Skocz do zawartości

caban1989

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wybierz 0W40, na pewno w zimie lepiej się spisze. Dzięki za podpowiedź :)
  2. Witam wszystkich Forumowiczów! Od kilku dni jestem posiadaczem przepięknej BMW e46 320d Touring 2004r. Wcześniej miałem Hondę Accord VI no i muszę powiedzieć, że jestem bardzo bardzo zadowolony ze zmiany :) Pozdrawiam!! :D
  3. Witam, jestem nowym szczęśliwym posiadaczem BMW e46 320d z 2004 r. i przymierzam się do wymiany oleju... Przeczytałem większość Waszych wypowiedzi na forum na ten temat, zdecydowałem chyba jaki olej wybrać, ale chciałbym jeszcze, abyście rozwiali moje wątpliwości :) Otóż waham się pomiędzy dwoma: - Motul X-max 0w40 (LL-01) http://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/8100-x-max-0w40?f%5Bapplication%5D=139&f%5Brange%5D=25&f%5Bviscosity%5D=44 - Motul X-cess 5w40 (LL-01) http://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/8100-x-cess-5w40 Proszę o podpowiedź, który wybrać albo ewentualnie może coś zupełnie innego..? :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.