Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Ja za bete 2,0 60% zniżki plus 10% za auto powyżej 12 lat co wsumie daje tylko 50% płace 370,85 na rok tylko OC MTU HESTIA.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swoją 520 z 93 roku z pełnymi zniżkami ojca i moją dopłatą za wiek płacę 330zł samego OC na rok. w tym mam pakiecik mini car assistance bardzo fajna sprawa. NNW w cenie 50 zł. czyli OC + NNW 380zł na rok w Allianz

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem swiezo po zakupie polisy OC, przy wyborze kierowalem sie tylko i wylacznie cena, dzwonilem, lub wyliczalem skladke w ok. 25 towarzystwach ubezpieczeniowych - najwyzsze wyliczone mi skladki opiewaly na 3500 do 5500 zl :mad2:

 

Podam kilka przykladow - BMW e34 TD 115km - 10% za bezszkodowosc po pierwszym roku:

 

PTU 1181 Z NNW w 2 ratach (poprzednio placilem 1080, wiec drozej SIC!)

LINK4 1200 w 2 ratach bez NNW

MTU 1456 w 2 ratach + NNW 29zl

Benefia 996 z NNW promocja przez internet

Aviva 1543 bez NNW

AXA Direct 799 promocja przez internet + NNW 67zl

 

Oprocz tego sprawdzalem towarzystwa: Generali, Warta, PZU, Uniwua, HDI, mBank, Compensa, Hestia, Alianz, Liberty i wiele innych - wszystkie z nich byly drozsze, niz te wymienione wyzej. Wybralem oczywscie AXA'ie - polisa przez internet z nizsza cena niz w promocji z nr znizki przyjaciela -ale jakby ktos chcial to moge udostepnic moj kod polisy.

W kilku towarzystwach w tym w AXA'ie przy wyliczaniu skladki sprawdzalem tez silnik 2.0 150KM benzyna i co dziwne ubezpieczenie wychodzilo mi drozej niz przy dieslu 2,5.

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko wlasnie ile placicie za OC i przy jakich pojemnasciach oraz znizkach, bo ja plac 1240 na rok przy dwuch litrach i 60% znizce ojca i 50% wzwyzce za wiek w Concordi

Ja jestem w identycznej sytuacji i place 701zl. Za rok bede miał skladke cos kolo 500zł. Oczywiscie za cały rok. Cos drogą firme wybrałes.

ja za swoją 520 z 93 roku z pełnymi zniżkami ojca i moją dopłatą za wiek płacę 330zł samego OC na rok. w tym mam pakiecik mini car assistance bardzo fajna sprawa. NNW w cenie 50 zł. czyli OC + NNW 380zł na rok w Allianz

To nie duzo. Ja znalazlem tylko za 701zl. Jak bede szedl za tydzien oplacac to zapytam o Allianz. Tez mam maks znizki wspolwlasciciela i wzwyzke za wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r Masz 60% zniki na wspolwlascicielu (+zwyzka za wiek) i za 2 litry chcesz zaplacic 700zl?

 

Ja za 2,5 litra tydzien temu placilem 799zl majac tylko 10% zniki za bezszkodwosc...

Nie mam nikogo za wspolwlasciciela, auto jest na mnie i nigdy nie mialem innego auta na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej dużo...ja też mam wzwyżke za wiek i na współwłaściciela z 60% zniżką płace 380 na rok z NNW+Car Assistance..w Allianz nie allianz direct bo to co innego

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem w Centrum Ubezpieczen. Otorz panowie ceny ubezpieczen sa zalezne od wojewodztwa dlatego np. w Malopolskim w Alliantz moze byc najtaniej, a np. u mnie w Warm-Maz. najdrozej. Nie wiem na jakiej podstawie oni to wyliczaja, ale tak jest. Znalazlem u siebie oferte za 517zł. Czyli prawie 200zl tanij niz przecznice obok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.