Skocz do zawartości

Ratujcie!!! Moja panna chce miec 2,5 litra pod czapka.


slodki251

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna zdaje prawojazdy i zastanawialismy sie jakie auto dla niej kupic. Upieralem sie zeby to byla e30 skromnie mowiac 1,6 ale ona uparla sie na 2,5 litra bo woli jezdzic bokiem. I co ja mam biedny zrobic?
WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ZYCIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem bo trudno cos wyperswadowac Moja chciala sciganta UF . uf .uf zapomniala na jakis czas ale napewno powroci ze zdwojona moca jak sie cieplo zrobi . na razie ja przekonalem mowiac ze pod kabinezonem z goraca pchly sie legna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. na razie ja przekonalem mowiac ze pod kabinezonem z goraca pchly sie legna .

 

dobry pomysl :8)

 

a co do Twojej Pani to moze to nie jest najlepszy pomysl...Pokaz jej jakies filmiki z wypadkami w jezdzie bokiem,na ulicach,zdjecia czy cos... Moze nie do kocna jej to wybije z glowy ale troche ostudzi jej zapal.

 

 

zaproponuj pierw jakies 1.6 a puzniej w prezencie jakies 2.5 :P

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba twoja kobieta jest nie świadoma czego chce,może brak jej wrażeń,powiedz jej że moc to nie wszystko,myślę że nawet z silnikiem 1.6 zimą nie wiem czy by sobie poradziła,moim zdaniem bmw to nie auto dla kobiet

no ale wiesz jak to z kobietami,oczom zawsze mało,

ale nie znam Twojej może jak najbardziej jest wytrawnym kierowcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba twoja kobieta jest nie świadoma czego chce,może brak jej wrażeń,powiedz jej że moc to nie wszystko,myślę że nawet z silnikiem 1.6 zimą nie wiem czy by sobie poradziła,moim zdaniem bmw to nie auto dla kobiet

no ale wiesz jak to z kobietami,oczom zawsze mało,

ale nie znam Twojej może jak najbardziej jest wytrawnym kierowcą

A czemu BMW to nie auto dla kobiet?Wszystkie inne tak,ale nie BMka?

Moja żona śmigała 735,a teraz 525.Jeździ nie źle,w zimie miała nawet poślizg i z niego wyszła.

Możesz kupić 1,6 i niech sobie chwile pojeździ ,jeżeli oboje zobaczycie postępy i ona stwierdzi że auto jest za słabe-przesiadka na większe ;) .

Pozdrawiam

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slizgac bokiem na torze? Okej, fajnie. Ale po naszych ulicach cos pojechac to az ja sie boje, bo jakas dziura i moze sie zle skonczyc. Moze niech sie przyzwyczai do jazdy samochodem po naszych dziurach i wtedy moze sama dojdzie, ze to nie ma sensu?

 

Ja sie slizgam tylko po osiedlu hehe :twisted:

http://img.userbars.pl/100/19975.png

BMW - Bokiem Mozna Wyjechac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uważam zeby lepiej nie latała na boki :mrgreen: uparla sie jak to przyszly kierowca-mysli ze szosa nalezyc bedzie do niej :twisted2:

kup jej jakies czinkleczento albo polda-tez ma naped na tyl :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinquecento ma przedni napęd

 

jak stać ją na paliwo, to niech kupuje 2,5 ... tylko czy znajdzie zdrowy egzemplarz - teraz to prawie nierealne, więc jeśli się upiera, to szybko fury nie kupi

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najwiekszym szacunkiem dla Twojej polowicy ale bedac na Twoim miejscu kupilbym jej wrotki by wiedziala gdzie sa jej umiejetnosci... Najpierw niech sie nauczy jazdy przodem a potem mysli o jezdzie bokami... :duh: Strach wejsc do samochodu jak sie czyta kto moze jechac obok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie masz dwa wyjscia ...

Jezeli dziewczyna chce miec - to nie bedzie Tobie lekko.

Ale mozesz kupic z mniejszym silnikiem i wmowic Jej, ze to 2,5 - nie sadze, zeby znala sie az tak na budowie silnika ...

A po drugie zawsze mozesz Jej kupic 2,5 ale w automacie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam biedny zrobic?

 

No najlepiej zadzwoń pod nr Telefonu Zaufania :) bo widzisz moja laska chce statek podwodny ale u nas nie ma tak głębokich stawów i co ja mam biedny zrobi ? ;p

E46 2000 r

1.8i

Steptronic

Full Opcja


ślicznotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie masz dwa wyjscia ...

Jezeli dziewczyna chce miec - to nie bedzie Tobie lekko.

Ale mozesz kupic z mniejszym silnikiem i wmowic Jej, ze to 2,5 - nie sadze, zeby znala sie az tak na budowie silnika ...

A po drugie zawsze mozesz Jej kupic 2,5 ale w automacie ... :)

 

alew dowodzie rejestracyjnym pisze...

 

a chyba czytac potrafi :)

 

nie wiem kto pisze ze bmw jest rowniez dla kobiet... tak jasne jak i kazda marka... ale po co pisac takie wywody... wystraczy uderz sie w piers i sam sobie powiedz... jak jest...

 

prawda jest taka ze znikomy procent z nas potrafi jezdzic bmw z wykorzystanie tego co daje... czyli moc + tylni naped....

 

ja potrafie sie przyznac... ze jezdze duzo... i caly czas sie ucze...

 

bmw dla kobiety jestem za ! ale cos z systemem kontroli trakcji bo to pomaga...

 

e30 nie jest ani bezpiecznym autem... ani nowoczesnym...

 

po kursie to prawda jest taka ze potrafi sie jezdzic po prostej... i parkowac na "wycieraczki" "napisy na szybach" itd...

 

jezdzic to pojecie wzgledne... jedni jezdza po miescie wielkosci rynku duzego miasta a inni po aglomeracjach... jedni bocznymi drogami a drudzy autostradami... o jedni robia rocznie 5 tys km a drudzy 50 tys...

 

praktyka przybywa z kazdym obrotem licznika...

 

moim zdaniem najlepiej pokaz dziewczynie co tu ludzie pisza... na ten temat moze zalapie... ze nikt nie chce zle... ale czasmi warto posluchac sie kogos kto ma wiecej pojecia w temacie... moze zrozumie... ze nie chcesz zle...

 

pozdrawiam Twoja polowe i zycze zdrowego i rozsadnego wyboru... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma wyobrazni, to moze sie zabic nawet na wrotkach.

Moja zona jezdzi swoim pierwszym samochodem, 196 konnym E23 i jakos niczego na drodze nie 'odstawila', w przeciwienstwie do mnie, 'mistrza kierownicy', ktory po kilkunastu latach bezwypadkowej jazdy spowodowal stluczke.

 

Po prostu: warto, zeby kazdy, kto kupuje sobie tylnonapedowe, w miare mocne auto sprobowal pojezdzic na zamknietym terenie i zobaczyl, co sie dzieje z samochodem przy utracie przyczepnosci.

Ale przedni naped nie zagwarantuje, ze samochod nie opusci drogi, czesto zreszta bywa bardziej zdradliwy niz tylny.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinquecento ma przedni napęd

nie napisalem ze ma tylni, czytaj uważnie :reading2:

 

 

bo widzisz moja laska chce statek podwodny ale u nas nie ma tak głębokich stawów i co ja mam biedny zrobi ? ;p

kup jej na początek zestaw do nurkowania :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje serdecznie koledzy za bardzo wyczerpujace opinie. czytamy je razem z misiem i rzeczywiscie pomoglo jej to co napisaliscie. co do pikaczento to powiedzaiala ze na to auto to powinna karta rowerowa byc.

co do wkrecaniu z pojemnoscia silnika to nie wypali bo siedziala ze mna w garazy jak robilem remont mojej. wie jak to wyglada. stwierdzila ze narazie moim pocieka a potem sie zobaczy

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ZYCIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.