Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :)

na forum BMW jestem nowy :)

ale w tylno napędówkach (nie tylko BMW) siedzę już od jakiegoś czasu :)

więc zmielone mosty i skrzynie biegów nie są dla mnie czymś obcym :)

 

aktualnie posiadam BMW 323i z 1984 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede taki, przywitam sie. Forum czytam od momentu podjecia decyzji, ze oprocz A6 C6 moglbym kupic 5xx E60/61, chwile pozniej sie zarejestrowalem, a wczoraj odebralem 520d E60 i czuje sie pelnoprawnym czlonkiem Waszej spolecznosci ;) W duzym skrocie: strzalka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W piątek kupiłem swoje pierwsze BMW :lol:

E36 compact 316

Chcę się przywitać jako nowy posiadacz BMW, na forum jestem już od grudnia i pomogliście mi (Wasze doświadczenia) w wyborze auta.

W szczególności pragnę podziękować użytkownikowi M-Technik, który wyjaśnił mi wiele rzeczy na PW podczas przyglądania się innemu BMW, którego nie kupiłem. Jednak porady od niego otrzymane zaowocowały przy oględzinach innych pojazdów. Jak tylko będę miał trochę więcej czasu zrobię fotki mojego maleństwa i wrzucę na forum-pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem świeży ;)

Co prawda wgryzam się w forum od przeszło pół roku poszukując informacji... Według nich udało mi się kupić ukochana w świetnym stanie. Chciałem bardzo podziękować wszystkim publikującym za ogromny bagaż doświadczeń na forum umieszczonych. Mimo godzin spędzonych w tym miłym miejscu opcję witania się utrafiłem dopiero dziś.

Witam i pozdrawiam zatem wszystkich klubowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

w końcu zmobilizowałem się no i jestem. Ostatnie 3 lata byłem posiadaczem e39 530d Touring 2000r. Wielokrotnie zaglądałem na Forum i wyniosłem z niego sporo cennych doświadczeń. Od wczoraj jest e46 320d Touring 2004r. I tak pewnie będzie przez najbliższy czas. Super autko, nie zamierzam go zmieniać.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Dopiero planuję rozpocząć swoją przygodę z BMW (poszukuję E61), dlatego liczę na to, że dzięki swojej obecności na forum będę mógł skorzystać z Waszego doświadczenia i zyskać informacje, które przybliżą mnie do zakupu upragnionej Buni.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na forum

od listopada jestem szczęśliwym posiadaczem E61 2004 dzięki temu forum dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy :D i wasze opisy bardzo mi pomogły przy zakupie mojego pierwszego BMW. Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.