Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale widac, ze jest...tutaj ludzie juz pisza, w serii 3 i 5....damy rade:) ale czy to cos zmieni, jak jeden z klubowiczow bodajze w serii 3 pisze ze nazwa BKP jest zarezerwowana dla klubowiczow...jest w tym sens wiec tutaj tez pisze zeby sie dogadac i znalezc kompromis...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że jedyną właściwą opcją dla forumowiczów jest napis - "jestem na forum BMW-Klub.pl nick"... Lecz w zasadzie nie wiem gdzie jest problem skoro taką naklejkę każdy może zrobić sobie sam za grosze w dowolnej formie w pierwszej lepszej firmie reklamowej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się,że jest spore zainteresowanie :D Teraz wszystko zależy od zarządu klubu.Pozdrawiam :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisalem na forum 1

jestem za :)

 

a moze troszeczke pojsc w inna strone :)

 

"spinka" logo naszego klubu ktora szloby umiejscowic na nerce ? wg mnie bajerancko by to wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez ciesze sie z zainteresowania:) tak zeby pojsc na ugode z Klubowiczami to jak dla mnie wystarczy napis BMW-klub.pl - jako adres strony, nie jako przynaleznosc do klubu, i nick, zeby wszystko nie bylo za dlugie...co do konkursu to moze byc tylko trzeba sie za to wziac fachowo, ja powiem szczerze nie znam sie na grafice i moge sluzyc tylko rada teoretyczna:)

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo żeby się ktoś za to wziął kto się zna - nie miałem na myśli nie udolnych prób w paincie :D Myślę że najpierw trzeba otworzyć nowy wątek na stronie głównej wtedy będzie najbardziej widoczny to może ktoś się zgłosi.

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jeden kolega sie zadeklarowal:

 

kobe4321 napisał(a):Myśle, ze jesli zgłosi sie ktoś z "dyrekcji" do mnie na pw lub maila to mogę sie zając projektami.

Pracuje w branzy IT, więc znam sie na takich rzeczach jak projektowanie graficzne. Nie chce robić projektów bez zgody, czy prośby administracji, ponieważ stracę czas, którego nie posiadam za wiele, a projekt pójdzie do śmieci.

Jak cos, to czekam na wiadomosc.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
jak na razie nie widze aby uzbierala sie 100 osob chetynych KUPIC taka naklejke ;) jezeli ktos ma ochote robic projetk to prosze bardzo, jezeli bedzie kilka takich projektow to bedzie mozna wybrac najlepszy, dzialajcie!! mam ktos rozeznanie ile moze kosztowac zrobienie takiej naklejki? kto ma ochote zajac sie rozsylaniem tego do chetnych ( trzeba bedzie wyslac CO NAJMNIEJ 100 listow ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.