Cześć jestem świeży ;) Co prawda wgryzam się w forum od przeszło pół roku poszukując informacji... Według nich udało mi się kupić ukochana w świetnym stanie. Chciałem bardzo podziękować wszystkim publikującym za ogromny bagaż doświadczeń na forum umieszczonych. Mimo godzin spędzonych w tym miłym miejscu opcję witania się utrafiłem dopiero dziś. Witam i pozdrawiam zatem wszystkich klubowiczów :D