Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma o czym pisać, czekamy na projekty do konca roku, szkoda ze się ZIELO kryje ze swoim projetkem. Zobaczymy a wtedy bedziemy wybierać i uprawiad dyskuję i głosować.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Racja, temat ucichł. I dobrze. Bo nic nowego napisać się raczej nie da, co dobrze pokazał seiko swoim celnym strzałem.

Koledze seiko już raz skasowałem wpis, widać nie zrozumiał, więc teraz skasowałem z ostrzeżeniem. Jak dalej nie będzie rozumiał, to nie będzie odliczania do pięciu przed banem.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jasne...

Ustalam termin nadsyłania projektów do 1.01.2012. Uważam, że jest on uczciwy wobec wszystkich, którzy dopiero teraz zaznajomili się z tematem i nie robi krzywdy nikomu. Miesiąc czasu w zupełności wystarczy nam na to. Po nowym roku wybieramy w ciągu tygodnia jeden projekt i na koniec stycznia zaczynam już rozsyłać wam gotowy produkt.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cały czas czekam na projekt ZIELO, bo coś straszył ze ma bardzo ciekawy, pierwszoligowy projekt. Może trzeba go zdopingować...ZIELO ZIELO ZIELO... :P

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę KRIS85,że ZIELO pewnie czeka na ostatnią chwilę,chce nas zaskoczyć :mrgreen: .A może i zarząd klubu wrzuci jakąś propozycję od siebie na koniec roku :cool2: .Nic nam nie pozostało jak czekać do 1.01.2012 :cool2: . Pozdrawiam Mateusz Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sam tych projektów nie robię. Jest konkretny gość, który mi to ogarnia I wie, że goni nas termin. Najgorsze, że w tej chwili zrobił sobie chyba święta, bo nie ma kontaktu. Widziałem wstępne szablony i wnerwię się nieźle, jeśli nie zdążymy z nimi. Jest jeszcze troche czasu, oby udało się dopiąć sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.