Skocz do zawartości

opinie na tamet kierowcow w bmw


Rekomendowane odpowiedzi

[ zresztą niedawno ten klarnet z zakupu kontrolowanego użył takiego samego określenie na kierowców BMW bo akurat oglądałem. Nieraz lubie pooglądać polskie programy motoryzacyjne żeby polukać na furki ale jak słyszę i widzę tych prowadzących to mi się słabo robi :duh:

 

ten Pan akurat w ogóle jest dziwny wiec nie przejmuj się ... ja jak go widze to przełączam program

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kilka dni temu powoli toczyłem się w korku na 3 Maja w Gdańsku i kilkakrotnie byłem zmuszony do zmiany pasa ruchu, manewry były sygnalizowane z wyprzedzeniem itd. Minęło mnie ok.8-9 BMW od E-30 zaczynając, na E-87 kończąc i żaden z kierowców ww samochodów nie wpuścił mnie, musiałem czekać aż się ktoś zlituje...

 

I gdzie ta jedność? :mad2: :mad2:

 

a ja w warszawie miałem juz wiele podobnych sytuacji z tym że kierowca bmw zawsze mnie wpuszczał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj koło 21 na stacji BP w Krakowie przy Lipskiej stojąc w kolejce do myjni widzę taki obrazek:

 

Pod dystrybutor z paliwem podjeżdża śliczne E38. Wysiada z niej młodzian i uważnie rozgląda się po stacji. Wyciąga komórkę i zaczyna rozmowę na tyle głośną, że słyszy ja każdy będący na stacji. Nalewa do auta benzyny za 30 zł i dziarskim krokiem rusza do kasy. Komóra przy uchu, szeroooooko ręce i rozbujany krok. Następnie wraca do auta i "cfaniacko" :doh: rozglądając się po stacji odjeżdża z piskiem opon robiąc przy tym kupę zamieszania...

 

Panowie, było mi wstyd za gościa widząc miny i reakcje pozostałych na stacji...

 

Jeden kretyn i kilkanaście osób, które utwierdzają się w złej opinii o kierowcach BMW :nienie:

 

Przykre.

www.ifp.pl

www.bmw-e30.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogladalem "Kryminalnych" w ktorym glupi kark z glupim tatuazem na policzku?!? bujal sie E32 na felgach Alpiny i robil "dobra" opinie posiadacza furek ze smiglem na masce.Az mnie trzeslo ze zlosci bo co chwile ogladam takie seriale i programy m.in 997 gdzie jestesmy (wlasciciele BMW) wykreowani na typow z pod ciemnej gwiazdy :mad2: ehh....

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie niemam nic do kierowcow BMW . Szanuje ich choc czasem lubie sie poscigac moim opelkiem . Juz wkrotce go zmienie na bmw 530d . Niewiem czemu ale tylko te auto mi sie widzi i mam slabosc . 3 za mala , 7 za wielka ale za to 5 idealna .

 

pozdrawiam i szerokiej drogi

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także miałem kilkanaście samochpdów i lubie czymś pojeździc...........................ale do gara tego samego nikogo nie wrzucam...polecam ten sam temat z innego forum....:

 

http://www.audimania.eu/forum/viewtopic.php?t=2311

Jak widać sporo tam użytkowników z kompleksami i lubiących osądzać innych po marce, tudzież stroju. Jak dla mnie żalosna gadka niczym starych bab na bazarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także miałem kilkanaście samochpdów i lubie czymś pojeździc...........................ale do gara tego samego nikogo nie wrzucam...polecam ten sam temat z innego forum....:

 

http://www.audimania.eu/forum/viewtopic.php?t=2311

 

 

hehe nie wiem dlaczego ale dalo sie zauwazyc czytajac temat, ze kierowcy Audi lekko odbiegaja wyczuciem w wyrazaniu opini o swoim aucie od forumowiczow Bmw, lekko zazdrosc jak by przez nich przemawiala. Czytajac goscia ktory posiada 80 poczulem w jego slowach wyzszosc nad Mercem BMW i woglee innym markami. (Wcale nie twierdze ze Audi jest blee). No coz kazdy chwali to co ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiem wam, że na styl jazdy wpływa też taki "mały" czynnik jak nerwy....zawsze jezdze spokojnie i nie krece powyzej 3-3.5 tys na obrotomierzu :) ale dzis strasznie sie wnerwiłem i zostawiłem na osiedlówce mojej dziewczyny dwa czarne slady na naprawde sporym odcinku :duh: jakby mi mało było głupoty to pełnym poślizgiem przejechałem zakręt aż jakas kobieta zaczeła lamentowac... :oops: kurde... a wszystko przez te baby.... :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Tylko czy warto narazac swoje "cudo" z powodu kobiety... :wink:
nie warto, ale potrafia wkurzyc :roll:

 

BMW na drodze traktuje tak jak inne samochody. Czasami jezdzac toyota ojca (avensis 2.0l-skora, xenon, itp.) smiesza mnie ludziki-małolaty w autach agrotuningowych, ktorzy widzac toyote, katuja swoje silniki ze o malo nie wyskoczy spod maski. taki gowniarz (bo inaczej nie nazwe choc sam mam prawqo od pazdziernika i 18 lat) rusza spod swiatel z piskiem opon, i chce sie "scigac" przez takie zachowanie powoduje zagrozenie na drodze i buduje stereotyp o danej marce. Jezeli chodzi o BMW to najczesciej chca sie scigac malolaty w BMW E30 stylizowane na wiejska remize, szkoda mi tych pieknych autek i kierowcow, ktorzy maja takie podejscie do motoryzacji. Jezeli chodzi o moja "fantazje" to daje w gaz przy zmianie pasa jak widze ze inaczej sie nie da.

 

Takze Panie i Panowie budujmy wizerunek BMW oparty na kulturalnym zachowaniu na drodze i ustepujmy kierowcom rajdowym w agrotuningowych autach, szkoda opinii i paliwa na udowodnienie takiemu czlowiekowi ze nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z malolatami jest taki problem, ze skoro tatus za naprawe placi i fure zaleje to nie przejmuja sie zbytnio tymi kwestiami. Gorzej bedzie jak trza bedzie samemu za cos zaplacic. Pobawic sie mozna a nawet trzeba ale z glowa na jakims placyku nie stwarzajac zagrozenia dla innych i nie katujac samchodu.

przez chłopów też, ale ja nie rozładowuję się na swoim aucie, bo szkoda mi go bardziej niż...chłopa.

heeh A c na to chlop :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawko mam od niedawna i nie katuje bumki ale jestem chyba zbyt nerwowy... :oops: Co poradze... :oops: ale z dziewczyna sie sprawa zakonczyla i postanowilem sobie nigdy nie szalec przez baby...juz wole umyc i posprzatac bumke dla odprezenia... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupilem kolejne BMW i mam gdzies co mowia inni. Wszyscy sie leja, ze jeszcze powinienem dres zalozyc. Czuje ile razy, ze to jest z zazdrosci. Niby zartem, ale wyczuwa sie taka zazdrosc u innych. Kazdy wie, ze auto BMW nie jest takie tanie w utrzymaniu i boli to innych, ze ich na to nie stac, wiec pozostaje krytykowac. Ja slysze wciaz teksty od innych, ze BMW jest drogie i awaryjne, ze jest dresiarskie, ze zwykly czlwoiek nie kupi BMW, tylko handlarz narkotykami, albo zlodziej. Takie sa opinie ludzi, ktorzy na codzien smigaja Fiatami, Renault, skodami itp. Sami zauwazcie. Tak niektorych to bardzo wkurza :) Ale to dobrze, sami sa sobie winni, ja bede dalej jezdzil BMW, bo taczkami nie mam zamiaru. Pozdraiwam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupilem kolejne BMW i mam gdzies co mowia inni. Wszyscy sie leja, ze jeszcze powinienem dres zalozyc. Czuje ile razy, ze to jest z zazdrosci. Niby zartem, ale wyczuwa sie taka zazdrosc u innych. Kazdy wie, ze auto BMW nie jest takie tanie w utrzymaniu i boli to innych, ze ich na to nie stac, wiec pozostaje krytykowac. Ja slysze wciaz teksty od innych, ze BMW jest drogie i awaryjne, ze jest dresiarskie, ze zwykly czlwoiek nie kupi BMW, tylko handlarz narkotykami, albo zlodziej. Takie sa opinie ludzi, ktorzy na codzien smigaja Fiatami, Renault, skodami itp. Sami zauwazcie. Tak niektorych to bardzo wkurza :) Ale to dobrze, sami sa sobie winni, ja bede dalej jezdzil BMW, bo taczkami nie mam zamiaru. Pozdraiwam.

Racja. Zazdrosc sprawia negatywne kometarze. Tak jest w bardzo wielu innych kwestiach.

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja walczę...... :evil: ...o to żeby poprawić wizerunek kierowców BMW... 8)

Nie szaleje, nie wyrywam spod swiatel, wpuszcze innych i zatrzymuje się przed pasami. :dance:

Jedny gatunek z jakimi "wojuję" to drogowe cwaniaki, co to się wpychają na 3-go, albo jadą do samego końca "rozbiegoofki" i potem mysla, że ktoś się ich przestraszy..... :duh:

 

 

:clap: Podtrzymuję całkowice!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.