana.

Pozamykałem wątki na subforach, wydzieliłem jeden z ramek.

330i coupe          335d xDrive
276218_2.png     1089970_2.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.