Skocz do zawartości

Jakie tarcze i klocki na wymiane?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jakie tarcze i klocki polecacie do e39?

w serwisie za komplet 4 koła 1000zł plus 250zł robocizna, na allegro mozna kupić za połowe jakie macie doswiadczenia czy warto oszczedzic 500zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam

jakie tarcze i klocki polecacie do e39?

w serwisie za komplet 4 koła 1000zł plus 250zł robocizna, na allegro mozna kupić za połowe jakie macie doswiadczenia czy warto oszczedzic 500zł?

 

ja zakladalem klocki Textar, a tarcze (ale na tył) ATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w serwisie za komplet 4 koła 1000zł plus 250zł robocizna,

 

Bzdura.

Tarcza na przód do 520i - 385 zł sztuka

Klocki na przód do 520i - 405 zł komplet

 

Tarcza na tył do 520i - 346

Klocki na tył do 520i - 373

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z tego co widze w twoim opisie masz autko przed liftem tarcze 296mm więc na przód polecam polskie tarcze MIKODA wiercone - na pewno ich nie pogniesz ( przerabiałem już ten temat pare razy nie zdarzyły mi się jeszcze na te tarcze reklamacje ) klocki TEXTAR przód i tył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja mam z przodu tarcze ZIMMERMAN a klocki JURID.

A z tyłu wszystko ATE.

I jestem zadowolony.

 

Wcześniejz przodu miałem klocki Textar i dobrze się spisywały ale jako minus muszę powiedzieć , że mocno brudziły felgi.

A z tyłu miałem klocki TRW. Totalny szmelc!!

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisie za komplet 4 koła 1000zł plus 250zł robocizna,

 

Bzdura.

Tarcza na przód do 520i - 385 zł sztuka

Klocki na przód do 520i - 405 zł komplet

 

Tarcza na tył do 520i - 346

Klocki na tył do 520i - 373

 

No to chyba te ceny są za ceramiczny zestaw :)

Jednak serwisy przesadzają z tymi cenami 2200 złotych to lekka kpina.

 

 

Kup ATE i nie bedziesz narzekał a zaplacisz 1/3 tej kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Mikody!!! Właśnie dzisiaj odebrałem kasę ze sklepu za zwrócone w ramach reklamacji tracze Mikoda. Wytrzymały 2tkm....

 

miałeś MIKODY wiercone czy zwykłe ja załozyłem w warsztacie już dużo kompletów MIKODY i jeszcze zadnej reklamacji , Textar jurid ate wszystko się wyginało nawet miałem kolesia co zimermana zwykłego wygiął , a co do tematu tarcz był poruszany milion razy i zawsze ten sam problem po prostu jest to wad NASZYCH autek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kazdy poleca co innego. Bylo mnostwo podobnych tematow :search: Moim zdaniem nie warto przeplacac - zapytaj co ci chca zalozyc. Mozesz kupic sam i sam zalozyc-bulka z maslem.

Ja polecam ATE, Ferrodo, Brembo.

Nie kupuj byle czego bo sie bedziesz mial wibracje na kierownicy i kupisz po raz drugi inne tarcze :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny ktore podalem są cenami w serwisie ktory glównie się zajmuje BMW ale to nie ASO, nie spytałem jakiej firmy ten zestaw ale przypuszczam że wiedzą co wsadzają jak tylko BMW robią. A oryginiał faktycznie kosztuje 390zł za tarczę za sztukę jedną a klocki 428zł. Musze sie dowiedziec jakie oni wsadzają i co polecają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś MIKODY wiercone czy zwykłe ja załozyłem w warsztacie już dużo kompletów MIKODY i jeszcze zadnej reklamacji , Textar jurid ate wszystko się wyginało nawet miałem kolesia co zimermana zwykłego wygiął , a co do tematu tarcz był poruszany milion razy i zawsze ten sam problem po prostu jest to wad NASZYCH autek

 

To lepsze/trwalsze są nawiercane czy standardowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś MIKODY wiercone czy zwykłe ja załozyłem w warsztacie już dużo kompletów MIKODY i jeszcze zadnej reklamacji , Textar jurid ate wszystko się wyginało nawet miałem kolesia co zimermana zwykłego wygiął , a co do tematu tarcz był poruszany milion razy i zawsze ten sam problem po prostu jest to wad NASZYCH autek

 

To lepsze/trwalsze są nawiercane czy standardowe?

 

nawiercane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Ja założyłem na przód tarcze i klocki Textar. Myślę że jest to optymalny wybór i stosunek jakości do ceny (za komplet na allegro zapłciłem 350zł + wymiana 80zł w serwisie). Na chwilę obecną przejechałem na nich ok 10tys km i jest ok. Tarcze się nie odkształciły, także ze spokojnym sumieniem mogę Ci takie rozwiązanie polecić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.