Witam wszystkich forumowiczów :) Więc chcę przedstawić się wszystkim, mam na imię Tomek i jestem z Zielonej Góry. Forum przeglądam od paru tygodni ale przyszedł czas by się zarejestrować :) Bmw jeszcze nie posiadam natomiast chcę kupić samochód tej wspaniałej marki (E90 320i). Obecnie jeżdżę Dacią Duster 1,5 dCI z 2012. Więc witam jeszcze raz wszystkich serdecznie :)
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.