Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Na pewno Zielo masz rację, też myślałem na początku by bez NIKU. Różni są ludzie, różnie sobie piszą tutaj. Koszty produkowania uniwersalnej nalepki napewno beda mniejsze, łatwiej też bedzie z domówieniem gdy zabraknie

Trzeba rozważyć poważnie co napisałeś.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Nie ma co rozważać, bo jakieś 15 stron tego wątku temu napisałem, że nie będzie nicków na wlepach! Wszystko, co zostało zrobione później traktuję czysto jako zaangażowanie i podpis twórcy danego projektu.

Zaraz to dopiszę do naszego regulaminu naklejkowego, bo widzę, że nie wszyscy śledzą moje MERYTORYCZNE posty w tym wątku.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczerze mówiąc naklejka z nickiem,była by super dla tych którzy mają sensowny nick :cool2: .Nie będę ukrywał,że miałem cichą nadzieję że się uda :wink: .Ale faktycznie jak ktoś ma kiepski nick to będzie miał porażkę :norty: .No szkoda,ale to jest chyba jedyne wyjście,tak aby każdy był zadowolony :D .Co do naklejki to moim zdaniem mogło by być tylko-WWW.BMW-KLUB.PL.Myślę,że to jest najsensowniejsze rozwiązanie,które wszystkim by się spodobało :norty: .Bez kombinacji i obrazków.Takie jest moje skromne zdanie,ale niech się wypowie reszta forumowiczów.Oczywiście szacun :modlitwa: dla kolegów co włożyli mnóstwo wysiłku i czasu w swoje projekty.Pozdrawiam Mateusz :wink: . Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no i wychodzi na moje :mrgreen: Matiss, sam widzisz, że w gąszczu tego zamętu umykają rzeczy istotne (o czym pisałem wcześniej, a co się spotkało z hucznym, choć nie dokońca życzliwym przyjęciem). Bo ja się przyznaję, że nie dokopałem się do informacji, że wlepy bedą bez nicków.

A skoro tak, to temat się zamyka i niepotrzebnie podjąłem temat nicków. Mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bez nickow to kolega Lysy ma dobry pomysl :cool2:

 

Zrobic po prostu: BMW-klub.pl i po problemie...latwo, szybko i uniwersalnie. Swego czasu jak czesciej udzielalem sie na forum bmw klub poznan to tam dokladnie jest tak samo. Naklejka jest sensowna i zawiera tylko trzy slowa.

 

Nie trzeba nic kombinowac i logistycznie tez najprosciej cos takiego zrobic :cool2:

 

Tak na szybko:

 

http://img502.imageshack.us/img502/9411/dokument1.jpg

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do kolegi mkvtec z prośbą symulacji naklejki na aucie WWW.BMW-KLUB.PL lub www.Bmw-Klub.pl .Tak aby każdy mógł ocenić wygląd naklejki :cool2:.Kolor może być biały,ale osobiście wydaje mi się że srebrny będzie lepszy :norty:.Wiadomo wzór liter może być dowolny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla mnie jak do tej pory najbardziej podoba się projekt Michu Canoe,ten w wersji bez ringów z samym grillem.Uważam że nie jest gorszy od projektu yosimury, no i jest za darmo :lol:

 

ps.myślę że temat naklejek w tym dziale ,,umrze'' niestety : :cry2: sam długo szukałem zanim tu trafiłem :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przeczytać :reading: dokładnie regulamin viewtopic.php?f=68&t=171369#p1232528 odnośnie naklejek.A dokładniej punkt nr. 9.4 :norty:.Marcin o to mi chodziło,wielkie dzięki :cool2: Szacun :modlitwa: .Osobiście jestem za projektem-www.bmw-klub.pl :cool2:.Myślę,że dużymi literami WWW.BMW-KLUB.PL tęż będzie ok :cool2: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że sam tekst to zdecydowanie za mało i wygląda trochę ubogo. Skoro zrezygnowaliśmy z nick'ow to chociaż zostawmy jakieś logo.

 

P.S jeżeli chodzi o dodanie napisu /forum myślę że lepiej będzie dodać tekst z ramek "jestem na forum" - wygląda to estetyczniej i nie zalatuje wsią wg mnie :)

 

Pozdrawiam

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że sam tekst to zdecydowanie za mało i wygląda trochę ubogo. Skoro zrezygnowaliśmy z nick'ow to chociaż zostawmy jakieś logo.

 

P.S jeżeli chodzi o dodanie napisu /forum myślę że lepiej będzie dodać tekst z ramek "jestem na forum" - wygląda to estetyczniej i nie zalatuje wsią wg mnie :)

 

Zgodzę się z wami ze tekst to zdecydowanie za mało bo raczej gubi się na całej bryle auta. Osobiście uważam ze musimy dodaj jakiś opis "forum" lub jak tu kolega

napisał "jestem na forum". Gdyż z całym szacunkiem dla BKP nie projektujemy nalepki dla BMW Klub Polska tylko dla forumowiczów korzystających z waszego forum.

Wiec powinniśmy się jakoś odzwierciedlać choćby w małym napisie forum Co o tym sadzicie Koledzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw-klub.pl ma swój logotyp, więc nowy jest zbędny... wlepa miała się tyczyć forum i stąd logotyp ma podkreślać, że tyczy się forum... Po umieszczeniu stosownych opłat i tam przejściu ścieżki regulaminowej możecie uzyskać naklejkę z logotypem bmw-klub... i nie potrzeba nic wymyślać... oraz uzyskacie dostęp do klubowej części forum w tej chwili dla większości niewidocznej dla mnie z resztą też, bo jeszcze do klubu nie przystąpiłem...

 

Tak to wygląda http://www.bmw-klub.pl/n/img/top/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Właśnie naklejka powinna być, z tego powody ze jak nie bedzie to znaczy ze naklejka bedzie klubowa. A że większość z nas do klubu nie należy wiec wstawka FORUM na 99 procent musi być.

 

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem od niedawna na forum, ale postanowiłem spróbować sił i stworzyć coś dla forumowiczów.

Mam jeszcze kilka pomysłów ale trzeba trochę przemyśleć to:)

 

Wg mnie logo powinno być przejrzyste i dawać do zrozumienia kim jesteśmy, nie tylko w Polsce;)

 

 

 

http://img37.imageshack.us/img37/2817/logo2kl.jpg

 

 

Pozdrawiam, oceniajcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba średnio wyszło :?

 

Wyrzuć /forum i daj jeszcze raz.

 

BTW - zmień kurka wodna ten hipnotyczny awatar... :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za szczera odpowiedz;)

 

 

mi się podoba awatar;>

 

 

poprawione bez forum:

http://img525.imageshack.us/img525/3729/obrazekpoprawiony.jpg

http://img851.imageshack.us/img851/8140/obrazekpoprawi2222ony.jpg

 

 

 

ewentualnie będę jeszcze próbował jeżeli pomysł okazał się zły.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylicie się ;)

Żeby wejść na forum musi być /forum

 

Sprawdzcie ;)

 

Ja jestem za słowem "forum". Nie zaglądam na strone bmw-klub tylko na bmw-klub/forum i z nią się identyfikuję.

 

Kto jest za ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.