Skocz do zawartości

opinie na tamet kierowcow w bmw


Rekomendowane odpowiedzi

no troszeczke odczuwam na drodze ................................,że często mnie nie chcą gdzieś wpuścić /zmiana pasu/ jak widzą BMW,mimo kierunkowskazu :nienie: ale się tym nie przejmuję i sprawnie jadę do przodu :mrgreen:

Powyższe zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o ich kulturze jazdy więc niech nie wypatrują dresu za kierownicą bo nakładam go gdy jadę do lasu,na korty czy też basen lub siłownię. Włosy mam krótkie bo dbam o higienę ,nikt przecież nie lubi po grze w tenisa z mokrymi włosami chodzić :nienie: więc od łysoli ,karków i debili , Proszę mnie nie wyzywać :nienie: a to ,że jestem deko lepiej zbudowany zawdzieczam uprawianiu sportu , po pracy często zdejmuję koszulę i krawat aby przebrać się w DRES :mrgreen:

 

tak więc :clap: każdy niech się zajmie swoja kulturą,w szerokim tego słowa znaczeniu :hand:

 

 

O i TO CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ STEREOTYPOWI DRESIARZA :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no troszeczke odczuwam na drodze ................................,że często mnie nie chcą gdzieś wpuścić /zmiana pasu/ jak widzą BMW,mimo kierunkowskazu :nienie: ale się tym nie przejmuję i sprawnie jadę do przodu :mrgreen:

Powyższe zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o ich kulturze jazdy więc niech nie wypatrują dresu za kierownicą bo nakładam go gdy jadę do lasu,na korty czy też basen lub siłownię. Włosy mam krótkie bo dbam o higienę ,nikt przecież nie lubi po grze w tenisa z mokrymi włosami chodzić :nienie: więc od łysoli ,karków i debili , Proszę mnie nie wyzywać :nienie: a to ,że jestem deko lepiej zbudowany zawdzieczam uprawianiu sportu , po pracy często zdejmuję koszulę i krawat aby przebrać się w DRES :mrgreen:

 

tak więc :clap: każdy niech się zajmie swoja kulturą,w szerokim tego słowa znaczeniu :hand:

 

 

ps a tak na marginesie to czasami mam wielką ochotę pird.....ąć jednemu czy drugiemu za tak idiotyczne zachowanie na drodze i brak tolerancji :evil:

 

 

O i TO CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ STEREOTYPOWI DRESIARZA :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co kazdy kto słyszy że masz BMW od razu rzuca hasło Będziesz Miał Wydatki ale to są za każdym razem ludzie którzy nie mieli nigdy doczynienia z tą marką. Denerwuje mnie taka gadka :twisted: Przecież te samochody pod względem awaryjności nie różnia się niczym od innych aut. Tak jak mówicie to jest po prostu zazdrośc i niewiedza. Ja nie chodzę w dresach z ogoloną głową i nie kupowałem BMW dla szpanu (są oczywiście wyjątki ale szkoda o tym gadać.) a zresztą co tu do rzeczy ma wygląd? i czy właściciele np.audi czy VW jeżdżą w gajerach.

 

 

BMW to jest po prostu pasja. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio slyszalem tekst skierowany do mnie, ze BMW kosztuje tak duzo, bo tylko za marke sie przeplaca :) Taki znajomy mi to powiedzial. I jeszcze mowi, ze BMW jest drogim autem i awaryjnym :duh: No nie moge takich ludzi sluchac, bo naprawde Oni o niczym pojecia nie maja. Takim zdaniem rzucil mi gosc, ktory na codzien jezdzi Fiatem Punto ! 1.2. !!! I oczywiscie nie warto wogole dyskutowac z takim czlowiekiem. On wie o wiele wiecej o tej marce, mowi, ze BMW to skort od Bedziesz mial wydatki i koniec. Placi sie tylko za znaczek a jakosc jest taka jak w innych autach. To sa wlasnie opinie ludzi, ktorzy nigdy BMW nie jechali, albo przynajmniej nie prowadzili, a ich gadanie wynika z czystej zazdrosci. Dla mnie BMW jest numerem 1, reszta sie nie liczy. Wystarczy kupic najzwyklejsze BMW, przesiasc sie z jakiego kolwiek innego auta i od razu zmienia sie zdanie. Znalem kilka takich osob, z takim samym zdaniem tylko do czasu kiedy nie namowilem ich do kupna. Po tym jak juz zaczeli nimi jezdzic to wtedy zaczelo sie odkrywanie jak wiele zalet ma BMW. Pozdrawiam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam BMW zaledwie tydzien a juz wszedzie slysze: "no teraz to masz BardzoMałyWóz i mozesz sie kazdemu wpiep..." itp; nawet moja matka nie jest pozytywnie nastawiona do tej marki; no ale te podgrzewane siedzenia w zimie chyba doceni i bedzie si :P

A hasło Będziesz Miał Wydatki to faktycznie dla nieznających sie... Albo ze ta marka nie rozni sie niczym od innych ; sam bylem zdziwiony jak wsiasdlem do mojego compacta i jechalem po strasznych dziurach, gdzie w normalnym aucie powinna byc symfonia, a tutaj 11 latek i cisza ze az mnie zatkalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdże Beemka od pol roku i wiem jedno nie zamieniłbym jej na auto innej marki choć jest juz troche wiekowa to smiga jak ta lala. Co do opini na temat kierowców BMW w wiekszości przypadkow są chybione zgodze sie że zawsze znajdzie sie paru buraków co chca przyszpanować ale to są jednostki.Ja staram sie jezddzic kulturalnie i zgodnie z przepisami juz pare razy zdarzyło mi sie że na skrzyzowaniu usiłowałem skrecic w lewo a był niemały ruch wszyscy przejeżdżali a zgadnijcie kto mnie przepuscił tak tak gość w BMW.Dlatego trza sie trzymać razem i olać obiegowe opinie niech se gadają tyle im zostało :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze Bedziesz Miał Wydatki stworzyli ludzie ktorzy mieli BMW tylko nacieli sie na nich zły stan techniczny. a prawda jest taka ze jak sie kupi bubla albo sie nie dba o auto to bedzie sie mowilo bedziesz miał wydatki ( i nie dotyczy to tylko BMW ale kazde innego auta )

 

Ja poki co nie narzekam na swoje auto a mam je juz 7 miesiecy. oczywscie kilka rzeczy wyszlo do zrobienia. ale przy zakupie tego auta brałem to pod uwage. szczegolnie ze nie wiedzialem co to znaczy M40 choiaciaz musze pwoiedziec ze sprzedajcy mnie o tym poinformowal ze popychacze lubia klepac ze pasek rozrzadu lubi sie rwac. ale ja bylem podjarany ze bede mial swoj samochod na ktory ciezko zapracowalem. ateraz wiem ze poprstu musze dbac o pewne rzeczy szczegolnie przy przebiegu 275 000 km.

 

P.S. i wiem tez ze nastepne tez bedzie e30 tylko z wiekszym silnikiem.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
no troszeczke odczuwam na drodze ................................,że często mnie nie chcą gdzieś wpuścić /zmiana pasu/ jak widzą BMW,mimo kierunkowskazu :nienie: ale się tym nie przejmuję i sprawnie jadę do przodu :mrgreen:

Powyższe zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o ich kulturze jazdy ...

 

W nawiązaniu opowiem Wam historyjkę sprzed 2 dni.

 

Kraków, zatłoczony prawy pas więc jadę luźniejszym lewym z nadzieją, że ktoś mnie za chwilę wpuści. I oto widzę granatowe E34 kombi 520i nr rej na W i coś tam, antena CB na dachu i najważniejsze ramki na tablice rejestracyjne z logo BMW Klub Polska :!: Kurczę, więc uśmiech na twarz, prawy kierunek i ... granatowe BMW wciska gaz do dechy i tyle ze wsparcia kierowców BMW...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez piotrekxxl

www.ifp.pl

www.bmw-e30.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kraków, zatłoczony prawy pas więc jadę luźniejszym lewym z nadzieją, że ktoś mnie za chwilę wpuści. I oto widzę granatowe E34 kombi 520i nr rej na W i coś tam, antena CB na dachu i najważniejsze ramki na tablice rejestracyjne z logo BMW Klub Polska :!: Kurczę, więc uśmiech na twarz, prawy kierunek i ... granatowe BMW wciska gaz do dechy i tyle ze wsparcia kierowców BMW...

 

Pozdrawiam

 

hmmm pewnie słoma z drzwi mu wystawała - to jest chore stac w korku i nie puscic nikogo ; bo co bo bedzie te 5 metrów do przodu ? bez sensu.

 

Po Krakowie tez jezdzi jakiś chłopczyk z ramkami www.BMW.pl w e36 i co go spotykam to musi udwodnic swoja wyższośc tylko nad czym..

 

taki przykładzik z jego udziałem :jest jeden pas to skrętu w lewo oczywiscie pusciutki i zapchany pas do jazdy na wprost, wszyscy grzecznie stoja, ruch odbywa sie ślimaczym tempem i owy kolega stoi za mna po czym wjezdza na pas do skrętu w lewo i wprzedza wszytkich i kiedy pas sie kończy na chama sie wpycha. i tak sie na wyprzedzał ze był o jeden samochód przed moim. I po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie...po co ?? Mi się wydaje że taki człowiek potem czuje sie dowartościowany w jakiś jemu tylko zrozumiały sposób. Może się pochwalić kolegom na trzepaku że wyprzedził dzisiaj 2 samochody niezgodnie z przepisami. Może też być że siedzi obok niego jakaś panna, która powoduje że kierowca tak się właśnie zachowuje. Ja kiedyś stałem na światłach o z boku podjechał właśnie taki narwany człowiek w samochodzie bez dachu. Zaczął gazować i gapić się na mnie jakbym miał na czole napisane "chcę się ścigać". Narobił takiego hałasu że ludzie zaczęli się oglądać z nadzieją że może jakiś wyścig zobaczą. Wskoczyło zielone pan w aucie bez dachu wystrzelił w jeszcze większym hałasie niż do tej pory i pojechał. Dojechałem do niego na następnym skrzyżowaniu na czerwonym, gdy wskoczyło zielone ruszył już normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie...po co ?? Mi się wydaje że taki człowiek potem czuje sie dowartościowany w jakiś jemu tylko zrozumiały sposób. Może się pochwalić kolegom na trzepaku że wyprzedził dzisiaj 2 samochody niezgodnie z przepisami. Może też być że siedzi obok niego jakaś panna, która powoduje że kierowca tak się właśnie zachowuje. Ja kiedyś stałem na światłach o z boku podjechał właśnie taki narwany człowiek w samochodzie bez dachu. Zaczął gazować i gapić się na mnie jakbym miał na czole napisane "chcę się ścigać". Narobił takiego hałasu że ludzie zaczęli się oglądać z nadzieją że może jakiś wyścig zobaczą. Wskoczyło zielone pan w aucie bez dachu wystrzelił w jeszcze większym hałasie niż do tej pory i pojechał. Dojechałem do niego na następnym skrzyżowaniu na czerwonym, gdy wskoczyło zielone ruszył już normalnie.

 

Fajnie musiało to wyglądac gościo ładnie się musiał zgaśic ja też miałem kilka sytuacji że kierowcy BMW nie chcieli mnie wpuścić ale i takie się zdarzają

BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

hmmm pewnie słoma z drzwi mu wystawała - to jest chore stac w korku i nie puscic nikogo ; bo co bo bedzie te 5 metrów do przodu ? bez sensu.

 

Po Krakowie tez jezdzi jakiś chłopczyk z ramkami www.BMW.pl w e36 i co go spotykam to musi udwodnic swoja wyższośc tylko nad czym..

 

 

Z ramkami TEGO forum? Chyba nie bo jak tak to dawaj buraka tu zaraz na tapete! Jak administracja tak pilnuje porządku co swoją drogą bardzo mi się podoba to powinna z kolesiem zrobić zaraz porządek. Zapewne wiedzą kto jest członkiem, a kto nie. Chyba, że po prostu nabył tablice drogą spadku po poprzednim właścicielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie poruszając się po moim pięknym mieście(czyt.Radom :lol: )zauważyłem dziwną tendencję,o ile inni kierowcy w starszych BMW jak e21 czy e23,podczas mijania,czy postoju obok,spojrzą,uśmiechną się czy pozdrowią o tyle użytkownicy nowszych modeli,już nie bardzo :nienie: zawsze tylko ironiczne spojrzenie i wiecznie chcą wyprzedzić Mnie,chyba żeby udowodnić że mają szybsze/nowsze auto(jakbym tego nie wiedział :doh: )

Zastanawia Mnie to czy wy tutaj mając auta dużo droższe odemnie i użytkowników youngtimerów czujecie się lepsi :?: :?: bo nie wiem o co chodzi z "tymi" odemnie,chyba nie każdy jako pierwsze BMW miał furkę nową z salonu za 50tyś złotych i przykro że tak niektórzy traktują bądź co bądź poprzedników swoich modeli :?Rozumiem że kiedyś najwięcej powiem kolokwialnie "buraków" było w starszych modelach,z racji że nowe były za drogie,to teraz najczęściej "dresa" spotykamy w e36,e34,nawet już nowsze,więc dalej nie rozumiem dlaczego tak jest :mad2:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia Mnie to czy wy tutaj mając auta dużo droższe odemnie i użytkowników youngtimerów czujecie się lepsi :?: :?:

Jeśli o mnie chodzi to dla mnie każde BMW to BMW. Nie mam jakiejś tam wypasionej Bawarki ale wiem że są tańsze i starsze od mojej i nigdy w zyciu nie spojrzałbym "z góry" na taką. Miałem kiedyś E30 do dzisiaj czuję jakiś sentyment do tego modelu jeżeli natomiast chodzi o "rekiny" no cóż praktycznie od nich się wszystko zaczęło także pełen szacunek. Jeżeli jeszcze ma właściciela, którego jest oczkiem w głowie to aż się lepiej człwiekowi na duszy robi że nie każda kończy gdzieś na złomie czy w szopie zeżarta przez rdzę. Jeszcze raz każde BMW to BMW nie ma że "moje lepsze to ja Ci tu zaraz pokażę gdzie Twoje miejsce :duh: " takie myślenie to szczyt głupoty. POZDRAWIAM E30stki i wszystkie REKINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod slowami abtara,zawsze milo zobaczyc e21 lub e28 w swietnym stanie,takie auta po prostu ciesza oko :cool2:

 

Zgadzam się w 100%. Ja uwielbiam to uczucie, gdy jadę ulicami i spotykam kierowcę WSZELKICH modeli BMW, którzy czują przynależność do tej grupy :) Pozdrowienia, częste uprzejmości w rodzaju przepuszczenia na drodze itp. Od razu się człowiekowi sympatyczniej robi w tym nerwowym kraju :/ A co do starszych modeli: ja mam do nich wielki respekt. Często jadąc, gdy widzę modele z wczesnych lat 80, zachwycam się nimi i z łezką marzę, że kiedyś też taki będę mieć :) Najlepiej, żeby był tak zadbany, jak nieraz mam przyjemność oglądać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej do szału doprowadzają mnie kierowcy taksówek...

Wloką się lewym pasem, w korku jadą na chama pod prąd, i skręcają/zmieniają pasy bez kierunkowskazów...

 

Parę minut temu wracałem z kumplem jego Golfem Mk3, obniżonym 80/60mm, na przejeździe przez tory tramwajowe który był dość podziurawiony i nierówny musiałem jechać bardzo powoli (pomijam fakt, że stałem tam jeszcze na czerwonym) jakiś głupi złotówa widząć że powoli ruszam obtrąbił mnie jakbym stał tam z kwadrans na zielonym...

:mad2: :mad2: :mad2:

Na następnych światłach chyba zrozumiał, że popełnił błąd bo zatrzymał się z 5 metrów przed linią zatrzymania żeby tylko nie stać obok mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.