Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, jak dla mnie wersja zarządu też jest jak najbardziej ok - proste rzeczy ZAWSZE się sprawdzają. Z niebieskimi pasami po bokach jest co najmniej nieźle.

Ale proponuje zrobić wybór - czy w całości czarno-białe czy kolor. Mi osobiście do auta pasowała będzie czarno-biała. Ale komuś może pasować wersja z niebieskimi pasami, ktoś inny może chcieć czerwone. Kwestia dyskusji, jak wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra brałem udział w tym temacie więc nie zrobię z gęby [MOD: lepiej przeczytaj ten regulamin, bo dwa ostrzeżenia w jednym wątku, to by było jak podkładanie się... :lol: ]też kupie tą naklejkę ale dopiero kiedy się dowiem co jest ukryte pod tym kodem

!!!!!!

 

ktoś sprawdzał ??? kolego MATTISS mógł byś mnie oświecić i innych, pod takimi kodami łatwo kumatemu coś wrzucić nie chciał bym paść ofiarą żartu .

(jak rodzinka tato mama dwójka małych dzieci w reklamie TV szkoły językowej śpiewającej piosenkę z radia nie rozumiejąc jej tekstu "I want fuc.... y.... in ass")

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rade46cki - ale po co ten agresor?

To są zwykłe kody matrycowe. Faktem jest, że są kompletnie niepotrzebne przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to jestem :shock: finałem.

 

Najpierw problemy z pierwszym logo Yoshiego, gdzie oparł się spór o kasę.

Gentlemani nie chcieli ujawnić konkretów. Ok, może być....

 

Teraz pytanie: Po co było głosowanie? Czy w ogóle wśród kandydatów było choć jedno logo które miało aprobatę zarządu? Bo może forumowicze źle wybrali po prostu? :lol:

Wygląda to teraz jako totalne olanie ludzi którzy tym razem poświęcili swój czas nieodpłatnie.

Czy to też należy do kanonu Gentlemana?

 

Qr code, dwoje ludzi pyta się o treść bez odpowiedzi, przynajmniej jedna zadała pytanie przed członkiem zarządu. Osobiście stawiam że to link do forum ale chyba jednak wypadałoby napisać co tam jest.

 

Ciekawie sprawa się potoczyła.

Cóż, ja pasuje.

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął ale myśle że ewentualnie to po tej poprawce Ziela, i osobiście wydaje mi się że przezroczysta z niebieskiemi pasami będzie świetna, nic się tam nie będzie zacierało i gubiło.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania których nikt nie zadaje :

 

1 Czy naklejki będą naklejane od zewnątrz czy od wewnątrz (mam przyciemnione mocno szyby wolał bym je od zewnątrz nakleić)???

2 Co ukryliście w kodzie QR ???

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnienie Mattissa wydaje mi sie zasadne i chyba pierwszy raz podzielam jego zdanie :cool2:

 

Z racji tego, ze tez walczylem o te naklejki na pewno je zakupie i apeluje do wszystkich dajcie sobie juz spokoj z krytyka Zarzadu, bo i tak to nic nie da...

 

Jesli sie komus nie podoba to nie musi byc tutaj forumowiczem lub po prostu nie musi sie udzielac w tym watku, a co za tym idzie nie kupic naklejek.

 

Tyle ode mnie :cool2:

 

P.S. Domysly, ze pod kodem kryje sie , na przyklad "jestem idiota" sa poniezej pasa :duh:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radziu kilka stron do tylu jest napisane ze naklejka bedzie od srodka :)

 

po przeczytaniu wypowiedzi mattissa rowniez dochodze do wniosku ze nikt nas nie - jakiego by tu slowa uzyc zeby nie dostac upomnienia, "wytegowal". wyraznie bylo napisane ze wygra ten projekt ktory zbierze najwiecej glosow. ale czytajac dalej to zarzad bedzie mial prawo glosu czy ta wlepka jest ok czy trzeba szukac czegos innego. wiec nie wieszajmy psow na Nich.

OK wlepka zaproponowana przez Zarzad jest nawet nawet i chetnie bym ja zakupil ... Jest jedno ale :) bardziej mi sie widzi ta z niebieskimi bokami.

i tutaj prosba do mattissa czy jest to mozlwiwe. wiele samochodow jest bez ciemnych szybek i kolor by sie nie zgubil nigdzie. powinna byc tez jakas wersja z kolorem. tresc ta sama a jedynie kolorek bocznych linni zmieniony. kto jest za reka do gory :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Powiem krótko-

Nie podoba mi się nie biorę.Ja odpadam.

Jeśli się komuś nie podoba to nie musi byc tutaj forumowiczem

To że nie podoba mi się projekt naklejki nie oznacza rezygnacji z forum co sugerujesz w swojej wypowiedzi.Większość osób czy będzie ta wlepa czy nie i tak zostanie na forum,bo posiadanie tego nie jest narzucone.Jesteśmy tutaj aby sobie pomagać(przynajmniej tak mi się wydaje) bez względu czy ktoś posiada naklejkę czy nie.

A tak szczerze:to pomysł naklejki tak jak szybko powstał tak szybko upadnie bo będzie chętnych z 20 osób (na projekty głosowało 105 :idea: ).

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ale już mnie GR sprowadził na ziemię mówiąc, że wzór jest ostateczny i nie będzie już zmieniany.

Mi do samochodu by pasowały :mrgreen: ale tylko jednego, bo 318is jest zielona :P więc jestem za oryginałem :D

 

Poza tym to wiesz... nie boisz się, że będzie to wyglądać jak niebieskie diody w spryskiwaczach? jak świecące antenki? jak migocące wentyle? jak niebieskie postojowe z przodu? :mrgreen: :mrgreen: ja wiem... my ze wsi, lubimy taki styl, ale patrz co ludzie w tym wątku wypisują!! :mrgreen:

Jeszcze niedawno mówili "chcieliście setki chętnych, uzbieraliśmy!" teraz "e.... kij z tą naklejką, tylko 105 osób głosowało..." :mrgreen: :mrgreen:

 

Rozwala mnie ten temat bardziej niż Pb vs. On :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to jest to, ze wsrod ludzi na forum jest bardzo wielu maruderow, ktorzy pisza zeby pisac...

 

Nigdy nie dogodzi sie wszystkim ,a trzeba przyznac racje, ze niewiele ponad 100 osob glosowalo, co daje mizerny efekt patrzac na wpisy, gdzie byla mowa o pomysle naklejek dla Forumowiczy...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR, powiem Ci, że jakoś w tym przypadku się nie boję. W końcu mamy dyskretne logo, które przedkłada treść nad formę (a osiągniecie tego nie jest wbrew pozorom takie łatwe). I myślę, że dwie cieniutkie niebieskie linie nadawałyby jedynie delikatnego smaczku, bez festyniarstwa.

W sensie, że raczej zaciekawi i przyciągnie wzrok, niż wzbudzi uśmiech politowania, jak niebieskie ledy w postojówkach. Taką mam nadzieję.

Ja tu widzę potrzebę otwarcia głosowania :mrgreen:

 

CICHY, wg mnie porządnego grafika poznasz po tym, że umieszcza konkrety w jak najoszczędniejszą formę. Dokładnie takie były też te preojekty, które ja Wam obiecywałem, a z których mój grafik się ostatecznie wycofał. Mam na myśli, że na monitorze oczywiście wszystko ładnie, ale przede wszystkim ma być czytelne na małej nalepce, ogladanej przecież nie z odległości 20 cm. Dla mnie muszą być spełnione trzy kryteria: czytelne, nieskomplikowane, budzące ciekawość. Jak zajadę na spota z kumplami, to mają od razu zrozumieć przekaz, nie robić dochodzenia, o co chodzi z paskami ala pokrywa silnika (to wiemy tylko my użytkownicy marki) i jeszcze rozdziawić gębę na widok QR (sam widzisz, że już jest spisek o ukryte znaczenie kodu hehe).

Gwarantuję, że akcja naklejkowa nie upadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozwala mnie ten temat bardziej niż Pb vs. On :lol: :lol: :lol:

 

Ja jestem zachwycony tym tematem! Podoba mi się ta ilość różnorakich emocji, to niesłabnące napięcie i teoria spiskowa, że pod kodem QR kryje się przesłanie Al-Kaidy. No mistrz! W każdym razie dla tych, którzy nie mają smartfonów, a bez nich nie są smart - kod jest odsyłaczem do naszego forum, wiem to szokujące :roll: :D

 

A wracając do tematu. Myślę, że zaczniemy od folii przyklejanej wewnątrz. Jeśli pojawi się jakaś liczba chętnych na naklejkę bez lustrzanego odbicia i pozytywową, to myślę, że też ją zrobimy. To tylko kwestia puszczenia tego do druku. Oczywiście wiadomo, że są auta z ciemną szybą, póki co skupmy się na temacie. Mnie również rozczarowała ilość głosów w ankiecie, ale myślę, że gotowy produkt przyciągnie więcej niż 5 osób.

 

Ja tu widzę potrzebę otwarcia głosowania :mrgreen:

Może już skończmy z tym dowcipem, bo nie dotrwam do następnego odcinka :mrgreen:

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za dalszy piękny OT :twisted2:

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Rozumiem że to o mnie chodziło.

Gdyby chodziło o Ciebie, zacytowałbym Cię wprost. Nie mam z tym problemu.

Chodziło o sytuację na forum "jak zwykle" w takich tematach - roszczeń i fochów. Obrażalskich nawet nie wspominam, bo szkoda prądu na nich.

 

mattiss - rozważasz niebieskie paski? :mrgreen: (serio pytam :P )

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się za bardzo rozwijać.W sensie kto ma racje,a kto nie bo to nie ma sensu :norty: Ostateczne słowo należy do Zarządu i taką decyzję podjęli.Co do projektu jestem za :cool2:.I czekam na możliwość zakupienia dwóch naklejek.Pozdrawiam Mateusz :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No dobra.

Czekam na cenę.Zobaczę może się skuszę,dobrze by było końcu się jakoś identyfikowac.W końcu jesteśmy jak jedna wielka rodzina :mrgreen: .

Myślę że dalsze pisanie jak to napisał kolega GR "roszczeń i fochów" nie ma sensu.

Czekamy na ofertę i

Jak ktos ja akceptuje niech zamawia, jak nie to nie.

Proponuję na tym poprzestać.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mattiss - rozważasz niebieskie paski? :mrgreen: (serio pytam :P )

 

no walsnie :) tak by byly 3 rodzaje :8) do wyboru do koloru ze tak powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Racja, nie ma co fochami rzucać, co miało być napisane to zostało napisane. Ogólnie sytuacja mi sienie podoba i tyle. Naklejka jest średnia, ale jak góra akceptuje i jest zatwierdzona to nie ma sensu wlaczyć. Naklejka ma indetyfikowac pewną społeczność i dalej jestem za wiec jak sie pojawi cennik i możliwość zamawiania to ja się bede pisał.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.