Skocz do zawartości

chip tuning - wykres


niemirad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z dpf na hybrydzie i wydajniejszym IC, powinno lekko pyknąć 230, na dużo więcej nie licz, bo jest ciasno na wydechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ic plus rama iC z 535d wystarczy? IC ma wydajność tylko 10% większa ( 2 żeberka więcej)

A gdybym jednak wyjał Dpd zrobił Downpipe i wywalił Egr - na co można liczyć wtedy

I same wtryski - czy te ze 123d (204km) pasuja p&p ? wyjmuje jedne wkładam drugie czy cos więcej trzeba robić ? ustawić/programować/inna pompa wtryskowa itp. itd. ?

aha i sprzegło - żeby tu już nie pakowac kasy max bezpiecznie ile można zrobić NM (wersja manual)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
  • 4 tygodnie później...

Taka dziwna historia mi się przydarzyła...

Pacjent to F30 335i z NOWYM silnikiem o przebiegu ok 3kkm i sterownikiem z poprzedniego silnika w którym był wgrany PPK podnoszący zgodnie z opisem moc do 340 KM i moment do 450 Nm.

Podjechałem dzisiaj z ciekawości na hamownię która wypluła 366 KM i...397 Nm...

Ktoś ma jakiś pomysł skąd tak niski moment?

Rozważać zmianę programu czy zostawić jak jest?


view?usp=sharing


https://drive.google.com/file/d/1Ca6F_EoQwV6ldxslaKAiCV2LDRIfBeIO/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fVsmSK7.jpg

A widziałeś już to

http://s5.ifotos.pl/img/bmw-e82-1_qwxnexq.jpg


:cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, w lutym planuje chipować samochód byłem na hamowni wypluł 201km i 390nm (wersja 204,400nm n47d20b) po rozmowach sprawdzeniu dowiedziałem się, że można robić go na 260-270km warto się w to bawić i będzie to bezpiecznie ?

Cześć można go zrobić spokojnie na 295KM :D robiłem już takie 123d (kilka sztuk) i mam sprawdzony set na taką moc jak będziesz potrzebował to podpowiem

Ps. 260-270 to lajt :cool2:

A i ten wykres co wrzuciłem to właśnie 123d przygotowane przezemnie :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

1-Ciśnięcie na zimnym silniku, interwały olejowe zgodnie z wskazaniem kompem co ok.30tys., wymiana filtrów jak się przypomni , stan tech. silnika i osprzętu- dopóki się kręci to jeździmy itp.

Wszystko zależy od Twojej głowy i prawej nogi.

2-To że stuningujesz silnik nie oznacza że musisz przy każdej nadarzającej się okazji wykorzystywać max. potencjału. Wszystko zależy od Twojej głowy i prawej nogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

W moim N57n2 231km po programie Chip tuning i dpf off sterownik DDE zgłasza mi błąd 41AA Charge Air pressure sensor. Da się go skasować ale po przejechaniu kilku/ kilkunastu km powraca…


Auto jedzie świetnie jedynie ten błąd który mnie denerwuje. Przed mapą tego nie było. Co mogło pójść nie tak??? Jak się go pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.