Skocz do zawartości

Ile jechaliście swoim BMW


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich

Widze ze sami faceci :) ,wiec teraz pora na kobiete .

BMW 520 E-34 Krakow-Katowice 225 km/godz. wiecej sie nie dalo bo jakis dupek chyba mnie nie zauwazyl i mialam problem wychamowac :x ale wszystko sie dobrze skonczylo :)

Pozdrowka dla Was i gratulacje dla Grzesia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poprzednią bemką e34 525 24v vanos w automacie w Austrii na autostradzie 4 osoby ,pełny bagażnik i na gazie (shell gaz) 220km :lol: a obecnym nabytkiem e36 325 automat ,gaz 230km ale nie było jej gdzie bujnąć :cry: ,wcześniej e32 750 na katowickiej ustawowe 250km z czerwoną diodą ostrzegawczą :wink: ścigałem się z porsche boxter ,gość wymięk przy 230km :D pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...ile ma na "cyferblacie" BMW 750? Wyrazy uznania dla Inki...nie myslalem ze kobiety jezdza tak szybko:). Pozdrawiam wszystkich.

 

 

 

 

Cze.

BMW 750 na cyferblacie ma 280 , a strzałeczka od wskażnika prawie oparła sie o kołek zerowy tj. jakieś 3-paczki leciałem z moją żoną do Wrocka.

Pozdro KANAP

P.S.

załączam pozdrowienia dla Inki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi pojechalem sprawdzic ile poleci moje M5 na max

- osoby o słabym sercu niech tego nie czytają!!!!

 

na obwodnicy Radzymina bujnąłem się do konca skali i jeszcze troche dalej - a skala jest do 300 km/h

Musze wam powiedziec że nie jest to mądra zabawa przynajmniej na polskich drogach

pozdrawiam

grzesiek

Ps

ciekawi mnie jak ten klient co jechal 535 i/245KM? sprawdził że jechał 290 kmh - przecież w tym modelu licznik jest do 260 ?

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grze_sio: ja tez nie mam pojecia jak takie gosc na 3,5 mogl osiagnac taki wynik ? 297km/h i dlaczego az taki dokladny , ja jak jade szybko ,czy przyspieszam nawet nie patrze na liczniki tylko na droge , ewentualnie jak ktos siedzi kolo mnie to mowi ile bujamy ;)

ano jezeli ktos jeszcze ma niskie felgi to musi dodatkowo wypatrywac dziur w drodze i w razie czego szybko okraczac :lol:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
3,5 mialo 245KM, tyle tylko ze nie R6 a V8 :lol:

 

I to dopiero w E39 (prod. 1996-2000 r.). W modelu E34 535i miało 211KM (prod. 1988-1992 r.). Innych nie było.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy tej 3,5 się nie wypowiadam bo wiedzy mi nie styka. Co do dokładnego pomiaru prędkości to wystarczy jadąc wcisnąc w kompie limit, aby zapamiętał aktualną prędkość i jeśli to jest 123 km/h to tyle właśnie wyświetli.

Ja w E34 525 A max 220 km/h i więcej mi się nie chciało, ale za to średnia na trasie Gorzów - Wawa 93,5 km/h oczywiście z przejazdem przez centrum Poznania włącznie

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Co masz w tym samochodzie zmienione, że osiąga 245 KM?

 

Witam wszystkich serdecznie i przepraszam nie mogę Was zadowolić odpowiedzią na pytania nie wiem co jest tam zmienione to auto robione było na zamówienie dla Gościa z Sopotu był właścicielem tej rakiety od 1990 do 2002 i bardzo o nią dbał ja nawet nie wiedziałem co kupuje mówił coś o Tunning AC Schnitzer u niemców ja wtedy nawet nie wiedziałem co too? wiem, że oryginalnie nie miała katalizatora sondy lambda

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja leciwa beti 87' E32 M30 lecialem w 5 osob 230km/h na PB i wielokrotnie 220 na LPG .Zawsze pare osob zeby niebylo nudno. Drogi przewaznie E30 koleiny na 3cm-5cm glebokie + wyprzedzanie na 3 lub 4. :) Tylko ja sie usmiechalem przy tej predkosci pasazerowie czekali na wypadek w napieciu hehhe

Czaje sie na 740 hehe azdrutowac ogranicznik.

W mojej 730 niedizala ogranicznik na LPG ale kurna gazownik dobry czlowiek wstawil zamalo wydajny parownik dzieki czemu mi odcina moc na 6000obr. do dupy. U niego ( tez 730 ) wstawilismy 240km - wydajnosc

licznik kreci za czerwone pole :) ale gosciu niebardzo chce sprawdzic ile tak naprawde pojdzie... mieczak.

Pozdro.

"Beti" jest stara ale ma klasę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW-E 34 SILNIK 535i moc 245KM rok 1990 297 km/h niemcy

Co za bzdury ! Nie słyszałem o samochodzie 245 KM osiągającym prawie

300 km/h . Wystarczy spojrzeć ile jadą np. Porsche, które jak wiadomo

nie mają ograniczników. Carrera 320 KM ma prędkość maksymalną

285 km/h. Ferrari 456 GT V12 442 KM ma prędkość maksymalną 302 km/h to tak a propos, bo gdzieś widziałem że ktoś jechał M5 300km/h

e 39 540i 1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz , moze ten samochod jest wyjatkowo lekki , jest pozbawiony srodka ;) a tak ogolnie rzecz biorac to w Polsce nie ma gdzie jezdzic szybko , na krotkich odcinakch prostej(jakas obwodnica) mozna osiagnac 260km/h i wiecej przy jak najbardziej ostrym przypieszaniu a za pare sekund musisz ostro hamowac bo jakis baran wyjedzie ci lanosem albo inna za przeproszeniem taczką :wink: a co do modelu M5 to predkosc w okolicach 300km/h jak najbardziej jest do osiagniecia ...
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 28 535i 218KM do poznania na A2 225km/h na 4 biegu - ale jak ktoś wcześniej wspomniał, zaraz "awaryjne" hamowanie do 80 km/h bo polonez zapomniał zjechać na prawy pas :P

 

ps. chyba też jest różnica gdzie sprawdzamy V-max auta, bo np. na trasie katowice - kraków z góry można dojśC do trochę lepszych wyników niż na równinie :roll:

z góry to może i ja "polece" 260km/h :twisted:

 

pzdr

titto

rekin jest mój... po 10 latach ponownie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 316i E36 z 1992 roku:

 

195 km/h na benzynce, 185 km/h na LPG, więcej nie chciał iść :(

było to na trasie Sosnowiec-Katowice, za Sosnowcem - są tam 4 pasy ruchu w każdą stronę, więc w razie co można przeskoczyć na sąsiedni.

Jak na ten silniczek, to chyba spox...

 

Najszybciej to 230 km/h w BMW 524td jako pasażer (A4 do Krakowa), ale koleś szybko zajeździł ten wózek i się go pozbył.

 

Gratulacje i pozdrówka dla rekordzistów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.