Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
MĘCZ bo ten tłok jest naprawde fajny :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
  • Odpowiedzi 845
  • Wyświetleń 242,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

[http://img853.imageshack.us/img853/4245/okotberfestlogo.th.jpg

 

 

tyle że w ostatnim miało być : oktoberfest i nie tylko na http://www.bmw-klub.pl/forum/

prace do wykończenia przez profesjonalistę

 

No, tylko żeb nie wzieli nas za jakiś pijaków hehehe

:cool2:

Tylko zamiast tego oktoberfest, to w tym styu napis www.bmw-klub.pl/forum

Opublikowano

 

 

http://images47.fotosik.pl/1244/d1e7724df015ba45gen.jpg

 

 

 

 

 

nie gniewajcie się ale mój głos oddaje teraz ponieważ mnie nie ma od poniedziałku więc :cool2: mój głos na tą naklejkę jest zajefajna :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2:

file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano

rychu ale co Ci się podoba to mnie osobiście ... :mrgreen: .. jak masz nabijać sobie posty w tym temacie to chociaż stwórz choć jeden projekt a nie zapętlaj się na jednym i na dodatek nieswoim pomysłem :norty:

 

po prostu w głosowaniu daj swój głos na niego

BMW E46 320i
Opublikowano
No chyba od tego jest głosowanie więc ja po prostu oddaje swój głos ale widze że chyba nie rozumiem słowa głosowanie a tym bardziej że mnie nie będzie na czas głosowania a i niczego sobie nie nabijam bo mam na to nabijanie wyje.... :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano

Witam

 

Rzutem na taśmę wrzucam jeszcze poprawioną wersję mojej propozycji. Ania nie mogła się zdecydować, więc projekt ma dwie wersje. Jedną nazwaliśmy modern, drugą vintage.

 

MODERN:

http://img593.imageshack.us/img593/2707/51119919.jpg

 

VINTAGE:

http://img40.imageshack.us/img40/3628/97658451.jpg

 

Jutro dodam symulację wyglądu na szybie.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Jutro pojawi się oficjalny temat-ankieta, który zastąpi dotychczasowe ogłoszenie naklejkowe. Miejcie trochę cierpliwości, bo z czasem bywa krucho.

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Opublikowano
i jak z tym głosowaniem?

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Opublikowano
Kolego mattiss lud sie niecierpliwi :D

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Opublikowano
Ok nie spinajcie się, spokojnie koledzy :8) każdy ma jakieś swoje zajęcia, obowiązki itp. wiec może kolega mattiss nie miał chwilowo czasu. Na pewno nie siedzi 24/7 na dobę na forum.Do końca tygodnia coś się wyklaruje na pewno. Pozdrawiam wszystkich
Opublikowano

no też mi się tak wydaje;) tym bardziej miło z jego strony bo daje z siebie naprawde dużo dla nas a jako tako mógłby się wypiąc jak reszta...

zapytałem bo nie chciałbym po prostu żeby mnie ominęło;)

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Opublikowano

Ok. Moze i kolega mattiss dal z siebie wiecej niz inni klubowicze, nawet nie probuje tego kwestionowac. Chodzi tu tylko o slownosc :cool2:

 

Kazdy z nas ma swoje obowiazki (praca, rodzina itp.). Nie chce mi sie wierzyc, ze nie ma sie na tyle czasu, pewnie ok. 0,5h zeby wejsc na forum i zalozyc lub zmienic watek w glosowanie.

 

Sprawa przeciaga sie w nieskonczonosc z samym wyborem projektu, nie mowiac o samej finalizacji :mad2:

 

PZDR

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Opublikowano
przeciez napisal zeby miec troche cierpliwosci bo z "czasem" bywa krucho .... a wy sie spinacie i mowicie ze jest nieslowny. bedzie mial czas to to zrobi prawda ?
Opublikowano

Zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu. Nie mam jednocześnie zamiaru nikogo przepraszać, bo nie jest moją winą, że czytanie ze zrozumieniem jest dla kogoś za trudne.

Ten temat zostaje zamknięty. Dziękujemy wszystkim za udział w dyskusji. Jednocześnie zwracam uwagę, że temat ten pójdzie w przeciągu miesiąca do kosza, więc wszystkie posty tu nabite się skasują.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

 

Zdecydowaliśmy otworzyć temat, żeby poznać wasze zdanie na temat wlepki (wiem wiem jest super :D ) i zacząć powoli zbierać zamówienia. Wlepka będzie miała wymiary 3x15cm. Resztę znacie z Ogłoszenia Globalnego. Nie jest znana jeszcze cena, prawdopodobnie będzie znana już jutro. Jak tylko się dowiem, to Was poinformuję i tu i w ogłoszeniu.

Gwoli przypomnienia link do tematu:

viewtopic.php?f=67&t=171369

 

oraz projekt:

 

http://img833.imageshack.us/img833/9301/bmwklublogo.gif

http://img3.imageshack.us/img3/1241/bmwklub.jpg

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Opublikowano
czyli te naklejki trafią do nowych klubowiczów, którzy dołączyli w tym roku?

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Opublikowano
  • Członkowie klubu

czytaj temat

to jest naklejka forum, naklejka klubu jest inna

330i coupe          335d xDrive
276218_2.png     1089970_2.png

Opublikowano
no ok, moje pytanie brzmi dalej tak samo...

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Opublikowano

Witam

 

Naklejka trafi do każdego zarejestrowanego użytkownika forum, który będzie chciał ją zakupić.

Proste.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Proste.

Widać niekoniecznie, skoro srylion razy było to napisane, a pytanie "dalej takie samo" :duh: :lol: :lol:

330i coupe          335d xDrive
276218_2.png     1089970_2.png

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

mattiss, wymyśliłem, że te dwie linie pionowe mogłyby być niebieskie:

http://images50.fotosik.pl/1350/144e8769b56d56abmed.jpg

 

Ale już mnie GR sprowadził na ziemię mówiąc, że wzór jest ostateczny i nie będzie już zmieniany.

Opublikowano
A co z nikiem z forum też go nie będzie???? :cool2: :mad2: :cool2: :mad2: :cool2: :mad2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano
Naklejka w miarę zagadkowa, ale czy taka miała być. Moim skromnym zdaniem mało nawiązuje do marki .
Opublikowano
Bo pewnie kogoś dziewczyna ją projektowała ale tym razem lepiej jej to wyszło :cool2: :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.