Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Toruń poszukuje kogoś, kto zajmuje się kodowaniem modułów lcmIII i prawdopodobnie gmIII. Dysponuje oprogramowaniem(ncs, dis) oraz interfacem. PW

Mogę komuś pomóc wyłącznie przy diagnostyce INPA, CS. Tylko wtyczka w komorze silnika

Pozdrawiam

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/thumb-bmw_jag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń poszukuje kogoś, kto zajmuje się kodowaniem modułów lcmIII i prawdopodobnie gmIII. Dysponuje oprogramowaniem(ncs, dis) oraz interfacem. PW

Dodatkowo mogę komuś pomóc wyłącznie przy diagnostyce INPA, CS. Tylko wtyczka w komorze silnika

Pozdrawiam

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/thumb-bmw_jag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam bratniej duszy z okolic Zawiercia (Katowic), króra zdiagnozuje mój nowy nabytek E39 520d

Pozdrawiam

Marek


Jeżdżę tylko BMW, od 29 lat.

jest, E39 520d FL 2003r

było E28 518, E28 520/LPG, E28 525e , E30 325e, E34 524TD, E34 525 TDS, e39 520D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W związku z wieloma pytaniami na forum w sprawie serii F (F01/F02/F07/F10/F11/F25) o możliwość doposażenia auta po odebraniu od dealera chciałbym przekazać kilka informacji może pomocnych dla innych kolegów z forum.

Niestety wiele ciekawych opcji nie można dołożyć do auta typowym kanałem BMW czyli Retrofit Parts, gdyż one nie istnieją w systemie co powoduje brak możliwości zakodowania do auta. Posiadamy doświadczenie i narzędzia programistyczne aby tych zmian dokonać, których serwis nie chce lub nie potrafi zrobić.

 

W moim aucie po odbiorze z salonu nie miałem:

- 8A1 – język polski

- 6FL – usb/aux

- 6NR – aplikacje BMW

- 6NF – link music player in mobile section

- 614 – Internet

- 615 – Rozszerzony BMW online

- 601 – TV

- 6VC – sterowanie combox media

- TV Free

 

Dodatkowo możliwość wyświetlania prędkości cyfrowo na wyświetlaczu.

 

Wszystkie te opcje można dołożyć fizycznie i zakodować.

 

Ostatnie ciekawsze prace:

- montowaliśmy nawigacje do F25 w samochodzie który miał tylko 663 (radio Professional)

- montowaliśmy Combox'a w F25 aby uzyskać 6VC - 6FL - 644 w serii F25 to zawiera się w 6NK

- montowaliśmy Combox'a w zamian zwykłego MULF'a w F07

 

Reasumując jeśli chciałby ktoś dołożyć nawigacje lub inne opcje jest już to możliwe.

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam kogoś z okolic Ostrołęki do aktywacji świateł do jazdy dziennej e39 rocznik 2003.

 

Ewentualnie w weekendy okolice Bielska- Białej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec lekko zbocze z tematu ile teraz w rożnych rejonach polski płacicie za

- odczyt usterek

- diagnostykę w celu znalezienie usterki

 

 

pytam bo wiadomo wszystko drożeje wiec usługi zapewne też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoim aucie trochę INPĄ i NCSem latam - ekspertem nie jestem, ale sprawdzić błędy, czy pozmieniać ustawienia w komputerze powinienem dać radę ;) U siebie trochę majstrowałem i auto mam cały czas na chodzie... :)

W razie czego to walcie na PW :)

Edytowane przez Bialy-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechocinek Kuj - pom fejs ADS - inpa, Ncs, Dis wtyki OBD II i okrągły 20pin, LPG-sekwencyjne chetnie pomoge starym bywalcom BMW K.P. oczywiście w miare moich możliwości bo jak koledzy wyżej pisza też wielkim znawcą nie jestem :lol: zapraszam
Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.