Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem z Wrocławia i od 3 miesięcy posiadam BMW E90 320D 2006 r sedan i BMW X5 2007 r oba czarne metaliki. Interesuję się samochodami od początku lat 80-tych. Miałem już ponad 20 samochodów. Lubię przy nich robić praktycznie wszystko. Z racji tego, że pracowałem na warsztacie gdzie wszyscy mieli swoje zachodnie "bryki" i przy nich wszystko sami robili nauczyłem się praktycznie wszystkiego. W erze aut komputerowych staram się nadążyć z postępami i mam nadzieję, że znajdę odpowiedź na moje braki w wiedzy oraz mam nadzieję, że nie raz pomogę w miarę mojej wiedzy. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum.

Niestety byłem zmuszony rozstać się z moją e36.

Ale w planach mam zakupić e36 coupe. Najlepiej 328.

Jest ktoś kto mógłby mi doradzić co jak gdzie, bo na allegro to prawie same szroty... :shock:

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od dawna jestem fanem marki BMW, mimo iż nigdy nie posiadałem w garażu jej przedstawiciela... Jednak już niedługo się to zmieni. Nadszedł czas aby rozbić skarbonkę... Planuję zakup E36 i mam nadzieję, że ,,pełnoprawni`` użytkownicy tego forum mi w tym pomogą i również stanę się jego ,,pełnoprawnym`` użytkownikiem.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Jestem tu nowy - szukam E46 z ekononicznym silnikiem, jak to mówią - gdzie jest miłosć tam nie ma rozumu i dlatego chcę kupić BMW :D

Marzy mi sięE60 530D z m-pakietem w beżu i po lifcie, ale cóż - cena to kosmos narazie dla mnie, a od czegos trzeba zaczac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.