Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo naklejka z nickiem była by niepowtarzalna :cool2: Ale przeboleje jak nie będzie nicku :wink: .Kolega yoshimura01 jest bezkonkurencyjny ma do tego głowę :cool2: No chyba,że Kolega Kobe4321 nas zaskoczy swoim projektem lub ktoś inny :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie trzeba wykonywac stu osobnych wzorow. Wzor jest jeden tylko tekst sie zmienia w polu gdzie mialby byc nick. Jedynie trzeba by bylo wprowadzic do programu 100 nickow.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie tak jest to mamy problem z głowy :cool2: Możemy mieć naklejkę niepowtarzalna,jedyną w swoim rodzaju :cool2: . :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Yoshimura podniósł poprzeczkę naprawdę wysoko :cool2: (przeglądałem loga różnych klubów w porównaniu z propozycjami Yoshiego wypadają słabo jego jednak są przekozackie)

 

ciekaw jestem co na to Kobe4321 ???

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy77, widze dobry zarys na ciekawy projekt... pobaw sie dodajac linie, przeksztalcaj je, zmieniaj rozmiar i uklad elementow... w koncu zaczniesz dochodzic do pewnego "miejsca", w ktorym zaczniesz eliminowac wszelkie niepotrzebne elementy i w koncowym etapie powiesz "tak! to jest to!".

 

mam po "lifcie" , tyle że teraz naszkicowałem go ręcznie, jeżeli ktoś by się podjął może go przedstawić graficznie :P

 

link:

 

http://imageshack.us/f/849/09112011602.jpg/

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało by to wyglądać taK:

 

http://img638.imageshack.us/img638/1862/beztytuuufy.png

 

mi się podoba :) ładne , klasyczne , stylowe :mrgreen:

Edytowane przez cichy77

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ankieta na końcu jakaś może :) ? Nie mam zbyt wiele czasu śledzić tematu ale chciałbym na końcu widzieć wszystkie projekty i oddać swój głos ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekty kolegow radE46cki i cichy77 tez są fajne dobra robota yoshimura01. W końcu nam wyjedzie tego tyle ze sami nie będziemy wiedzieć co wybierać :D Ale jak dla mnie 2 twoje logo jest nie do przebicia. Siedziałem dziś ze 2 godziny i nie potrafiłem nic innego wymyślić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: dokładnie o to mi chodziło (czy ty nie robisz tego zawodowo ?? albo masz poprostu talent :norty: )

 

Postprzez Skorupek » 10 Lis 2011 00:30

Będzie ankieta na końcu jakaś może :) ? Nie mam zbyt wiele czasu śledzić tematu ale chciałbym na końcu widzieć wszystkie projekty i oddać swój głos ;)

 

badż cierpliwy czekamy na projekt kobe4321 :norty: i robimy głosowanko

a co do projektów Yoshimury to też mi się wydaje że będziemy wybierać tylko z jego propozycji :norty: i mnie to pasuje :cool2:

kobe4321 musiał by na głowie stanąć

Edytowane przez radE46cki
BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było uczciwie jak będziemy wybierać naklejkę musi być głosowanie :cool2: Kolego Kobe4321 dawaj projekty bo nie możemy się już doczekać :D .Pasowało by od poniedziałku pokazać wszystkie projekty.I głosować np. do końca tygodnia i drukować oczywiście z nickiem :cool2: .Jeżeli faktycznie nie ma problemu jak kolega feel_x pisze możemy mieć naklejkę niepowtarzalną w swoim rodzaju :cool2: Pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak sobie mysle jak przyklejac te naklejke. Logiczne ze musi byc od srodka aby nie zniszczyla sie od warunkow atmosferycznych czy od skrobania przymarznietej szyby. No i teraz pytanie... co z tymi z maja przyciemnione mocno szyby??? Naklejajac ja od srodka na folie z zewnatrz jej raczej nie bedzie widac bo folia na to nie pozwoli :think: zapedzilismy sie troszke a tak podstawowej rzeczy nie przemyslelismy. Tym osobom zostaje naklejenie na szybe czolowa lub przednie boczne.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają folie przyciemniającą mają porażkę :mrgreen: Niech ją zdzierają i przyklejają naklejkę :D .Naklejka pasuje idealnie tak jak kolega yoshimura01 umieścił ją w swoim projekcie :cool2: .Wiadomo każdy może ją umieścić w dowolnym miejscu.Pozdrawiam :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka musi byc przylepiona tylko od srodka...co do glosowania to zrobimy jak nalezy, przeciez mamy demokracje:)

 

Czekamy, az kolega kobe cos wrzuci i pozniej robimy glosowanko, bo juz chyba nikt sie nie zglosi...pozyjemy zobaczymy, jak tyle czasu nie bylo naklejek to tydzien czy dwa nikogo nie zbawia:) Byle do Swiat zfinalizowac zeby nasze auta mialy swiateczne prezenty :D

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wrzuć jak będą wyglądały na aucie tak jak poprzednie projekty oczywiście +nick :wink: Niech się wypowiedzą inni :norty: . Ogólnie twoje poprzednie projekty yoshimura01 wymiatają :dance: ,przebijają wszystkie więc,moim zdaniem nie ma o czym rozmawiać hee :lol: .Pozdrawiam :wink:.Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coupe niezłe jest

tylko co mają powiedzieć kierowcy kombiaków lub sedanów,suv lub serii poza 3 ??

wydaje mi się że w takim logo najważniejsze jest uchwycić filozofię designerską marki lub "ultimate driving machine"

bo z "efficient dynamics" i downsizingiem mało kto się chyba godzi a sam zarys auta to jak by sobie hotweelsa kupić i puszczać po podłodze a tu chodzi o coś z wyrazem co by można na ścianie z dumą powiesić

Edytowane przez radE46cki
BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.