Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak widać zdania są bardzo podzielone, żeby dojść do konsensusu chyba musi być kilka wzorów, albo porostu naklejka idealna :D
  • Odpowiedzi 845
  • Wyświetleń 242,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam. Jak znajdę więcej czasu i sił to zrobię jeszcze kilka logo typów : )

 

http://img163.imageshack.us/img163/2296/logobmwm.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/9185/logobmwm1.png

http://img190.imageshack.us/img190/4819/logobmwm2.png

Opublikowano

Witam

 

Po raz kolejny przypominam - czytajcie regulamin naklejkowy. Wlepa ma dawać do zrozumienia, że jesteśmy forumowiczami. Bezpośrednio zaprezentowane logo BMW również nie wchodzi w grę, o czym była już długa dyskusja. To tyle.

Keep up the good work!

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Opublikowano

Witam,

Na prośby kolegów wrzucam swoją nalepę w edycji bez nicku i z zaznaczeniem że chodzi o forum.

 

 

http://images39.fotosik.pl/1204/b136c93a0308c8ce.jpg

 

 

Pozdrawiam

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Opublikowano

MOD: zaproponuj gotowe, nie wklejaj logotypów innych klubów.

 

Cos takiego bylo by fajne z podpisem BMW-klub

Opublikowano
MichuCanoe fajny projekt, dałbyś rade nakreślić coś w tym stylu tylko z przekrojem różnych nerek? gdzieś w rozmowie pojawiło się już coś takiego z kilkoma rodzajami nerek właśnie.. no i kwestia czy robić to przezroczyste z czarnymi liniami czy jak. mi się podoba :cool2:

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Opublikowano

Według mnie umieszczenie kilku nerek może być problematyczne jeśli chodzi o efekt końcowy, gdyż mogło by być za dużo linii i na dobrą sprawę nic nie będzie widać. Spróbuje coś pomyśleć ale nie obiecuje że coś się narodzi. Termin jest podany więc będę kombinować.

 

Pozdrawiam

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Opublikowano
Osobiście twój projekcik kolego Heiser,podoba mi się nawet bardzo :cool2: .Nerki,napis no i znaczek bmw w tle na wpół widoczny :clap: .No ale nie ma się co podniecać mamy czas do końca roku.No i nie wiadomo czy na wpół widoczne logo bmw,nie będzie stwarzało problemu :norty:.Teoretycznie loga całego nie widać,tylko część.Pozdrawiam Mateusz :wink:

Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36

Opublikowano
Projekt kolegi Heiser'a jest bardzo ciekawy lecz nie może być loga BMW pod żadną postacią nawet zasłoniętego niestety.
Opublikowano
Jeśli kolega mkvtec pozwoli to zapożyczę jego znaczek lub go trochę przerobię ale to w tygodniu
Opublikowano
z tych zaprezentowanych teraz 3 jest najlepszy :cool2:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Opublikowano
moim zdaniem ten 3 jest najlepszy ale ten tłok co był wcześniej był najlepszy :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano

Witam Kolegów!

Jestem początkujący na forum ale chętnie skuszę się na takową naklejkę ale co uda się zrealizować pomysł?

Opublikowano
no i co chłopaki coś nam ucichło o tych naklejkach mam nadal nadzieję że dojdzie to do skutku :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano
no witam ŁYSY no to czekamy niestety myślałem ze na koniec roku już będę miał ale cóż lipa POZDRAWIAM :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Racja, temat ucichł. I dobrze. Bo nic nowego napisać się raczej nie da, co dobrze pokazał seiko swoim celnym strzałem.

Dobre projekty zabierają sporo czasu, ale zapewniam Cię, że się robią.

I w odpowiednim momencie zostaną upublicznione, oczywiście nie tutaj, tylko w wątku matissa.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.