Skocz do zawartości

mam dosyć fotoradarów stacjonarnych, czy jest jakiś patent??


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż , Dzisiaj wróciłem z nad morza i już czekał na mnie list z fotoradaru stacjonarnego. Czy ma ktoś z was jakiś patent na to żeby fotoradar nie zrobił zdjęcia albo wyszło nie czytelne. Widziałem spreje do tablic ??? Miał ktoś z was coś takiego?????

Czy może jest jakaś przezroczysta taśma na tablicę odbijająca???

?????

POZDRAWIAM

Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest magia... :) Podobno te spraye powoduja ze zdjecie jest jeszcze bardziej czytelne niz bez nich, nawet testowali w ktorym programie na tvn tubro te cuda i zadne nie zdalo egzaminu. Jedynie dobry antyradar, albo jazda zgodnie w przepisami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo jeżdze w trasach i często są to zupełnie inne strony. Zestaw CB plus nawigacja z wgranymi POI - fotoradary właśnie jest nie do przebicia. Aktualizacje o nowych fotoradarach są co pare dni w necie.

 

Pozdro

Plodz1

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposob to zwolnic i jezdzic tak jak nakazuja. Ale zgadzam sie, ze czasami panowie z zarzadu drog ustasiaja znaki i fotoradary w zlym miejscu. Jesli chodzi o sztuczki, to podobno chinczycy maja na to niezly patent. Zmieniajaca sie tablica :twisted: :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB to norma u mnie , bez tego nie wyobrażam sobie życie. Korzystam obecnie z Mio z wgraną Automapą , ostrzeganie o Fotoradarach z czerwca 2008 aktualizacje a i tak zapłaciłem :))) Normalnie rośnie liczba z miesiąca na miesiąc tych skrzynek :(((

Czyli spray odpada???

 

Chyba będę wyjmował tablicę na drogę , albo jak widziałem kolesia w Świnoujściu pomykającego z naklejkami reklamowymi na tablicy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Walther'a i jak zobaczysz błysk to zawróć i oddaj kilka strzałów w to pudło... Na bank ci nic nie przyjdzie :twisted: :twisted2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kup sobie Walther'a i jak zobaczysz błysk to zawróć i oddaj kilka strzałów w to pudło... Na bank ci nic nie przyjdzie :twisted: :twisted2:

 

 

O TO WŁAŚNIE CHODZI!!!!!!!!

:cool2: :cool2: :cool2: :handshake:

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej przed każdą puszką zwolnić ,navi MIO C520 naliczyła ich kilkanaście na gierkówce jak ostatnio jechałem , teraz doszły 3 nowe na trasie Katowice-Kraków tej starej E40 przez Olkusz na ok 305-315 kilometrze , wczoraj wgrałem najnowszą mapę Garmin na Nokie n82 z mapami fotoradarów i jest ich jak grzybów po deszczu :mad2: jak już pisałem , żadne cuda nie pomogę , żadne spraye z tv Mango i lepiej wcześniej zwolnić i być na nasłuchu CB zeby nie było potem czegoś takiego

http://pl.youtube.com/watch?v=_KjkI1aGv6s

poza tym bardziej mnie przerażają kamery w autach bo teraz mogą jechac przed i filmować a co za tym idzie podpuszczać , są państwa w UNI co takie fotoradary ładują w kosze na śmieci z otworem przy trasach i to jest dobre :mrgreen:

Edytowane przez Mike68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sposób - zwolnij! - fotoradary stoją zazwyczaj w miejscach, w których występuje jakiejś zagrożenie - np. skrzyżowania itp. Do tego przed każdym wisi tabliczka z ostrzeżeniem.

 

Niesądze...najwięcej fotoradarów jest w miejscach naj mniej spodziewanych , byle kase wyciągnąć , np na prostej dwupasmówce przedzielonej pasem zieleni - gdzie obowiązuje 50km/h - i gdzie tu jakieś zagrożenie???

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kolego(micgz) zazwyczaj ustawiają puszki na jakieś fajnej prostej gdzie jest 50km/h lub 70km/h ale jedyne co możemy zrobić to zwolnić(oczywiście powinna być informacja na tabliczce że jest kontrola prędkości)!!!!

A tak na marginesie,słyszeliście o tym(było nawet w wiadomościach) w Niemczech ustawili puszkę na wiosce(zazwyczaj jest na początku jak jest wjazd) a ta była w centrum tej miejscowości to narobiła jednemu Niemcowi parę fotek,ten się wk..... i w nocy za pomocą piły mechanicznej uciął go...!!!!! To trzeba mieć pomysły

:mrgreen: :mrgreen:

Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/fotoradary/ladna.htm

 

Na takie coś powinny być paragrafy działające przeciwko policji, to już z lekka przesada...

 

Dobre, pierwszy raz takie coś widzę w Polsce. W Niemczech fotoradary ukrywane są nawet w ... śmietnikach, nie do zauważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w śmietnikach to już nawet w Polsce w jakiejś miejscowości zamontowali ale odrazu był o tym glosno w wiadomosciach :)

 

a co do sprayu to wlasnie jak ktos wspomnial - testowali to na tvn turbo i okazalo sie ze poprawia on jakosc zdjecia bo przed nalozeniem musimy wyczyścić dokladnie "blachy"... jak byłem w tamtym roku u makaroniarzy to oni to robili zzwyklym lakierem do wlosow i ponoc dzialalo....

 

jest podobno jeden niezawodny sposob.... podobno radar nie lapie prze predkosci powyzej 250km/h :)

 

wydaje mi sie ze to moze pomoc tylko co z naklejka na szybie?

http://pl.youtube.com/watch?v=BWXI6I3BMMc&feature=related widziale cos takiego za 200$

 

a tak apropo moze "cus" takiego http://pl.youtube.com/watch?v=zJEe6M9PdqY&feature=related

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja woże chyba 8 rok naklejke w schowku, po cholere ja kleić. A jak by się któremuś przy kontroli przypomniało zawsze można nakleić. :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja slyszalem o tablicy rejestracyjnej zawieszonej na zawiasach aby sie "skladala" od predkosci i nawet jakis mechanism blokujacy aby wmawiac typkom z drogowki ze cos im sie wydawalo jak cie mijali z przeciwka nalepki na szybie raczej na zdjeciu sie nie odczyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż niesamowite, jak wiele macie sposobów na uniknięcie własnej odpowiedzialności za łamanie przepisów. Ciekawe czy macie podobną ilość patentów na unikniecie potrącenia pieszych/traktorów/rowerzystów, którego to (potrącenia) prawdopodobieństwo wzrasta wraz z kwadratem prędkości.

 

Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja slyszalem o tablicy rejestracyjnej zawieszonej na zawiasach aby sie "skladala" od predkosci i nawet jakis mechanism blokujacy aby wmawiac typkom z drogowki ze cos im sie wydawalo jak cie mijali z przeciwka nalepki na szybie raczej na zdjeciu sie nie odczyta

 

Zmartwię cię ale nalepka na szybie jest doskonale widoczna.

A te kiwające się tablice to tylko w polonezie i fiacie 125 można wykonać bo tablica musi być mocowana pod zderzakiem.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Aż niesamowite, jak wiele macie sposobów na uniknięcie własnej odpowiedzialności za łamanie przepisów. Ciekawe czy macie podobną ilość patentów na unikniecie potrącenia pieszych/traktorów/rowerzystów, którego to (potrącenia)prawdopodobieństwo wzrasta wraz z kwadratem prędkości.

 

Możesz to udowodnić? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.