siemka :) przymierzam się do zamiany mojego passata na e46? Poniżej podaje linki do mojego auta i do bmw możecie mi doradzić czy się opłaca czy widzicie coś niepokojącego czego ja nie widzę w trójce? od zawsze jeżdżę VW, bmw jeszce nigdy nie miałem :P. wiem, że trójka jest mniejsza i to inna klasa auta... mój pasztet >> http://tablica.pl/oferta/passat-1-9-zamiana-zamienie-CID5-ID2GOuW.html bmw ktore chce >> http://tablica.pl/oferta/bmw-e46-schnitzer-320d-zadbana-webasto-tez-zamiana-CID5-ID4eN4b.html