Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam na imię Paweł jestem z Sochaczewa,

jeżdżę póki co mercedesem ale przymierzam się do kupna bmw e46 320d touring

przeczytałem już wiele postów i wiele zamierzam jeszcze wyczytać,

obiecuję pomoc i liczę na wasze sugestie i rady

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy, cześć jestem Tomek i też mam 12 lat :P

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie mogłem znaleźć tego topicu, ale w końcu się udało :)

 

A BMW jeszcze nie posiadam, ale jestem na drodze aby stać się użytkownikiem, dlatego też zarejestrowałem się na BMW-klub.pl.

Pierwszy wpis już za mną, więc pozdrawiam załogę i wszystkich userów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zalogowałem się na forum bo już od kilku miesięcy szukam wymarzonego E46 a tutaj można znaleźć sporo pożytecznych informacji i porad.

Jak znajdę to czego szukam to na pewno będę się bardziej udzielał na forum:)

Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji się przywitać więc to czynie! :D

 

Nazywam się Maciek, jestem z Łodzi. Niebawem planuję kupno E46 320D i dzięki temu forum chcę zdobyć niezbędną mi wiedzę przed kupnem tego auta :cool2: Mam nadzieję, że pomożecie i współpraca na forum będzie owocna!

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,od dwóch msc.jestem posiadaczem e39 525d z2000r.Jest to moje pierwszeBMW.Jeżdzę od 28lat i miałem wiele marek samochodów,każdy traktowałem bez większych emocji,po prostu jak środek komunikacji ale BMW to coś więcej jak zwykłe auto ,jazda nim daje niesamowitą frajdę, dlatego jestem tu z Wami. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!Jestem posiadaczem e46 2d turning 2003r od 10 mies. Nie pisałem nic na forum bo myslałem że moja przygoda z BMW będzie tylko przejściowa. :) I co i sie pomyliłem auto zostało i jestem w nim zakochany. :oops: Wiec pasowało by sie przywitać na poczętek :P

Moje wcześniejsze auto to Audi a3. Jestem kierowca zawodowym hobby to dj w Weekendy.Więc jak będziecie potrzebować dj-a na jakiś zlot to sie polecam.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Krzysiek z KRAKÓWA :) Co prawda jeszcze nie posiadam BMW ale jest zamiar i w trakcie szukania jestem tak że niedługo myślę no więc 120d lub 118d zastanawiam sie nad 118i ale niewiele tego maleństwa jest na otomotono i 120i tez wchodzi w grę :) nie jeżdziłem dieslem wiec średnio sie znam na silniku co potrzeba i jak się sprawuje ale po zalogowaniu sie tutaj myślę że coś znajdę :)Pozdrawiam całe forum myśle że znajdę cacko niedługo i będe legalnym użytkownikiem forum na tą chwile honda civic eg4 (jajko) Pozdrawiam! :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.