Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tego się spodziewałem, na prostactwo nie ma rady.

Jednocześnie wyrażam zdziwienie, że obraził cię mój wcześniejszy post.

 

Kiedyś pisałeś do mnie:

ale daj mi linka oki z góry dzięki :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Od dzisiaj będę wiedział, jak na takie prośby odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz była o tym mowa na 46. stronie. Od tego czasu napisałeś w tym temacie 23 posty (kto wie, czy nie rekord). Rzeczywiście nie było czasu zapoznać się z najważniejszymi rzeczami.

Jeśli na normalną uwagę nie potrafisz odpowiedzieć bez użycia przekleństw, to dla mnie jesteś właśnie prostakiem i tylko Ty sam możesz tą opinię zmienić.

Najważniejsze, że zamiast spełnić prośbę mattissa o ocenę projektu, znowu robi się OT.

Do zobaczenia w innych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba :mrgreen:

 

Moby, masz rację. Ale popatrz na logo klubowe narzucone przez Council, też na kolana nie rzuca. Może to i lepiej taka prostota formy. Sam nie wiem, chociaż jeśli prawda to, co mówił mi GR i jest to ostateczna wersja ostatecznej wersji hehe, to ja się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielo Twoja modyfikacja mi sie podoba i okgolnie tak jak pisalem jest OK, ale lekki niedosyt pozostaje.

 

Zastanawia mnie tylko fakt, czemu ten projekt nie zostal wystawiony razem z innymi?? Ludzie sie nameczyli, glosowanie sie odbylo a i tak projekt Zarzadu musi zostac przez Nas klepniety.

Edytowane przez moby85

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też pisałem do MATISSA że trochę nieładnie tak postapili, bo trzbea przyznać że kilku forumowiczów trochę się napracowało, nawet jesli nie było to kosmicznej jakości. Co prawda jest zero nawiązania do marki, zwykły napis, to nawet te kreski są niepotrzebne i ten śmieszny napis wprost z hipermarketowych urzadzeń. Starczyłby projekt który był wybrany do głosowania, zwykły napis i dowidzenia. Po za tym to całe głosowanie to coś na wzór komuny, niby było głosowanie, ale i tak wiadomo kto wygra (czytaj: ZARZĄD). Trochę mnie postawa klubu rozczarowała. Ale może dbają o dobre imię klubu, czy marki...któż to wie. Ale pewnie NIKT z Klubu nam nie wyjaśni w jasny i sensowny sposób dlaczego tak sie stało a nie inaczej. No chyba że się doczekamy na co bardzo liczę. Jeśli dostanę sensowną, popartą jakimiś logicznymi argumentami odpowiedź to pewnie bede zainteresowany tą naklejką.

 

Chłopaki którzy się napracowali, trzeba Wam podziękować za wkład i pracę włożony w projektowanie naklejek.

 

PZDR>

Edytowane przez KRIS85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tej całej akcji, najpierw pojawia się pomysł zaprojektowania naklejek, ludzie siedzą, projektują, głosują, po czym nagle ni z gruchy ni z pietruchy pojawia się zupełnie inny, narzucony projekt. Po co więc było to wszystko? Rozumiem, że klubowicze powinni mieć wpływ na naklejkę klubową, ale to miała być zupełnie odrębna naklejka forumowa, tymczasem to klubowicze zadecydowali za forumowiczów, i to w dodatku w 100% poza ich plecami.

Inna sprawa, że sam projekt (obiektywnie rzecz ujmując, mimo niesmaku związanego z powyższym) zupełnie mi się nie podoba. Nie nawiązuje ani barwami, ani niczym (brak też logo BMW) do marki, ot zwykły zlepek liter, związany z BMW jedynie krojem czcionki. Wersja Ziela oczywiście jest lepsza od pierwowzoru ale... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez kolega mattiss wyraznie napisal ze otwiera temat by poznac nasze zdanie. zielo podsunal pomysl z niebieska belka po boku i z tego co widze nie tylko mnie sie podoba ten delikatny retusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się osobiście nowy pomysł nie podoba. Jeżeli będzie coś lepsze to chętnie, ale obecnie mówię PASS. Projekt z głosowania był najlepszy i on powinien być drukowany ( chociaż mały retusz też by nie zaszkodził :) ) zgodnie z umową. Niestety jest inaczej. Trudno.

Pozdrawiam

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Człowiek odchodzi na kilka godzin od kompa, a wy już nabijacie sobie pierdylion postów :mrgreen:

 

@zielo Fajnie to wygląda na monitorze, ale zauważ, że patrząc z zewnątrz do środka samochodu nie masz białego tła - masz zazwyczaj bardzo ciemne tło jego nieoświetlonego wnętrza,a co za tym idzie nie ma kontrastu. Przezroczysta folia zadrukowana na biało daje tu najlepszy efekt. Niebieski po prostu zginie. A zależy nam na tych belkach, bo jest to część układu logo narzuconego przez BCE.

@scarab Nie czytałeś całości wątku i generalnie powinno się Twoje pytanie zignorować, ale - LOGO BMW NIE MOŻE POJAWIĆ SIĘ NA WLEPCE DLA FORUM, było o tym jakieś pincet tysięcy stron temu!!! Poza tym wszyscy mamy go pod dostatkiem na naszych samochodach :D

@rychu1984 Kolejny, który nie czyta całości wątku - wprowadzasz tylko beznadziejny ferment i niepotrzebną nerwowość. A gdybyś poświęcił choć sekundę na research, to wiedziałbyś, że za obecnym projektem nie stoi nikt związany z Klubem, nawet pośrednio. Nie trzeba do tego być sherlockiem.

@Capaz Każdy Twój post w tym temacie jest kwintesencją braku logiki. Mogła być lepsza? To gdzie jest Twój "lepszy" projekt, bo go nie widzę :shock: Nikt nikogo nie wykorzystał, a Twój krzyk nikogo nie dziwi, ani nie szokuje, a mnie wręcz wprowadza w obojętność, więc wyluzuj już :roll:

 

A teraz dla wszystkich - będę tłumaczył i zrobię to tylko raz, bo widzę, że krzyki zagłuszają logikę i nie pozwalają Wam dostrzec całości obrazu:

Zacznijmy nietypowo - od końca. Projekt, który tutaj widzicie powstał W ZESZŁYM TYGODNIU. Został popełniony na prośbę Klubu, a to dlatego, że Zarząd nie widzi zwycięskiego projektu jako wizytówki tego forum. Widzicie i tu się już wszystko wyjaśnia. BMW Klub Polska jest właścicielem tego forum i jako właściciel ma prawo decydować o wszystkim, co z forum związane, także o jego promocji. BKP nie chce sygnować "zwycięskiego" projektu, a używam cudzysłowów, żeby dać wszystkim wyobrażenie o tym, że ostateczna decyzja (i wszyscy o tym wiedzieli oraz się na to zgodzili angażując się w temacie) właśnie do BKP należy. Użyję tu prostego porównania - czy chcielibyście, żeby wasze imię i nazwisko było częścią czegoś, co wam się zwyczajnie nie podoba? Właśnie. Idziemy dalej. Każde internetowe forum ma niewiele wspólnego z demokracją. Demokracji na tym forum nie było nigdy i być nie może. Chcieliście naklejki, my wyszliśmy temu na przeciw. Ja i GR poświęciliśmy wam sporo uwagi w tym temacie i nadal to ciągniemy. Na większości forów nikt się nikogo o nic nie pyta. My konsultujemy z Wami wszystko w tej materii. Uważam, że nie jesteśmy tak źli. Co do samego projektu:

Padają słowa, że obecny projekt jest banalnie prosty i nie ma nic wspólnego z BMW, że to tylko litery bla bla bla. Nie chcę tego projektu bronić na tle innych, ale powiem otwarcie, że mi się on osobiście podoba. Jest czcionka BMW, jest hasło na którym nam zależało, jest format zgrywający się z logiem BKP, jest interakcja, internetowość i ładna prostota ze sprytnym odsyłaczem. Mi leży i widzę, że niektórym też. To tyle.

 

Temat wyjaśniłem najlepiej jak potrafię.

 

Proszę od teraz trzymać się tylko wątku, o który prosiłem. Każdy post niezwiązany zostanie wywalony.

 

Pozdrawiam wszystkich

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w temacie nalepek

 

Ja ot tak na przykład pierdyknołem sobie chyba z 17 projektów, przejrzałem setki stron z grafiką i drugą setkę z logotypami innych klubów, co by moje nieokazały się zbyt podobne , starałem się spełnić surowe kryteria klubu i nawiązać do marki od strony filozofii projektowania (linia rekina) nie nadużywając nawet w 100% zmienionego logo marki, pokusiłem się nawet o wątek humorystyczny (chyba w dwóch projektach) nie będąc nawet w 10% grafikiem uważam że bije na łeb klubowego grafika co se wymyślił napis i dwie kreski i kod z biedronki !!! ludzie rozumiem że moje projekty były niedopracowane (bo ogarniam tylko painta a za stary jestem na naukę photoshopa) ale dwie kreski i nic po za tym plus kesz za "wymyślenie" mega pracochłonnego projektu dla grafika! oczywgipsie???

kurde i z tych 17 do głosowania klub dał dwie najgorsze, ale i tak pobiłem mattissa projekt :norty: bo dostałem dwa głosy a gdybym zagłosował na siebie a nie na NR2 z pokrywką który wygrał konkurs ( co mu się należało bo mówił więcej o posiadaczu owej nalepki niż obecny i chyba nieostateczny projekt ) miał bym 3 głosy hehehehe i to już coś świadczy np że ich projekty podobają się tylko im :norty:

 

tak czy owak spędzam troszkę czasu na forum, jeżdżę bmw, więc należy mi się coś więcej niż dwie kreski, w "m" pakiecie masz np trzy przy ///M(a i gdyby ktoś chciał napisać żebym stulił dziób i nie smucił to przypominam że napracowałem się i mogę coś w tym temacie pomarudzić)

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rychu1984 Kolejny, który nie czyta całości wątku - wprowadzasz tylko beznadziejny ferment i niepotrzebną nerwowość. A gdybyś poświęcił choć sekundę na research, to wiedziałbyś, że za obecnym projektem nie stoi nikt związany z Klubem, nawet pośrednio. Nie trzeba do tego być sherlockiem.

 

 

OKI więc przepraszam za zamęt już się nie czepiam i po prosty zamawiam 4 takie naklejki :cool2: :cool2: :cool2:

file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle ktoś wie co się kryje pod tym kodem??? chłopaki z klubu są bystrzy i rychu nie rozpędzaj się z tymi zakupami na 4 sztuki oni tego na autach mieć nie będą a pod kodem może być np produkt: "jestem idiotą i jeszcze za to zapłaciłem" i dlatego się tak upierają że zmian już nie będzie ,ja nie mam drukarki ale jeśli macie druknijcie w wysokiej rozdzielczości propozycję klubu i zeskanujcie ten kod (każdym smart fonem z aplikacją "qr barcode scanner" z android marketu) bo z ekranu się nie da :mad2: (pełna desperacja) i zobaczymy co za niespodziankę nam zapodali :norty:
BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja od początku przyglądam się całemu naklejkowemu zamieszaniu. Głosowałem na projekt, który "wygrał". Ostatecznie jednak, projekt wybrany przez zarząd, bardziej mi się podoba - nie wiem dlaczego, ale po prostu dobrze się komponuje.

Mam tylko pytanie, gdzie i jak można zamawiać naklejki? - bo takiej informacji jeszcze nie znalazłem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki będą zamawiane poprzez forum. Poinformuję Was o wszystkim jak tylko będę miał skalkulowaną cenę.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.