Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Mam prośbę do posiadaczy interfejsu ADS I od kolegi nerwusa. Mam bmw M5 E34 z 89 roku które wymaga opieki diagnostycznej ale rozmawiałem z nerwusem i nie nie ma pewności czy auto zagada z DIS'em ew co będzie można w nim ruszyć z diagnostyki. Może któryś z kolegów mógłby się ze mną spotkać i sprawdzić czy to będzie hulać, bo w takim razie zakupiłbym ADS i dalej już sobie sam dłubał.

Ew. może ktoś ma doświadczenia diagnostyczne z taki autem ?

Auto jest w Sochaczewie niestety lekko rozebrane ale jeśli tam nie będzie nikogo, przytelepię je do Warszawy.

 

gg 8468536

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś kto dobrze ogarnia elektronikę w BMW E46 jakimś mądrzejszym programem niż INPA. Kraków, Katowice, Bielsko-Biała i okolice.

Mam dwa tematy:

1. Po rozpięciu sond lambda (samochód jest wystrojony na EcuMasterze III) wyskakuje ciągle błąd check engine. Chciałbym, żeby zniknął inaczej niż przez sabotaż lampki:)

2. Błąd DSC, który pojawia się podczas jazdy tylko przy spokojnej jeździe 1.7-2.2k obrotów. INPA pokazuje tylko 5E19 CAN Torque not adjustable wymieniłem już przepustnice pedał gazu i na tym moja cierliwość się skończyła:) Nie chciałbym wymieniać połowy auta, bo już miejsca w garażu brakuje..

 

Jeżeli jest jakiś śmiałek co może się podjąć proszę o info na PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

poszukuje jakiegos pasjonata badz kogos z warsztatu ktory zalozylby mi manetke kierunkowskazow z BC i zaprogramowal zeby działało.

E46 2000r 2l diesel. Częstochowa lub okolice. Oczywiscie zaplace.

jak cos to kontakt

gg: 1898979

tel. 888936923

 

Pozdrawiam Tomek.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź o nas do Skarżyska , zrobimy od ręki

specjalizacja napędy X-drive , posiadamy oryginalne łańcuchy do X3 X5

kodowanie , diagnostyka

531 967 978

dla klubowiczów 10% zniżki na części , piszcie na private nie zawsze mam czas odpisać na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SZUKAM kogoś z INPA, DISem i NCSexpertem do zaprogramowania podstawowych funkcji KEY MEMORY oraz sprawdzenia błędów na BC.

E39 poliftowe 530d z 2000 r. (złącze w kabinie) Poznań i okolice. Kontakt tutaj lub na PW.

 

P.S. Nie doczekałem się znikąd pomocy więc sam zakupiłem interfejs i nauczyłem się korzystać z jego dobrodziejstw. Służę pomocą jakby co.

Edytowane przez carlos76

...Przyspieszenie to najlepszy sposób na spędzenie czasu między zakrętami

http://micro-bit.pl/bmw/DSC_2027_small.jpg

moja galeria : 530dA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto podepnie E39 i sprawdzi przepływki, sondy itp. Chciałbym też odczytać błędy LCM i ewentualnie zaprogramować dzienne. Okolice Sosnowca lub Częstochowy.

Pilne -Dzięx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:) Witam :)

 

Poszukuje człowieka z komputerem do diagnostyki z Warszawy, zamontowałem nowy komputer immobiliser i pestkę do kluczyka po odpaleniu kręci dwa razy i gaśnie a przy tym wali silnikiem jakby chciał go wyrwać , sprzedawca doradził podłączenie pod komputer i sprawdzenie dawki paliwa , może mi ktoś z szanownych kolegów pomóc pozdrawiam mario , dodam ze samochodem nie podjadę nigdzie więc pewno wizyta na Bielany na wrzeciono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.