Skocz do zawartości

ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miał a jak chce to możemy sprawdzić parametry trakcyjne aut i wszystko sie wyjasni bo mamy takie same auta :norty:

Jezdzilem 2 identycznymi Golfami, jeden mial a drugi nie wiec doswiadczylem tego wspanialego urzadzenia.

 

Rozporka wziela sie ze sportu samochodowego i tylko w ekstremalnych warunkach tj. ogromna predkosc w zakrecie + nierownosci czy hopka ma ona duzy wplyw. W aucie rajdowym juz po pierwszej hopce szyba by poprostu pekla.

 

Moze i komus zaimponuje takie cos pod maska ale nie mi w cywilnym aucie. Ja lubie oryginal i nie bede robil wiochy.

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałbym poznać opinię osób które mają ten bajer. :)

 

Ja wlasnie tez, tylko mysle ze to znow tak bedzie jak z katalizatorami, jedni mowia: wycinaj, auto ma lepszy dzwiek, lepiej ciagnie i takie tam, a drudzy, to samo, tylko na odwrot.... :doh:

 

Wiedzialem ze tak bedzie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i komus zaimponuje takie cos pod maska ale nie mi w cywilnym aucie. Ja lubie oryginal i nie bede robil wiochy.

 

wioche moge Ci pokazac na spocie jakbys mial ochote zajechac - Lotnisko WILCZE LASKI - 11-10-2005.....jak stara berta z wiesniacka rozporka objezdza Twoje V8 - to dopiero bedzie wiocha ;)

[email protected]

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozporka wziela sie ze sportu samochodowego i tylko w ekstremalnych warunkach tj. ogromna predkosc w zakrecie + nierownosci czy hopka ma ona duzy wplyw. W aucie rajdowym juz po pierwszej hopce szyba by poprostu pekla..

 

Nasze drogi to same hopy i hopki-przelot przez Włocławek to sama ekstrema ;) . Jak dla mnie sprawa jest jasna! Jak wstawilem rozpórke tylko na przód do starego poczciwego E30 320i bylem w ciezkim szoku jaka to byla róznica. Ja ze swojej skromnej strony polecam zdecydowanie.

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W tej chwili nie mam rozpórki, ale Slawo juz mi ją załatwia (za co bardzo dziękuję :D ) i niedługo będę mógł się podzielić opinią jakie plusy jakie minus :) Ale jestem pełen optymizmu hehe :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byscie mogli naprawde juz skonczyc ten temat, bo jest nie na temat :). KAzdy robi tak jak chce. Ja szczerze to tez uwazam, ze oryginalnie jak auto wyjechalo z fabryki to tak powinno zostac, ale toleruje jesli kots lubi inaczej.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavic powiem tylko tak każdy lubi to co mu sie podoba mi sie podoba rozpórka a wiocha to auto na 17" feldze i normalnym zawiasie. :twisted2:

Oczywiscie ze mozesz sobie wstawiac co tylko zechcesz ale ja uwazam ze to wiocha i poki co zdania nie zmienie, na fotkach ktore mam w profilu moje auto jest na zawieszeniu H&R, teraz mam normalna zawieche i przynajmniej nie napierdzielam chlodnica skrzyni w kazdy prog zwalniajacy.

 

wioche moge Ci pokazac na spocie jakbys mial ochote zajechac - Lotnisko WILCZE LASKI - 11-10-2005.....jak stara berta z wiesniacka rozporka objezdza Twoje V8 - to dopiero bedzie wiocha ;)

Pogratuluje Ci wkoncu jest wiele szybszych aut od mojego V8. Dzwiek ktory wydaje moj silnik i przyjemnosc z jazdy mi to rekompensuje, pozatym duzo jezdze i nie lubie zmieniac biegow. Liczy sie dla mnie przedewszystkim wygoda, az sie ciesze na sama mysl ze niedlugo zaloze zimowki 15". Ale z drugiej strony bede tesknil za tym ze moge przemknac obwodnice jadac 250 bez zadnych obaw na zakretach.

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znalazłem wkońcu rozpórkę dla siebie, wynegocjowałem też dobrą cenę :8)

 

%5B640%3A250%5Dhttp%3A//img85.imageshack.us/img85/1045/rozprka12ky.jpg

 

Dręczy mnie pytanie. Jak nisko przebiega nad silnikiem ? Radek, jak jest u Ciebie, ile jeszcze zostaje centymetrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No i doczekałem się swojej rozpórki:)

Efekty po założeniu niesamowite. To zupełnie inne auto. Poprawiło się prowadzenie, w koleinach idzie jak po szynach, hamowanie w koleinach nieporównywalnie lepsze. Czuć że auto jest jakby bardziej zwarte. To moje pierwsze wrażenia po 3 godzinach użytkowanie rozpórki.

 

Poszukiwałem rozpórki do silnika v8 a bez problemu pasuje rozpórka z bmw 750.

Prezentuję przykładową fotkę, resztę fotek z rozpórką znajdziecie w galerii mojego auta.

 

http://img458.imageshack.us/img458/1516/13kh2.jpg

 

I niech mi nikt nie mówi że rozpórka nic nie daje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może pokazać jak wygląda rozpurka na tył??

Może jakieś foto w autku lub coś takiego

 

 

Napewno prblemem starszych aut jest to iż dona częś zawieszenia się rozłazi a górna czyli kielich schodzą do siebie i napewmo rozpurka to powstrymuje, myśle że napewno nie zaszkodzi żadnej karoserji

 

Nie jezdiłem więc nie wiem ale nie wydake mi sie żeby odkształcenia karoseri były tak wielkie aby mogły wpływać na jazde

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.