Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!

 

Mam na imię Mateusz, pochodzę ze Skarżyska-Kamiennej a na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem szczęśliwym posiadaczem Bmw E32 730i 93', drugie bmw jakie czasem użytkuję to samochód mojej wybranki :D Jest to seria 1 e87 118d 07'.

 

Pozdrawiam meush

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Pochodzę z małopolski, od 2005 roku jeżdzę pojazdami z napędem na 4 buty. F11 jest moja pierwszą becia, dotychczas ujezdzalem jakies japońskie wynalazki. Do pracy używam jeepa, wcześniej cherokee '97, obecnie grand '00 z jedynie slysznym 4,7 V8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

Cześć.

Mój pierwszy wpis - do dzieła!

Powiem Wam, że czytam moich przedmówców i czuję się trochę jak na zebraniu klubu AA :D

(...) cześć jestem Czesio ze Szczebrzeszyna, mam sto lat i nadużywam... pedału gazu w moim BMW (...) :P

 

Więc, w myśl tradycji: Jestem Przemo, mieszkam w Poznaniu, od zawsze ujeżdżam "Bunie".

Zaczęło się od E30, E36, E34, E39, potem E46, ale jak zaczęła się sypać (felerny egzemplarz) wróciłem do E39 i tak aż do chwili obecnej.

 

A może tak będzie lepiej: Nazywam się BMW 530d E39, znajomi mówią na mnie Touring bo jestem "długi" (czytaj: wysoki), cytując Hardcorowego Koksu: jest siła - bo aż 193PS, i nie ma lipy - bo wewnątrz mam wszystko co można było w tamtych latach zapakować do serii 5...

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Przemo

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam z Nowego Sącza,

 

Przed przeszło miesiącem nieco przez przypadek, moja Żona stała się właścicielką kultowej już chyba jedynki e 87 116i z 2004 roku. Robię za mechanika,

doradcę a czasami kierowcę. Mimo słusznego już wieku i przebiegu (150 tys. km) jak do tej pory, samochód zaskakuje nas bardzo pozytywnie, oby tak dalej.

Nie mam żadnego z tą marką doświadczenia, na forum zdobywam więc potrzebną mi wiedzę, mam na imię Jerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.