Skocz do zawartości

opinie na tamet kierowcow w bmw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrzac na wasza konwersacje na tem przecinków, rozdzielania faraz i itd dochodzę do wniosku ze podobnie mozecie sie zachowywac na drodze, a wizerunek kierowcy BMW to nie tylko droga.

 

Panowie nie ładnie na tak fachowym forum spierac sie o bzdury.

 

Jeśli kogoś uraziłem, PRZEPRASZAM nie zrobilem tego celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co biega z tymi dresami ? :roll:

Ja tam czesto jezdze w dresach, czesto jezdze w sandalach albo w drewniakach, ostatnio w spodniach kamo metro i co ?

Ja tam sie jakos inaczej nie czuje. A co do scigania to ze mna sie nie da scigac. Moze 3 - 4 razy sie z kims ganialem.

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Na przedzie postu powitanie i podziekowanie dla tego forum :cool2: Jestem młody jesli chodzi o ta MARKĘ(20000 km) ale jedno moge powiedziec:po primo raz; BMW ma szacunek na drodze.Wczesniej miałem malczaka,skode,kanta ale zawsze moim marzeniem było czarne BMW.Marzenie sie zisciło i to w nadmiarze zamiast e30tki w która mierzyłem mam e36,I tutaj zaczeły sie problemy,jestem gangsterem ha ha ha . :nienie:Jak tylko moge zwalczam ten stereotyp;ustepuje na drodze;puszczam w boczne;staje przed pasami.I co?Zaczyna działac.Jechałem ostatnio do Krakowa i komornik zamrygał wiadomo stacja,dojezdzam i widze ciag aut z naprzeciwka to blinduje niech smigaja tam gdzie ja bo blokuja ruch.Mrugnalem raz,drugi nic gość stoi,zatrzymałem sie i jeszcze raz po swiatłach,poszedł na stacje,za nim jeszcze trzech ja za nimi.Leje do zbiornika a tutaj podchodzi gosc ktorego puscilem jako pierwszego i co?i zdziwko myslal ze biore go na stłuczke bo mam troche zderzak zdeprawowany przez zime.Oddał szacunek i przeprosił ze tak długo czekał.TO MY MUSIMY ZŁAMAĆ TEN STEREOTYP NIKT INNY!!! only BMW. pama20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Mieszkalem ponad rok we francji. Moj ojczym mial mozliwosc kupienia tam bmw po taniosci, ale nie zdecydowal sie bo pracuje tu i tam i praca wymaga dobrego wizerunku, i nie zdecydowal sie na kupno bmw poniewaz we francji jest przyjeta taka reakcja - widzisz starsze bmw to albo czarnuch albo zly arab jedzie. Oczywiscie nie jest tak zawsze, ale to sie faktycznie bardzo czesto sprawdza. A czarnuch albo arab maja troche [bAD] ta opinie we francji u francuzow. Nie bez powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
powiem wam tak w szczecinie jak masz e32 lub e38 lub mieta 140 to nie masz problemow na skrzyzowaniach czy innych ulizkach nikt nie trabi nawet jak mu zajedziesz droge a po wlaczeniu kierukowskazu robi sie miejsce i powiem wam tak od kiedy zamienilem citroena bx na bmw e32 skonczyly sie moje problemy z policja od 10listopada zeszlego roku nie mialem ani jednej kontroli policyjnej nawet jak lamalem przepisy a policja to widziala nawet raz na 40 mialem ok 80 za mna jechalo auto policjant strzelal we mnie z suszarki a i tak mnie przepuscili a tego co jechal za mna zatrzymali dziwne nadal ludzie sie boja ludzi w takich autach

 

jechałem z kumplem e34 520 (czarna z ciemnymi szybami - do urzędu celnego prosto z Niemiec). na ograniczeniu do 40 km/h kolega jechał ponad 100 km/h - strzelili suszarką (stali za krzaczkiem :)) - popatrzyli jak jedziemy i nie zatrzymali. w biały dzień przez Bydgoszcz. moim zdaniem bali się, kto w środku siedzi. a my dwa leszczyki z "zanikiem mięśni"po 70 kg każdy :duh: :D

BMW Sauber F1 Team; only Pb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mi przyznacie racje ze wiekszosc kierowcow BMW to buraki , widac jak jezdza zwlaszcza Ci co sobie dopiero co nabyli samochod z szchownica (bez urazy) ale widac to jak udaja ze sa panami autostrad a pod maska 1,8,czarne szyby, burczace wydechy od TIRa i wiesniackie swiatla a'la lexus :roll: profanacja marki BMW

niestety bardzo dużo takich jeździ :( poza "cwaniactwem" najbardziej martwi

mnie profanacja marki właśnie kominami od TIRa, lexuslook etc :duh: przy okazji pozdrawiam forumowiczów. jestem na forum od niedawna... i jestem bardzo pozytywnie rozczarowany. myślałem, że będzie dużo użytkowników zbajerowanych

"choinek"... BMW to elegancki sportowy samochód i nie trzeba poprawiac na siłę jego wizerunku. od tego są ludzie z działu PR z Monachium. co innego dyskretny makijaż :D

BMW Sauber F1 Team; only Pb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jestem bardzo pozytywnie rozczarowany. ...

 

MOżna być pozytywnie rozczarowanym... :shock: Toz to przeciez przeczy samo sobie. Mam nadzieję, że Prof. Miodek nie czyta akurat forum... :mrgreen:

 

BMW to elegancki sportowy samochód i nie trzeba poprawiac na siłę jego wizerunku. od tego są ludzie z działu PR z Monachium.

 

Od kiedy PR montuje albo projektuje auta.... :roll2: :roll2:

 

Wiem, wiem..czepiam się... :twisted2:

 

ale ogolnie masz sporo racji..... :cool2:

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we francji jest przyjeta taka reakcja - widzisz starsze bmw to albo czarnuch albo zly arab jedzie. Oczywiscie nie jest tak zawsze, ale to sie faktycznie bardzo czesto sprawdza. A czarnuch albo arab maja troche [bAD] ta opinie we francji u francuzow. Nie bez powodu.

 

Francuzi w Polsce (i nie tylko) też mają opinię brudasów i tchórzy (z czym się w 100% zgadzam) i co z tego?

Według mnie to każdy niech jeździ tym czym lubi (lub na co go stać) i ubiera się w to, co mu się podoba. Jak to komuś innemu nie pasuje to jego problem.

Uważam, że większą porażką jest odwalony gość w gajerku w 126p niż pacjent w dresiku w BMW.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak ktos ma malara to juz mu nie wolno w gajer sie wbic.... :duh:

 

Ja tam nie oceniam ludzi po ich samochodach. Znamu super ludzi, ktorzy jezdza cieniasami, pandami i innymi puszkami oraz frajerów w Audi, Lexusi czy niestety w BMW.. :mad2: :mad2:

 

Moze jedynie jestem uprzedzony do wlascicieli Volvo, ale po prostu mam do nich pecha... :evil:

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak ktos ma malara to juz mu nie wolno w gajer sie wbic.... :duh:

 

Jak najbardziej mu wolno (tylko śmiesznie wygląda jak gość w gajerku za 2 tyś wsiada do malca za 200 PLN). Jest to jego sprawa. Tak samo jak jazda BMW w dresiku ze Stadionu (za 30 PLN), czy palenie gumy. Jego kasa, jego gust itd.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

przedchwilka doslownie zamurowalo mnie!

Wlaczylem telewizor do sniadanka a tu patrze leci "KLAN"

juz mam przełaczac a tu patrze podjezdza klasyczna czerwona e30 coupe na felach BBS - mysle sobie "no prosze prosze",

nagle otwiera sie szyba, podchodzi do auta jakas kobitka i odbiera od kierowcy woreczek z białym proszkiem :jawdrop: !!!

 

 

rece opadaja :mad2:

Nordschleife... 20,8km w 9:38s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stereotypu dres w bmw niestety bardzo czesto sie on sprawdza, ja u siebie na miescie ogladam sie za wszystkimi bmw (taka choroba :norty:), i niestety czesto siedza tam lyse paly, auto zarzniete i swiruja po miescie.

 

Na trasie jezdzac do tej pory zwyklymi autami niestety tez nie moge nic dobrego powiedziec ... Przedwczoraj np smigalem do Otwocka fiatem brava ;) i w drodze powrotnej zrobil sie chwilowy zator bo jeden tir skrecal w prawo, a cwaniaczek w czarnym e36 touring (stal z 5 aut za mna) zamiast poczekac na swoja kolejke w wymijaniu tego tira wbil sie na drugi pas i wymijal pokazny sznur jadac czesciowo poboczem i zmuszajac kierowcow ktorzy wczesniej zaczeli wymijanie do hamowania ...

 

Inny cwaniak tez e36 :duh: jechalem kawalek za nim i nawet nie patrzyl czy cos z naprzeciwka jedzie tylko sie wbijal na 3ciegio zmuszajac innych do zjezdzania na pobocze ...

 

Niestety po drodze spotkalem jeszcze kilka bmw i tylko jedna e30 zachowywala sie normalnie - jechali jakies 110 spokojnie, nie wyprzedzali na 3go - pelna kulturka. I jak tu nie mowic o stereotypach ?

 

 

Nie twierdze tez ze tylko kierowcy bmw sie tak zachowuja, kazdy kto jezdzi na trasie wie ze takich burakow jest cala masa, i to w roznych autach ale niestety z mojego doswiadczenia wynika ze w bmw odsetek ten jest dosyc spory...

 

A co do tego ze bmw prowokuje innych do scigania sie to mysle ze nie tylko bmw a kazde auto uwazane za sportowe, lub tak wygladajace.

 

Jeszcze do niedawna jezdzilem kadettem gsi i bardzo czesto mlode lebki stajac obok chcialy sie zmierzyc (najczesciej calibry :P) Czesto odpuszczalem, ale jakos jak widze ze ktos za mocno swiruje (jak jedna e30 325 touring) albo ma mega "wypasiony" woz z milionem spoilerow to jakos nie moge sie powstrzymac ;)

 

A na koniec takie pocieszenie, I tak sa jeszcze gorsi - np calibra - tutaj jakies 95 % to dresiwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chodze w dresach (oczywiscie nie caly czas) bo DRES JEST WYGODNY i prawde mowiac nie bardzo mnie rusza takie gadanie, nie zwracam na to uwagi, wiecej TOLERANCJI :!:

 

PS. Nie ocenia sie ludzi po wygladzie :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. ostatnio miałem fajną akcję. umowilem się z facetem na obejżenie bmw e39, nie żeby kupić (bo już mi znajomy sprowadza) tylko żeby się przejechać. facet podjechał na parking przy ikei wysiada i mowi "odrazu wiedziałem że to Pan chce ją kupić, wygląda Pan... ehe... :? ......, może chodziło o to że mam 190cm i waże ponad 100kg i lubie krutkie fryzury no i miałem czarną skure na sobie, a to stereotyp posiadacza czarnej beemki, to wiadomo :D :D ale nic, wsiadam do autka odpalam i jade a chłop się mnie pyta "czy Pan przypadkiem nie sciąga długów, bo mam takiego ku..sa co mi wisi kase" :shock: mowie mu że raczej się takimi rzeczami nie zajmuje, a on nato "aha bo myślałem... bo Pan tak wygląda... ( głupi uśmiech)" ale nic jade sobie dalej (jemu już przeszły fantazje na mój temat) a tu nagle widze lizaczka wystającego z okna lanosika jadącego przedemną, no nic byłem zapięty, jechałem przepisowo więc niewiem o co chodzi, no ale staje na chodniku i z lanosika wysiada 2 panów w mundurkach którzy proszą mnie żebybm położył ręce na kierownicy, wstępnie mnie obmacali :norty: i mową "wysiadaj i ręce na daszek synku" no nic... wysiadam, kłade ręce na dach (czułem się jak na filmie :D ) obszukali mnie od stup do głowy i ..... nic dopiero puźniej poprosili mnie o dokumenty i prawko. ja się ich pytam czy każdego tak rewidują a oni na to " he he he tylko fajne blondyneczki a Pana to dlatego bo szukamy podobnego przestępcy co takim autem jezdzi" taa jasne.... :duh: powiem wam jeszcze że to była moja pierwsza kontrola policyjna, dziwny przypadek, no nie... :norty:

 

trochu się rozpisałem ale akcja była niezła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak się składa że w Polsce 70% ludzi kupjących BMW to "tanie cfaniaki" uztkownicy e30 i e36 to juz chyba 90% :) No ale co poradzic ? To juz się raczej nie zmieni maly440 Istnieje też U z kreską "Ó" :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uztkownicy e30 i e36 to juz chyba 90% :)

 

No to ja się mieszczę chyba w tych pozostałych 10%, a do tego przy swoim wzroście i posturze raczej nie powinienem budzić podejrzeń. A i tak mam u drogówki "premię" za markę i bonus za czarny kolor :mad2:.

Najpiękniejsza akcja zadrzyła mi się w Skarżysku Kamiennej, gdzie mnie "wysuszyli" na przekroczeniu o 20 km/h dzielni chłopcy. 70 km/h w tzw. "terenie zabudowanym" czyli klasyczne łowienie jeleni z krajowej drogi nr 7. Nie było żadnego tam "panie kierowco" itp. tylko po przestudiowaniu w milczeniu dokumentów chłopiec (miał góra 24 lata) pyta mnie: "czy miał pan jakieś problemy z prawem?" . Zaciąłem się na 3 sekundy ze zdumienia, po czym wypaliłem: "owszem!! bardzo poważne - rozmawiam przecież z panem o szalenie poważnym wykroczeniu drogowym jakiego się dopuściłem!". Chłopiec też się zaciął na kilka sekund, więc dodałem jeszcze: "jaja pan sobie robi?!" i zacząłem się śmiać. W tym momencie temperatura emocji wyraźnie opadła i dalej sprawy potoczyły się normalnie: negocjacje, tłumaczonko, pierdoły, punkty, mandacik, "szerokiej drogi" i pojechałem krótszy o 150 zł.

Ale niesmak pozostał - ot stereotypy

To jest wszystko prosto z głowy, prosto z głowy do wieczności, płynie strumień kolorowy, niesprawdzonych wiadomości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnie nie zauważyłem jakiegoś negatywnego nastawienia ze strony panów w niebieskich mundurkach, a miałem wręcz przeciwne odczucia. W sumie przez prawie 2 lata użytkowania mojej coupejki dwa razy przez opuszczoną szybę rozmawiałem z policjantem.

Pierwszy raz był tydzień po zakupie auta, jechałem przez miasto, po prawo zrównał się radiowóz, znany gest lizaczkiem :D i już stoimy na poboczu. Podchodzi uprzejmy pan policjant i wyjaśnia mi powód zatrzymani: przednie koła wystają deczko za obrys karoserii, a ja nie mam zapiętych pasów. A więc mandacik i zabierają mi dowód za wystające koła. No więc zaczynam ściemniać że dopiero co wyjechałem i zapomniałem o pasach, a o kołach nie wiedziałem że nie mogą takie być, dopiero co kupiłem to auto, itd. Na to gliniarz: No bardzo ładne autko, napewno fajnie się jeździ z takimi kułakami i fajnie to wygląda ale przepisy zabraniają. Ale ok, dziś nie będziemy Panu takich problemów robić, ale proszę coś zrobić z tymi kołami, bo przy następnej kontroli znowu ktoś się do tego doczepi, dostanie Pan tylko mandat za pasy 100zł. A więc spoko, gdyby odrazu przyrównał mnie do stereotypu dresiarza to zapewnie nie był by taki uprzejmy i łykną by mi dowodzik. :)

Druga sytuacja: Jechałem w terenie zabudowanym, ładna, szeroka droga, a tu za lekkim łuczkiem cyk mnie suszarą i lizaczek. Podchodzi policjant, również miły i mówi że w terenie zabudowanym gdzie obowiązuje prędkość 50km/h ja przekroczyłem ją prawie 2 razy, jechałem 92km/h. No to sobie myśle ładnie! Dopiero co wykosztowałem się na kwiaty (akurat był to dzień kobiet), a teraz jeszcze popłyne za mandacik. Gliniarz mnie oznajmił że za to wykroczenie będzie ileś tam punktów i mandat 300zł. albo nawet od 400zł. :mrgreen: (nie pamiętam już dokładnie), poprosił o dokumenty i poszedł do poldka. Za chwile wołają mnie i pytanko czy przyjmuje czy do sądu grodzkiego. No to ja odrazu śpiewka że wyjątkowo się spieszyłem, panowie no w końcu dziś dzień kobiet. Na to gliniarz hahaha, ale to nie Pana święto :D Ale dobra, trochę zaniżymy wykroczenie i zarazem mandat, 100zł może być? Bez zastanowienia przyjąłem. W sumie wypisywanie przebiegło dość ciekawie, to był dobry duet, ten co wypisywał jakiś nadzwyczaj wesoły, żartował cały czas, a drugi młody jakiś podjarany uśmiecha się do mnie i mów 2,5 litra ho ho, niezły silniczek, takim to pewnie aż chce się gaz przyciskać. Ja na to że tak w miarę, to nie M-Power :D On: No tak ale napewno szybkie hihi :duh: No i tym razem odniosłem wrażenie że zostałem w miarę ulgowo potraktowany, a więc nie mogę powiedzieć abym czuł się nękany przez policje z powodu posiadania BMW.

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie wykrakałem w poprzednim poście :D:D:D bo właśnie byłem w Świątnikach i po drodze miałem kontrol, obecnie trzecią od kiedy jeżdżę BM-ką. Ale i tym razem wszystko w miłej atmosferze, sprawdzili papiery i tyle, dziekuje i do widzenia :)

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedchwilka doslownie zamurowalo mnie!

Wlaczylem telewizor do sniadanka a tu patrze leci "KLAN"

juz mam przełaczac a tu patrze podjezdza klasyczna czerwona e30 coupe na felach BBS - mysle sobie "no prosze prosze",

nagle otwiera sie szyba, podchodzi do auta jakas kobitka i odbiera od kierowcy woreczek z białym proszkiem :jawdrop: !!!

 

 

rece opadaja :mad2:

 

 

mąkę na ciasto przywiózł. :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety debil jechał akurat BmW :? - marka nie ma nic do rzeczy mógł to samo zrobić innym ale niektórym ludziom tego nie przetłumaczysz

 

 

ps. Mąke na ciasto przywiózł - heheheheheh - heheh :mrgreen:

BMW = Będziesz Musiał Wyprzedzać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.