Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich,do tej pory Subaru teraz i Bmw..
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Hej. Witam Wszystkich na Forum. Szczęśliwy posiadacz E60 tki 3.0D
BMW - Radość z Jazdy
Opublikowano

Dzień Dobry,

Dołączam się do forum mojej ukochanej marki samochodów ;D

Opublikowano

Witam wszystkich Forumowiczów!

 

Od kilku dni jestem posiadaczem przepięknej BMW e46 320d Touring 2004r.

Wcześniej miałem Hondę Accord VI no i muszę powiedzieć, że jestem bardzo bardzo zadowolony ze zmiany :)

 

Pozdrawiam!! :D

Opublikowano
Witamy :) Witamy :)
F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Opublikowano

Witam !!!

Jak wiadomo jestem tu nowy :) Moja przygoda z tą marką zaczęła się od niedawna po przejściu z MB124 na E34 524TD.

Pozdrawiam wszystkich !! :wink:

Opublikowano
Witam wszystkich jestem nowy na forum:)
Opublikowano
witam ponownie po długiej przerwie powracam na forum z e39 530d , w szczególności pozdrawiam Darka który gdzieś tu pewnie jest a miałem okazję się z nim zapoznać przypadkiem kilka dni temu w Siedlcach na szrocie przy okazji reanimacji klaksonu , chłopie jesteś wielki dzieki za pomoc i życzliwość :handshake:
Opublikowano

Witam Wszystkich

Posiadam na obecna chwilę e90, nie jest to moje pierwsze auto tej marki i pewnie nie ostatnie :)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów :)

Więc chcę przedstawić się wszystkim, mam na imię Tomek i jestem z Zielonej Góry. Forum przeglądam od paru tygodni ale przyszedł czas by się zarejestrować :) Bmw jeszcze nie posiadam natomiast chcę kupić samochód tej wspaniałej marki (E90 320i). Obecnie jeżdżę Dacią Duster 1,5 dCI z 2012.

Więc witam jeszcze raz wszystkich serdecznie :)

Opublikowano

Witam Wszystkich!

Niedawno zostałem współwłaścicielem BMW X3 2.0d 2005

To moje pierwsze auto tej marki. Do tej pory użytkowałem 5 aut spod znaku VW jedną Skodę, 2x Audi A4 oraz 2x Audi A6. Aktualnie jeżdżę A4 2.0TDI 170 PS 2006

Mam jeszcze 18 letniego Opla Fronterę Sport który służy głównie do rekreacji, odśnieżania i ostatnio woził na co dzień moją żonę. Marzył nam się jakiś bardziej cywilizowany niezbyt duży SUV. Zastanawialiśmy się nad Hondą CRV ale jest to auto bardzo nijakie, wnętrze tandetne a nadwozie nieodporne cechuje się niską odpornością na korozję. Ponieważ zawsze oprócz samochodów ze znaczkiem Audi podobały nam się auta z konkurencyjnej firmy BMW zdecydowaliśmy się na zakup X3

Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, nasz nowy nabytek prezentuje się bardzo okazale, i wcale nie jest taki mały jak powszechnie się uważa. Miejsca we wnętrzu jest wystarczająco dla 3 osobowej rodziny nawet z wakacyjnym ekwipunkiem.Autem bardzo przyjemnie się jeździ zawieszenie jest wystarczająco komfortowe a przy tym zapewnia pewne prowadzenie. Silnik 2.0 nie zapewnia może ekscytujących przeżyć, wystarczy jednak do sprawnego poruszania się autem, a jednocześnie nie będzie powodem kryzysu finansowego w domowym budżecie. Niestety jest też parę minusów. Wygląd deski rozdzielczej jest bardzo skromny, plastikowy, przywodzący raczej na myśl auta skody lub Renault a nie auta segmentu premium, skóra na fotelach też mogła by być bardzie delikatna i szlachetna. W porównaniu do Audi...nie...nie da się tego porównać:( dobrze że w nowszych modelach BMW oprócz wyglądu zewnętrznego, i radości z jazdy bardziej dopracowało wnętrze. Drugim rozczarowaniem jest hałas, może brzmienie silnika jest atrakcyjne ale stanowczo powinno być bardziej ciche.

Ogólne wrażenie jest pozytywne mam nadzieję że takie pozostanie, między innymi dzięki wsparciu i współpracy użytkowników i miłośników BMW jakie umożliwia to forum

Pozdrawiam wszystkich!!

 

Grzegorz

Starogard Gdański

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Mam na imię Piotrek i jestem z Katowic.

W pierwszych dnia grudnia stałem się szczęśliwym posiadaczem 318d z 2008r. Na forum na razie czytam, czytam i czytam bo tematów które wciągają jest cała masa :)

Jak znajdą się środki, to może jakieś modyfikacje staną się faktem, ale na razie to tylko marzenia, które kiedyś może się spełnią :)

Pozdrawiam,

Opublikowano

Cześć,

Mam na imię Karol, od niedawna jestem posiadaczem BMW E87. Forum śledzę od kilku miesięcy, dzięki czemu uzyskałem kilka przydatnych porad dotyczących kupna oraz utrzymania samochodu.

 

Pozdrawiam forumowiczów!

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Witamy na forum BKP koleżanki i kolegów :cool2: .
ec2Wze6.jpg
Opublikowano
Witam, smigalem do tej pory a6 c6 2.4 ,przesiadlem sie obecnie na e60 520i
Opublikowano
Witam, mam na imię Sławek i od jakiegoś czasu sumiennie śledzę forum w poszukiwaniu wymarzonej E90 320. Pozdrawiam ALL
Opublikowano

Witam

Łukasz z małopolski, jestem na etapie poszukiwania auta.

Opublikowano
siema też tu jestem ostatnio przesiadłem sie ze 159
BOKIEM ALBO WCALE...
Opublikowano
Witam wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Waldek, mieszkam w Szczecinie i po raz pierwszy stałem się właścicielem BMW a konkretnie E46 touring 325i. Wysoko cenię to auto za dźwiek silnika. Żadna inna marka nie ma podobnego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.