Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam pojecia :) Jakas trzy literowa nazwa. MTU czy cos? Jak bede szedl podpisywac umowe to bede widzial dokladnie.

 

To sa zdziercy!!!! musze isc i zmienic ubezpieczyciela bo jak widze to niejtorzy placa na rok tyle ile ja na pol roku!!!!

Idz do jakiegos Centrum Ubezpieczen jak ja. Z takim centrum firmy ubezpieczeniowe maja podpisane umowy. Im wiecej firm, tym lepiej, bo jest w czym przebierac. Wtedy gosc szuka ci najlepszej oferty i tyle. Ja aktualnie mam w InterRisk po poprzednim wlascicielu i jak bym u nich zostal musial bym zaplacic kolo 1200zl za rok. Czyli ponad 2 razy tyle. Zeby bylo smiesznej nie odnotowali mojej wplaty za druga rate i przyslali potem pismo z kwota chyba cos 2500zl do zaplaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU - Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe, też jestem u nich bo jest najtańsze. Pamiętaj żeby wziąć od nich od razu zielona kartę bo jak chcesz później (przy wyjeździe za granicę) to życzą sobie coś koło 500 zł.

Tylko po co Ci zielona karta, chyba, że jedziesz do jednego z krajów Albania, Andora, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Rumunia, Serbia i Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Ukraina i Rosja.

pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU - Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe, też jestem u nich bo jest najtańsze. Pamiętaj żeby wziąć od nich od razu zielona kartę bo jak chcesz później (przy wyjeździe za granicę) to życzą sobie coś koło 500 zł.

Tylko po co Ci zielona karta, chyba, że jedziesz do jednego z krajów Albania, Andora, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Rumunia, Serbia i Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Ukraina i Rosja.

 

Chorwacja:)

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU - Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe, też jestem u nich bo jest najtańsze. Pamiętaj żeby wziąć od nich od razu zielona kartę bo jak chcesz później (przy wyjeździe za granicę) to życzą sobie coś koło 500 zł.

Tylko po co Ci zielona karta, chyba, że jedziesz do jednego z krajów Albania, Andora, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Rumunia, Serbia i Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Ukraina i Rosja.

 

Chorwacja:)

 

Do Chorwacji nie potrzebujesz, tak samo jak do Słoweni, więc spokojnie dojeżdżasz. I to od 2004 roku. Sorry za offtop, ale to tak, żeby ludzi w błąd nie wprowadzać.

pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

panowie ubezpieczał ktoś ostatnio, mi przesłali ofertę a raczej jej przedłużenie

Miejscowość rejestracji do 10.000 mieszkańców

 

2x 230 zł - 60% zniżki, 0% zwyżek

 

Dobre to czy szukać dalej. Ubezpieczalnia to MTU

http://img338.imageshack.us/img338/4369/sygnaturka2w.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dobre jak znam MTU a tym bardziej ze masz przedłużenie

Przedłużenie w sumie jest takie samo jak brałem rok temu. Wtedy też płaciłem 2x 230 zł

w mbanku pewnie bedziesz miał taniej

nie trzeba mieć konta? :)

wlazłem na kalkulacje online w MBanku i na końcu wyskoczyły oferty: Hdi i jeszcze jakieś dwie. To te ubezpieczalnie współpracują z MBankiem czy sam bank ubezpiecza jak to jest? W każdym bądź razie obliczyło mi najtaniej w MBank>Hdi ~560 zł jednorazowo

http://img338.imageshack.us/img338/4369/sygnaturka2w.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do Chorwacji nie potrzebujesz, tak samo jak do Słoweni, więc spokojnie dojeżdżasz. I to od 2004 roku. Sorry za offtop, ale to tak, żeby ludzi w błąd nie wprowadzać.

 

Byłem na chorwacji moją bunią dwa razy i musiałem pokazać więc chyba trzeba...

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

nie trzeba mieć konta? :)

wlazłem na kalkulacje online w MBanku i na końcu wyskoczyły oferty: Hdi i jeszcze jakieś dwie. To te ubezpieczalnie współpracują z MBankiem czy sam bank ubezpiecza jak to jest? W każdym bądź razie obliczyło mi najtaniej w MBank>Hdi ~560 zł jednorazowo

 

Mbank z nimi współpracuje.Konta nie trzeba mieć.Jakbyś miał to pewnie jeszcze byłoby parę pln taniej ale niewiele.Polisa jest w formie elektronicznej.Jak sam widzisz wyszło drozej :D

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ubezpieczał ktoś ostatnio, mi przesłali ofertę a raczej jej przedłużenie

Miejscowość rejestracji do 10.000 mieszkańców

 

2x 230 zł - 60% zniżki, 0% zwyżek

 

Dobre to czy szukać dalej. Ubezpieczalnia to MTU

 

Odradza MTU, mój starczy już się z nimi włóczy 2gi rok po sądach.. 5 lata bezszkodowej jazdy i tylko 15% zniżki.. kombinatorzy jakich mało... a jak przychodzi co do czego to nawet z odszkodowaniem jest problem. MTU to takie same g**no jak samopomoc czy jak im tam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokowgw to że MTU nie jest pionierem jeśli chodziu o ubezpieczenia to wiem, jednak w razie szkody ja i tak dostaje kaskę z ubezpieczyciela sprawcy.

A póki jestem studentem wybieram po prostu co najtańsze

Widzę że ty masz w link 4 i bez zniżek masz 712, czyli przy zniżkach 60% miałbyś ratalnie ~280 zł, czyli MTU jednak jest w miarę sympatycznie.

No nic chyba zostanę przy tym MTU, chyba że na tygodniu znajdę chwilkę to podejdę do towarzystwa ub. niech mi od nowa wyliczą w tych najtańszych ubezpieczalniach i się okaże

http://img338.imageshack.us/img338/4369/sygnaturka2w.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtórzę co dobre;) w MTU(najtańsze co u mnie w mieście) wyliczyli mi 470zł rocznie. Zadzwoniłem do Allianz i telefoniecznie w ciągu 15 minut miałem polisę za 330zł z pakietem car assistance. Potwierdzenie wysłali na maila a po tygodniu pocztą przyszło oryginalne. Zielona karta free, jedynie co to nnw kosztuje 50zł ale to i tak razem wychodzi 380 na rok a firma mimo wszystko solidna.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie może podjadę i popytam o ten Allianz bo już któraś osoba mi mówi że w nim najtaniej, i że co innego Allianz a Allianz Direct.

Carvie89 jak masz kod promocyjny (bo chyba taki występuje w allianz) to podeślij :)

http://img338.imageshack.us/img338/4369/sygnaturka2w.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ale mam numer telefonu do kolesia który jest "super sprzedawcą internetowym" i ma zniżkę dodatkową jeszcze więc jak chcesz to możesz dyrknąc zapytać.

Koleś jest z rzeszowa ale to nie ma znaczenia, nazywa się Antoni Sudia nr 664728718. ja u niego zawsze sobie przedłużam i tak dalej, bardzo sympatyczny facet.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w towarzystwie ubezpieczeń i policzyła i nic nie było tańsze od tych moich 2x 230 zł (z NW)

Co do pana Antoniego to chyba odpuszczę bo na dziś mam dość załatwiania :)

a nie trzeba mu przesyłać jakis odpisów o bezszkodowości? czy może być ksero poprzedniego ubezpieczenia?

http://img338.imageshack.us/img338/4369/sygnaturka2w.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie musiałem przesyłać. z tego co pamiętam. podalem tylko dane ojca jako współwłaściciela i tyle. Twoja oferta jest dobra ja nie mówie że nie, po prostu mówie co mam ja i z czego jestem też zadowolony:) wybór zostawiam wam

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.