Skocz do zawartości

opinie na tamet kierowcow w bmw


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka z Automobilisty 9/2006 str. 11:

"[...] To terroryści z lewackiej Rote Armee Fraktion (RAF), zwanej grupą Baadre-Meinhof: Holger Meins, Jan-Carl Raspe oraz ranny w strzelaninie Andreas Baader. Ich grupa dokonała krwawych zamachów bombowych. Są sprawcami wielu napadów na banki. Posługiwali się kradzionymi wozami. Ulubiony typ to BMW 2002. Skrót BMW tłumaczono wówczas jako Baader-Meinhof-Wagen [...]"

Jak widać zła sława tej marki ma swoje korzenie bardzo głęboko w historii (początek lat 70-tych) i nie jest tylko i wyłącznie dziełem polskich silnorękich z początku lat 90 - tych oraz domorosłych tunerów pozbawionych odrobiny dobrego smaku.

 

http://www.baader-meinhof.com/terminology/terms/bmw.html

 

:8)

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja powiem że mnie te wszystki opinnie, prawdziwe czy też wyssane z palca nie interesują. BMW dla mnie to świetny samochód, i dobrze mi sie nim jeździ, i dlatego nie zamieniłby go na żaden inny. Więc nie ma sie co przejmować, tylko jeździć i się cieszyć że jeżdże BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest u was ale zauwazylem pewna przypadlosc. Otoz jadac kiedys z pkt. A do pkt. B zostalem ostrzezony przez autobus o stojacych psach z suszarka za chlebem. Chcac nie (chcac) zwolnilem. Do samego dojazdu do tych przemilych panow minalem z 15 samochodow osobowych i zaden nie raczyl zmusic sie do mrugniecia swiatlami.

W innej znowu sytuacji gosciu mrygnal dlugimi chyba z 10km przed kontrolą naszych miami vice a po nim dlugo nic az do samego miejsca kontroli. Czy zauwazyliscie to samo jezdzac bi em dabliu bo gdy mialem vectrunie(tez mi dobrze sluzyla)nie bylo tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grodish masz rację.Do niedawna jezdziłem sporo MB C klasy (niestety jeszcze jako pasazer bo dopiero jestem w trakcie robienia prawka) a pod koniec wakacji sciagnalem z niemiec beemkę i jest tak samo.... :wink:

Chyba chodzi o jakąś zazdrość kierowców innych aut.Może myślą, że skoro jedziesz BMW albo MB to masz za duzo kasy na mandaty.....

Ale nie przejmuj sie...jest na to sposób...:D:D:D zamontuj sobie cb radio i bedziesz wszystko wiedział co się dzieje na drodze... :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CB i "debili" w BMW to dzisiaj na radiu w wawie krążyła opowieść z dnia wczorajszego jak to dwóch pseudokierowców zaołozyło sie ze pojadą po mieście 200km/h swoją bejca i przez radio 'prosili" zeby im zjezdzać z drogi.Więc niektórzy ostro pracuja żeby opinia o BMW sie nie poprawiała :duh:
Pozdrawiam Grzesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dzisiaj ide po chodniku, patrze korek na jakies 15 aut, bo gosciu chce skrecic w lewo ale nikt go nie puszcza... kantem oka dostrzegam E28 i tak sobie na nie patrze :D widze ze kierowca sie zatrzymuje, mruga dlugimi panu ze chcacego skrecic (bodajze czarnego) clio i go puszcza... i takich sie powinno chwalic

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest u was ale zauwazylem pewna przypadlosc. Otoz jadac kiedys z pkt. A do pkt. B zostalem ostrzezony przez autobus o stojacych psach z suszarka za chlebem. Chcac nie (chcac) zwolnilem. Do samego dojazdu do tych przemilych panow minalem z 15 samochodow osobowych i zaden nie raczyl zmusic sie do mrugniecia swiatlami.

W innej znowu sytuacji gosciu mrygnal dlugimi chyba z 10km przed kontrolą naszych miami vice a po nim dlugo nic az do samego miejsca kontroli. Czy zauwazyliscie to samo jezdzac bi em dabliu bo gdy mialem vectrunie(tez mi dobrze sluzyla)nie bylo tego problemu

 

Mam podobne odczucia, gdy jezdzilem starym golfem II wylapywalem sporo ostrzezen swiatlami a teraz zauwazylem ze ostrzegaja tylko ludzie z BMW i zawodowi kierowcy (autobusy, TIRy)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stereotyp :roll2:

-charakter-b.pozytywny,wszystko po dobroci,no chyba,ze ktoś sam się prosi o ......

-więc tak...urosłem sobie nawet nawet

-fryzurę modną-krótką mam z przymusu :mad2:

-dres,dres,dres :doh: niekoniecznie ale co zrobić gdy np po przejściu 9 sklepów,zmarnowaniu połowy dnia wychodzi,że ubrania kroją na 1 kopyto-i to dosyć chude,

-bmw-wyszło przez przypadek---i b.dobrze

-na jezdni jestem grzeczny,kulturalny

-miłe uczucie gdy :przepuszczam pieszych,pozwalam właczyć się dod ruchu i widzę jak im szczeny opadają

-gdy widzę pały-ostrzegam kogo tylko się da,smutne tylko,że mi mało kiedy mrugają

-policjant-też człowiek,chumor i relacje różne-to zalęży chyba od pogody :roll2

-zachowanie innych użytkowników w stosunku bmw-tragiczne,podczas wyprzedznia,chcą się ścigać :mad2: :mad2: :mad2: -marzy mi się wtedy terenówka z szerokim stopniem do wsiadania :mrgreen: ,często siedzą na ogonie,wyprzedzają po to aby za moment skręcić :naughty:,osłabiają mnie piesi,którzy sami "wskakują pod koła",a gdy zatrzymam się tuż przed nimi to jeszcze mają pretensje

:

lecz gdy na światłach widzę,że ktoś z boku patrzy na mnie/moje auto z pogadą(często ludzie ze świeżych aut),coś we mnie wstępuje,a wtedy szeroki uśmiech i mogą podziwiać znikający bagażnik

---przyznam szczeże,zdaje mi się,że ta marka trochę zmienia,ciekawe tylko czy na dobre czy na złe :doh:

 

więcej grzechów niepamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem pięknej Betki E 36 320 i Vanos z 1993 . Kupiłem ją dwa tygodnie temu . Jest to mój 4 samochód . Wcześniej polo , toyota, skoda ...posiadam też motor ;) CB 500 hondzia .I co słyszę parę dni po kupnie ???? Bączki kręciłeś? Ile poleciała na obwodnicy ??? Tia kiedy słyszą że nie robię takich rzeczy odp.’’ To na cholerę ją sobie kupiłeś?’’ Odpowiedź jest krótka bo lubię samochody , lubię ich duszę a BMW takową ma i to z dokładką ....Jedyny samochód który ma charakter pomimo 13 lat .....A wykonanie jest w takim stanie że poprzednie marki się chowają.......cholernie intuicyjne jak Nokia ....głupie porównanie ale tak to odczuwam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo ze nie mam jeszcze swojej bumci(w planach) to moge sie na ten temt wypowiedzieć, kiedy powiedzialem znajomemu ze zamierzam sobie sprawic sliczne BMWe36 koniecznie w coupe :D powiedzial mi ze takim autem jezdza tylko dresiaze i mafiozi :/ oczywiscie nie zgadzam sie z tym co powiedzial mam paru znajomych którzy smigaja takimi autkami i nie przypominaja w niczym owych bandziorów nie wiem skad wziela sie ta opinia ale przeciez to jakim jezdzi sie autem nie mowi jakim jest sie czlowiekiem natomiast jesli jezdzi sie sliczna bumcia to mowi wiele o guscie czlowieka ,o dobrym guscie;)
Bóg jeżdzi BMW,a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można oceniać kierowców po tym czym jeżdżą. Ja miałem samochody chyba z 10 marek i każdym jeżdziłem tak samo. Teraz nie mam już BMW, ale stylu jazdy nie zmieniłem. To jet bez sensu, a na opinię to mam wyłożonę. Prawdziwy, dobry kierowca ma zawsze tą samą liczbę powrotów co wyjazdów i jeżdzi tak, że nie przeszkadza innym, normalym uczestnikom ruchu. Prawda jest taka, że debile zdarzają się w samochodzie każdej marki i w każdym mieście znajdzie się niedzielnego kierowcę. Nie ma reguły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostalem ostrzezenie od strazy miejskiej za parkowanie w niewlasciwym miejscu. Sęk w tym ze nie parkuje tam tylko ja ale tez duzo innych aut. Poszedlem na straz w celu wytłumaczenia tego ... bo musialem, dostalem ostrzezenie, i okazalo sie ze byly juz dwa zgloszenia na moje auto. Ciakawe tylko dlaczego na innke auta nikt nie zglasza zazalen !!!!!! :evil: Mysle sobie nawet ze dobrze ze nie wiem kto to zglosil bo nie wiem jak by sie to skonczylo ..... :doh: Zazdrosc ... poprostu zazdrosc. Naprawde nie wiem co bym zrobil jak bym dowiedzial sie kto to zglosil .... ale nie popuscil bym.
www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kilka dni temu powoli toczyłem się w korku na 3 Maja w Gdańsku i kilkakrotnie byłem zmuszony do zmiany pasa ruchu, manewry były sygnalizowane z wyprzedzeniem itd. Minęło mnie ok.8-9 BMW od E-30 zaczynając, na E-87 kończąc i żaden z kierowców ww samochodów nie wpuścił mnie, musiałem czekać aż się ktoś zlituje...

 

I gdzie ta jedność? :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ dużo kierowców młodych sam jestem jednym z nich ale niektórzy naoglądają się filmów typu Tokio drift albo innych i potem szalejom na drogach i myślom że są bogiem na drodze ludzka głupota nie zna granic a znam parę takich osób :duh:
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem niedawno program w TVN Turbo. Prowadziła Martyna Wojciechowska a gościem była Agnieszka Rylik.

 

A. Rylik jeździ na codzień BMW MX5 i w związku z tym otrzymała od M. Wojciechowskiej pytanie czy jej to nie przeszkadza bo przecież BMW jeżdżą głównie "karki" :shock:

 

Bez komentarza...

www.ifp.pl

www.bmw-e30.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem niedawno program w TVN Turbo. Prowadziła Martyna Wojciechowska a gościem była Agnieszka Rylik.

 

A. Rylik jeździ na codzień BMW MX5 i w związku z tym otrzymała od M. Wojciechowskiej pytanie czy jej to nie przeszkadza bo przecież BMW jeżdżą głównie "karki" :shock:

 

Durne babsko i tyle, najłatwiej powiedzieć że BMW jeżdżą karki, zresztą niedawno ten klarnet z zakupu kontrolowanego użył takiego samego określenie na kierowców BMW bo akurat oglądałem. Nieraz lubie pooglądać polskie programy motoryzacyjne żeby polukać na furki ale jak słyszę i widzę tych prowadzących to mi się słabo robi :duh:

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.