Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich. Właśnie sprzedałem samochód i szukam następnego. Prawdopodobnie będzie to właśnie bmw.
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Witam,

mam na imię Krzysiek, jestem z pod Poznania i jeżdżę F10 520D ;)

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam,

przesiadłem się z Renault Twingo 1.2 na BMW 318i E36 Touring z LPG.

Piszę za 2 tygodnie maturę, prywatnie jestem instruktorem windsurfingu na Helu :D

Pozdrawiam wszystkich :D

Opublikowano
witajcie :8)
Opublikowano

Witajcie,

 

Mam na imię Grzesiek. Do niedawna jeździłem Astrą G 1.7 TD a od tygodnia jestem szczęśliwym właścicielem e46 320Ci.

Opublikowano

Witam.

Mam na imię Robert, 38 l, jeżdzę E90 320i. Od jakiegoś czasu sporo tu przebywam i sporo się dowiedziałem więc postanowiłem dołączyć:-)

 

 

Wysłane z iPhone'a przez Tapatalk

Opublikowano
Witam.Nazywam sie Piotr.Od niespelna miesiaca czasu stalem sie posiadaczem BMW e38 3.0 v8 z 1995r.Samochod sprowadzilem z austri a obecnie uzytkuje go w Anglii .pozdrawiam wszystkich uzytkownikow!
Opublikowano

Cześć ,

mam na imię Irek i od miesiąca (nareszcie) jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonego autka BMW F20 116i z 2012 :D

Opublikowano
Witam też jestem nowy na forum :)
Opublikowano
Siemaneczko wszystkim ;) mam na imię Ariel, jestem z Żar, od niedawna mam moją niunię e36 318i 95' zielony sedan :) to moja pierwsza bawarka i jestem z niej bardzo zadowolony, mimo że bywa nieznośna :)
Opublikowano
Siemako. Nowy użytkownik e61 pozdrawia wszystkich. Do zobaczenia na drodze. Kafecz
Opublikowano

Witam Wszystkich.

Przyszedł czas na BMW, więc liczę na pomoc w zakupie.

Z góry dziękuję.

Opublikowano

Witam wszystkich.

Jak na razie dołączyłem do grona BMW tylko poprzez forum, ale jestem w trakcie poszukiwań auta tej marki, więc mam nadzieję że dołączę i w ten drugi sposób :) Jestem z Krakowa i aktualnie woże się Fiestą MK3 która służy mi już prawie 6 lat :D Od niedawnego czasu jestem zakochany w BMW E34 525 i mam nadzieję, że stanę się niedługo jej szczęśliwym posiadaczem :)

Opublikowano

Witam serdecznie z Poznania. Cieszę się, że mogę zasilić liczne grono posiadaczy BMW. Od wczoraj jestem właścicielem X3 z 2008 r (E83).

pozdrawiam

Marek

Opublikowano
Czessc , jestem z Krakowa chcialbym sie z Wami przywitac i jak cos porozmawiac o naszych 1-dyneczkach.
Opublikowano

Witam Wszystkich!

Jestem nowy na forum posiadam swoję E46 od 2009 roku. Wcześniej E36....

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam wszystkich

 

Mam na imię Rafał poszukujący w chwili obecnej samochodu. Możliwe że coś z e90 bądź e91

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Mam e46 325 Ci automat . Liczę na Wasza pomoc.
Opublikowano

Cześć ,

mam na imię Irek i od miesiąca (nareszcie) jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonego autka BMW F20 116i z 2012 :D

Opublikowano
Witam wszystkich serdecznie! Od niedawna posiadam BMW e61, do forum, nie ma co ukrywać, dołączyłem ze względu na problem, który występuje w moim aucie. Niemniej, na pewno pozostanę stałym użytkownikiem! Pozdrawiam wszystkich. :)
Opublikowano

WItam

 

Wczesniej miałam 318 - niestety skasowałam, teraz suzkam czegoś podobnego

Opublikowano

Witam, mam na imię Grzegorz, 28 lat,

planuję zakup pierwszego BMW w karierze i szukam pomocy :)

moje poprzednie auta: opel astra g 2.0 dti, fiat bravo 198 1.9 mj :)

pozdrawiam wszystkich cieplutko !

Opublikowano
Witam! Jestem nowym użytkownikiem forum. Posiadam BMW e39 520i z 1997r. Pozdrawiam.
Opublikowano

Witam serdecznie, mam na imię Rafał, jestem ze Szczecina.

Po tym jak ukradli mi seata leona, przyszedł czas na zmiany. Oko zawieszam na e46 w kombi, może uda mi się z Waszą pomocą coś ciekawego wyszukać w czeluściach internetu, co pozwoli też na dłużej zagościć na bmw-klub.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.