Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów pozytywnie zakręconych marką BMW i nie tylko.

Mam na imię Andrzej i jestem na etapie kupna bmw serii 1, myślę że pomożecie mi w wyborze dobrego egzemplarza tak jak to miało miejsce na forum A3 club.net i smartklub.pl

 

Pozdrawiam

Kovvall

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Witam,

Z tej strony Paweł, po przygodzie z wynalazkami bmw z4 i e63 chce kupić normalne bmw którym będę częściej jeździć niż patrzeć na nie jak stoi w serwisie. Mam nadzieję że mi pomożecie przy jego zakupie. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich milosnikow Bmw

Od miesiaca czasu jestem posiadaczem e39 530d 193ps znalazlem sie na tym forum poniewaz mam kilka pytan ale jak rowniez na przyszlosc chce czerpac wiedze i dzielic sie nia z kolegami posiadajacymi najwspanialsze auta na swiecie czyli Bmw

Opublikowano
Siemka chłopaki ! Chciałbym sie przywitać na forum do którego nie miałem parcia by dołączyć ,ale jestem :D Od 3lat mam stycznosc z bmw e38 4.0 w manualu oraz e46 2.0 klekot.Pozdro :)
Opublikowano
Witam(y) serdecznie nowe osoby ;-) Na pewno coś interesującego dla siebie znajdziecie, a czytając tematy będziecie wiedzieć do kogo i z czym uderzyć w razie problemów, czego wam nie życzę. Udanej lektury i współpracy.
Opublikowano

Powitać,

 

od miesiąca E87 120d 163 KM. Na tą chwilę golas:)

 

Miasto: Jarocin.

Opublikowano
Dzień dobry! Mam na imie Radek. Póki co posiadam Astre G 1.8 116km z lpg, jednak za kilka dni idzie pod młotek. Następnym samochodem miał być Golf 4 TDI, jednak mój cichy faworyt to E46 w benzynie+lpg. Mam nadzieję, że kupie jakiś dobry egzemplarz i zagoszczę na forum na dobre :)
Opublikowano
Cześć! Jestem Witek, a jeżdżę e46 316ti 1.8l z 2001 roku. Niedługo pewnie trzeba będzie zmieniać, ale póki co - jest ok
Opublikowano
Cześć, w listopadzie 2013 zakupiłem BMW 123d i do dnia dzisiejszego nie mogę się nim nacieszyć, pozdro dla wszystkich!
Opublikowano
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E60 523, 2008 r. Nie miałem wcześniej nic do czynienia z tą marką, dopiero się jej uczę, póki co - auto jest rewelacyjne ;)
Opublikowano

A ja się nie witam - tylko chwalę, że po trzech miesiącach przerwy kupiłem koleją jedynkę - tym razem padło na e81 118i z 2008roku - takiego nadwozia jeszcze nie miałem a podobno trzeba spróbować wszystkiego:) :mrgreen:

Po niej kolej na e88 :mrgreen:

Opublikowano

Witam koleżanki i kolegów.

Przyglądam się forum od ok. roku z zamiarem zakupu BMW serii 7 lub X5. Do tej pory miałem do czynienia głownie z Oplami od ok. 18lat.

Jeżeli będę o coś pytać to nie bijcie :D

Opublikowano

Cześć

Jestem nowy na forum i wypada się przedstawić i napisać pare słów o sobie i o swoim aucie ;)

Mam na imię Krzysiek lat 23 jestem z Wrocławia do tej pory przewinęło się kilka samochodów, ale nie było bmw. Miałem dwa marzenia motoryzacyjne i oba spełnione ;) Posiadam Subaru Impreze z 2001 r oraz od 2 dni BMW E36 325i i jestem bardzo zadowolony z zakupu od dwóch dni prawie z auta nie wysiadam ;) Pozdrawiam

Opublikowano
Witam wszystkich, jestem z małopolski, rozglądam sie za jakimś sensownym E36
Opublikowano
Uszanowanie dla wszystkich . Obecnie 645i
Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Jestem posiadaczem BMW 328i serii e36 od 7 lat. To jest moje I-sze BMW jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego modelu.

Pomykam już prawie 7 lat, auto ma 19 lat i jest extra.

Opublikowano
Również witam, ja i moja X5 :)
Opublikowano
Cześć od kilku dni jesteś posiadaczem e60 525d ( wczesniej e36 i e39 ) mieszkam w antwerpi jak ktoś będzie zainteresowany jakimś samochodem z tej okolicy to mogę ( w miarę czasu i możliwości) podjechać i sprawdzić co i jak .
Opublikowano
Siemanko. Jestem Paweł z Żor i aktualnie szukam swojego pierwszego BMW :D
Opublikowano

Witam!

Zaczynam przygodę z BMW - myślę, że udaną. Pozdrowienia z Krakowa! :cool2:

Opublikowano
Zaczynam przygodę z BMW - myślę, że udaną.

 

Na pewno, inne opcji nie ma ;)

Opublikowano
Witam, jestem z okolic Rzeszowa i szukam jedynki, przed lub po lifcie w dieselu najlepiej 120d :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.