Fajnego kotleta odgrzałeś :mrgreen: Pewnie, że fajnego! Tą bryczką jeżdżę od nowości (chociaż kieruję kilka lat krócej), a na forum jestem od wczoraj. Stąd odgrzanie :wink: Teraz można kolejne roczniki wąskich a niedługo i szerokich lamp rejestrować na żółte tablice, to powinno pogodzić właścicieli jednych i drugich - będzie można wspólnie obalać browarki na zlotach :D
Mam e30 z '89 i dla mnie jest autem klasycznym. A pod względem czysto estetycznym podoba mi się bardziej niż "wąska lampa" - przód i tył ma odrobinę lepsze proporcje. Oczywiście moim całkowicie subiektywnym zdaniem ;)
Miałem kilka lat temu taki problem. Sprawdziliśmy przepływomierz, świece z kablami, kopułkę a okazało się że uszczelka pod głowicą była trochę przedmuchana. Mi pomogła wymiana uszczelki i pół godziny pracy elektryka przy ustawianiu sterowania.
Witam wszystkich! Przygodę z bmw rozpocząłem dość dawno i kontynuuję ją nieprzerwanie, teraz czas na forum!
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.