Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, z koncem marca stałam sie posiadaczka BMW 120d z 2007 , jestem całkowicie zielona w temacie BMW :oops: , napewno bede okupywała to forum w poszukiwaniu informacji i waszych rad :)

pozdrawiam wszystkich :D

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Co prawda jeszcze nie mam swojej wymarzonej bmki ale rozglądam się za jakimś ładnym e46 coupe. Jak tylko uda mi się coś znaleźć ciekawego to będę się chwalił :) Licze też że to forum pomoże mi w odpowiednim wyborze ! Pozdrawiam.

Opublikowano
Witam wszystkich. jakiś tydzień temu kupiłem E46 320d 2003r sedan, granatowy metalik. 150 KM. to moje pierwsze BMW. wcześniej jeździłem Leonem 1.9tdi 110KM 2003r i jest różnica :D od razu pokochałem to auto
Opublikowano
Witam wszystkich.Na imie mam Tomek.Jestem od tygodnia posiadaczem mojej slicznej BMW 318i E90 2006r.W autku trzeba troche pozmieniac ale narazie brak kasiory. Pozdro
Opublikowano

Witam Wszystkich

Jeszcze nie jestem posiadaczem samochodu ale od 2 miesięcy intensywnie poszukuję czarnego BMW E91 w automacie. W tym czasie przeczytałem już chyba całe forum :). Wiele informacji i wskazówek było bardzo pomocnych.

Mam pytanie czy znacie i możecie polecić firmę BRABUS z Gdańska? Znalazłem ich na otomoto. Złożyłem już swoje zamówienia w Automeritum i Car at ale ofert jak na lekarstwo.

pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie.

 

Jestem szczęśliwym użytkownikiem X5 E52 3.0d :norty:

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Mam na imie Mariusz, od niedawna posiadaczem BMW 520d E61 z 2008r.

 

 

Pozdrawiam Wszystkich.

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie!

 

Niestety, jeszcze nie jestem szczęśliwym posiadaczem Beemki, ale miałem okazje jeździć słynną wersją BMW z lat 70-tych - model 2002 ti(to było ponad 20 lat temu) i od tego czasu mam szczególny sentyment do tej marki i ciche marzenia z nią związane. Wszystko na to wskazuje, że to się zmieni! Przymierzam się do zamówienia X3 F25 i w związku z tym będę tu zaglądał często. Wszystkich serdecznie pozdrawiam!

Opublikowano

JESTEM NOWY - STARY PO UTRACIE KONTA I DLUZSZEJ PRZERWIE WIEC WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE .

 

juz nie krzycze witam jeszcze raz i klaniam sie nisko :D

 

 

kris-wawa-wilanow

Opublikowano

Witam, jestem posiadaczem cuda japońsko-niemiecko-włoskiej motoryzacji, a dokładniej Bertone Freeclimber'a czyli Daihatsu Rocky z silnikiem BMW M20B27 a złożonym przez szalonych konstruktorów z Bertone. Będąc już posiadaczem jednego Daihatsu (Ferozy) zakochałem się w marce, natomiast posiadając taki unikat jak Bertone mam to co najlepsze z obu marek, dzielnosć terenowa Rockiego i całkiem przyjemne przyspieszenie i v.max dzięki serduszku BMW, które potrafi sympatycznie ryknąć kiedy jest potrzeba :)

 

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Opublikowano

Ja też witam wszystkich.

 

Niestety jeszcze nie mam swojej bmki ale mam nadzieję że już niedługo będę jej posiadaczem :D

 

No i pozdrawiam wszystkich :)

Opublikowano

Witam ze Szczecina.

 

Szczęśliwy posiadacz X5 3.0D E53 FL.

Obecnie w trakcie małego FL - zmiana kół, koloru na czarny mat, .... niewykluczone że softu też ;o)

Jak zrobię to wrzucę foty.

 

lwicho ;o)

Opublikowano

Witam.

 

Jestem z Warszawy, obecnie jeżdżę Mazdą 323, ale planuję w najbliższym czasie przesiadkę na BWM serii 3.

 

Pozdrawiam

Opublikowano
witam wszystkich :D jeszcze nie jestem posiadaczem bmw ale jestem w trakcie poszukiwan :D pozdrawiam
Opublikowano
Witam! Tomaj z Poznania dla znajomych Makos, nie mam jeszcze Betki,szukam e60 w 3litrowym benzyniaku,oczywiście manual i sedan!!! Jakby miał ktoś coś ciekawego to pisać.Pozdro
Opublikowano

Witam serdecznie.

Moją e36 mam dopiero dwa miesiące, jest to moje 6-te auto w przeciągu 6-ciu lat,

no ale zapowiada się, że tak szybko się z nim nie rozstanę :wink:

Mam nadzieje, że w końcu będę mógł się poświęcić jednej marce.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano
Witam wszystkich. Jeszcze nie jestem posiadaczem autka marki bmw no ale jestem na kupnie. Poprzednio jeździłem passatem B3 1.8, vectra B 1.6 a ostatnio Audi A4 1.9 TDI. Teraz poszukuje e90 320i :) obym był z tego autka tak samo zadowolony jak z jego konkurenta czyli a4 :)
Opublikowano

witam wszystkich,

posiadaczem BMW nie jestem ale mam nadzieje ze to się zmieni w najbliższym czasie, szukam ładnego i zadbanego egzemplarza E90 i szczerze wierze ze mi się to uda :wink:

w tej chwili staram się jak najwięcej dowiedzieć na temat tych autek :8)

 

pozdrawiam

Opublikowano
witam wszystkich forumowiczów, jeszcze nie posiadacz ale potencjalnie zainteresowany e60 pozdrawiam
Opublikowano

Witam wszystkich,

 

jestem od grudnia 2010 roku posiadaczem zupełnie nowego BMW X3 F25 xDrive20d - pierwszego w Szczecinie i jednego z pierwszych w PL, bo mój samochód jest z serii aut przeznaczonych do prezentacji u dealerów w Polsce. Na szczęście jednak mój egzemplarz zdązyłem kupić od dealera przed jego prezentacją i w prezentacji bezpośrednio udziału nie brał - stał sobie na zewnątrz salonu i witał gości :) Dzięki temu, że jest to auto na pokaz, konfigurowane w większości przez BMW AG, a tylko kolor nadwozia i tapicerki był wybierany przez dealerów, auto jest naprawdę dobrze wyposażone. :lol:

Chętnie pomogę użytkownikom forum odnośnie tego modelu, a pewno sam będę potrzebować czasem pomocy - to pierwsze moje auto tej marki, ale prawdopodobnie nie ostatnie :) Na jesień przymierzam się do zakupu Z4 sDrive35i i szukać będę opinii i wszelkich innych informacji o tym samochodzie.

 

Pozdrawiam

Karol_Szczecin

Opublikowano

Witam,

jestem nowy na forum. Miło Was poznać

Jestem w trakcie szukania BMW E60/61 w Dieslu z lat2004/5.

 

Pozdrawiam,

marez

Opublikowano
Witam jestem nowy pozdro :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.