Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekamy,czekamy...tylko nie rozumiem w czym jest problem, skoro w tym temacie jeden z kolegow zaproponowal zrobienie takich naklejek...rozpisac moze konkurs wsrod forumowiczow na projekt i zalatwione....moge sie zalozyc, ze forumowicze chetnie by sie udzielili w projektowaniu:)

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje! :D :D Duze jest zainteresowanie tymi lepkami to moze sie to udac! Osobiscie podoba mi logo kolegow z bmw syndykat:) A moze cos z ktorys z tej czcionki???http://westart.pl/allegro/GERMAN%20STYLE%20BIG.JPG Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac zainteresowanie jest spore...

 

Prosba po raz kolejny zeby Zarzad szybciej podejmowal decyzje, chodzi tylko o zgode na dzialanie...

 

Jak dla mnie sprawa jest prosta:pozytywna decyzja Zarzadu co do naklejek, pozniej zakladamy watek, gdzie ludzie z forum beda mogli zglaszac swoje projekty. Na koncu wybierze sie w drodze glosowania zwyciezkie logo.

 

Kolega z forum zadeklarowal sie, ze moze je wykonac wiec wszystko dograne...

 

Czy to tak wiele??

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zasygnalizowałem temat na klubowym, czekajcie cierpliwie na odezwę. Jeśli naklejki będą, to na pewno wszyscy się o tym dowiedzą. Trzeba jednak zostawić jeszcze trochę czasu Zarządowi na decyzję i czas na wykonanie projektu (wszak nie chcemy wam zaproponować byle czego!) oraz produkcję.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zasygnalizowałem temat na klubowym, czekajcie cierpliwie na odezwę. Jeśli naklejki będą, to na pewno wszyscy się o tym dowiedzą. Trzeba jednak zostawić jeszcze trochę czasu Zarządowi na decyzję i czas na wykonanie projektu (wszak nie chcemy wam zaproponować byle czego!) oraz produkcję.

 

Pozdrawiam

 

A czy mozemy liczyc na to, ze Zarzad da nam szanse sie wykazac i bedzie mozna nadeslac swoje projekty?? Jak na moj gust przyspieszyloby to caly projekt...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o projekt to przynajmniej osobiście nie widzę problemu, oficjalne logo klubu jest ogólnodostępne na stronie www, czy klub podejmie decyzję to już inna odrębna sprawa, wraz z projektem ramek, zrobiliśmy i naklejkę ale zapadła decyzja, że nie będziemy jej produkować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.