Skocz do zawartości

Czym się sugerować przy zakupie 320 coupe ?? Warto ???


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

To że przebieg krecony raczej pewne, nikt przy 100tys nie zakłada pokrowców na siedzenia, swoją drogą paskudnie to wygląda...

 

Jesli był malowany to jeszcze nic strasznego, sprawdz lepiej czy nie był mocno przekoszony... jesli nie bedzie na to sladów a niektóre elementy były malowane to może poprostu lekkie zadrapania itp

Znam osobe co szuka obecnie 94-96rocznikowo auta i widząc jeden element malowany ucieka.

Jedynym słowem sprawdz co możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz akurat 320 ? To tak jakby godzić się na wysokie spalanie a odmawiać sobie osiągów bo przecież nie są zbyt rewelacyjne w tym silniku. Nie lepiej kupić coś mocniejszego ? Spalanie w silnikach R6 jest bardzo podobne. A co do auta to zastanawia mnie czy ma pokrowce żeby fotele ciągle były zadbane czy może po przebiegu 108kkm w co wątpię są już tak zaniedbane, że trzeba było to jakoś zatuszować. Ze zdjęć wygląda ładnie, szczególnie, że nie jest skaleczony żadnym tuningiem, ale wątpię w okazje z niskim przebiegiem za niską cenę w dodatku sprowadzony z niemiec. Za ile musiałby kupić go handlarz w takim razie... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem ze sprzedającym , fotele nie są przetarte , tylko lekko , tak więc zobaczymy

 

Lekko ? Rozumiem, że jeśli jeździł tym autem jakiś rosły człowiek to fotel kierowcy może być przetarty nawet po 'takim' przebiegu ale żeby dwa ? Że chyba zawsze poruszał się z drugim wielkim kumplem albo co gorsza równie wielką małżonką :mrgreen: Moim zdaniem przebieg na bank jest kręcony, bo niby kto robi promocje i sprzedaje wartościowe auto ze tak niską cenę :D Zastanów się kolego a najlepiej weź ze sobą kogoś kto na zimno podejdzie do sprawy i pomoże Ci w oględzinach. Pozdrawiam i udanych zakupów życzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem ze sprzedającym , fotele nie są przetarte , tylko lekko , tak więc zobaczymy

 

tylko lekko??

lekko to są moje a mam 280tys... no i tylko kierowcy...

a kierownica wygląda u mnie lepiej niż u niejednego co ma 190...

 

po zdjęciach i tak się auta nie kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne, ale przebieg chyba zanizony. Moją uwage zwróciło brak tunelu wentylatora i parujące reflektory. Jednak jak stwierdził korni8808 auta nie kupuje się po zdjęciach. Trzeba wszystko dokładnie obejrzeć na miejscu, sprawdzić niemiecką dokumentację żeby nie było problemów. Nieraz warto przejechać kilkaset kilometrów zeby kupić ładny, zadbany egzemplaz. Ze zdjęc wygląda ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kolego nie jestem specjalista ale cos moge może doradzic-silnik jak na swój wygląd ma 200 tyś najmniej-ja mam 240 i wygląda podobnie,nie wspomne o siedzeniach bo koledzy pisali o tym wczesniej a mam identyczne zdanie,poza tym auto ma 15 lat i ani jednej rysy?zadrapania?jest poprostu za ładne na swój wiek co wskazuje na to ze było malowane może i całe.jednym słowem kiepsko to widze,może jest w niezłym stanie ale na pewno nie takim jak opisuje to sprzedajacy no i nie wierze w bajki typu-JEDEN WŁAŚCICIEL I TO STARSZA OSOBA!!! :D wiec lepiej dokładnie je obejrzyj bo może ten stan to tylko pozory.Pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, będę oglądał wszystko co się da, a jak najepiej sprawdzić czy nie malowane, bedę patrzył na zgrzewach , śruby czy nie odkręcane drzwi , maski blotników , podłuznice , pod uszczelkami łączenia. A jak wywnioskować po niemieckich dokumentach coś ???

I na co zwrócić jeszcze uwage>???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komorze silnika brak osłony wentylatora poza tym reszta trzyma się na opaskach plastikowych - więc pewnie coś z przodem się działo.

Widać też że auto przez sprzedającego było polerowane - popatrz jak kropelki wody pięknie się utrzymują na nawoskowanej karoserii :lol:

Patrząc na drzwi kierowcy widać niedokładność spasowania elementów (odstępy między drzwiami a przednim i tylnym płotnikiem)

W mały przebieg nie uwierzę bo nikt ze sprzedających nie założyłby ani nie pozostawił takich pokrowców na siedzenia jeżeli tapicerka jest w dobrym stanie. A jak nie jest to na pewno nie ma takiego przebiegu o jakim sprzedający informuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnatrz niby ladnie ale ten silnik to troche nie halo... napewno nie ma 108tys przejechane... Takie auta z przebiegiem 100 od jednego wlasciciela i staszej osoby nie ida do polskich handlarzy. I napewno nie za takie pieniadze ale z 4tys wiecej. To moje zdanie

 

OT. co do tego malowania, panowie, nie przesadzajcie :8) to ze auto bylo malowane to nie znaczy ze bite odrazu... Maluje sie samochody by tez odswiezyc jego barwe a nie ze zaraz szpachla, cwiartki itp.

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT. co do tego malowania, panowie, nie przesadzajcie :8) to ze auto bylo malowane to nie znaczy ze bite odrazu... Maluje sie samochody by tez odswiezyc jego barwe a nie ze zaraz szpachla, cwiartki itp.

Żeby odświeżyć lakier wystarczy profesionalna polerka a nie malowanie całego auta co na zachodzie kosztuje krocie i jest jeszcze mniej opłacalne niż u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tym odradzaniem 2.0 to chyba troszke przesadzasz,kolega gdyby miał możliwosci i chodziło mu o naprawde rakiete to nie ogladał by ani 2.0 ani 2.5 tylko cos ponad.A jesli ktos chce miec dosyć szybki samochod dosyc alastyczny gdzie 80%autek na dróżce chce sie wymieszać spokojnie wystarczy 2.0!a tak sie ie wykorzystuje tyle mocy do normalnej jazdy chyba ze na zloty ale jak kto woli.Ja osobiscie moge z czystym sumieniem polecic 2.0 mam takiego i jestem zadowolony jak z zadnego innego autka jakie miałem.Jest praktycznie bezawaryjny nic przy nim nie robie a mam na już 240tyś.i jesli chodzi o moc i tak za duzo.Pozdrówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tutaj tak jest,jak ktoś chce kupić 316 to mu się wciska 320,jak ktoś chce 320 to najlepszym wyborem jest 325 albo 328 bez względu na to jakie ktoś ma wymagania.Druga sprawa łatwiej jest trafić 320 w dobrym stanie niż 325 czy 328,no i przede wszystkim taniej.
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto moim zdaniem nijakie ale i cena niska.Ja z tego roku miałem już inne ładniejsze plastiki a te sa moim zdaniem kiepskie.przebieg nierealny no i tak jak koledzy piszą pokrowce!kto do zdjęć zaklada takie szkaradztwo?lepił dołożyc 2 tysie i kupić coś lepiej się prerzetującego.Co do bezwypadkowości to ostatnio oglądałem parę aut i gdyby nie miernik lakieru to nieżle bym sie naciał,tak zrobiony był!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tym odradzaniem 2.0 to chyba troszke przesadzasz,kolega gdyby miał możliwosci i chodziło mu o naprawde rakiete to nie ogladał by ani 2.0 ani 2.5 tylko cos ponad.A jesli ktos chce miec dosyć szybki samochod dosyc alastyczny gdzie 80%autek na dróżce chce sie wymieszać spokojnie wystarczy 2.0!a tak sie ie wykorzystuje tyle mocy do normalnej jazdy chyba ze na zloty ale jak kto woli.Ja osobiscie moge z czystym sumieniem polecic 2.0 mam takiego i jestem zadowolony jak z zadnego innego autka jakie miałem.Jest praktycznie bezawaryjny nic przy nim nie robie a mam na już 240tyś.i jesli chodzi o moc i tak za duzo.Pozdrówka.

nie chodzilo mi o to...kolego przeciez napisalem ze 2,5 to zadna rakieta a tym bardziej 2,0, ktore juz wogole nie jedzie.chodzilo mi o to ze przy podobnych kosztach eksploatacji mozna miec troche wiecej radosci...

a tak naprawde jesli chodzi o odczucia to pomiedzy 2,0 a 2,5 jest przepasc...to fakt ze ciezko kupic niekatowane 2,5 ale wlasciciele 2,0 katuja bardziej zeby wlasnie gonic wlascicieli 2,5 :wink: pozdrawiam

GSI KOCHALEM

BMW POKOCHAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uważaj na "Bezwypadkowe"... Czasem sprzedający zapomina, że kiedyś jak uderzył w psa to ściągneło go do rowu gdzie miał dachowanie i zciął dwa słupy... a tak pozatym to bezwypadkowy :twisted2: Albo nie traktuje tego jak wypadek bo nikt nie zginął :duh:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.