Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :!:

niedawno stalem się posiadaczem ( czy szczęśliwym to sięjeszcze okaże ) BMW E28 525i z 1985 r. Kupiłem za cenę tysiąca zł, i jak narazie jeżdżę :D zobaczymy co z tego wyniknie, tożto moje pierwzze auto, a i prawko niedawno zdałem. Mimo niemałego potworka pod maską, to w powolnym tempie przetaczam się przez Rzeszóhttp:// i okolice.

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem pięknej BMW 320i Copue.

Zakochałem się w tej marce lecz niestety nie znam się na samochodach zbyt dobrze (chodzi mi o oznaczenia części silniki itd itp) tak więc chciałbym zapytać co to znaczy M40 , M42 itd (szukałem lecz nie znalazłem )?

jeszcze raz serdecznie witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni stałem się posiadaczem ładnej Coupetki E36, ponieważ wcześniej nie miałem doczynienia z marką BMW, a samochód traktuję jako hobby, mam nadzieję że forum będzie stanowiło skarbnicę wiedzy i pomoże uporać się z problemami jakie napotkam przy poznawaniu tego autka. Narazie doprowadzam je do porządku po poprzednim właścicielu.

Pozdrawiam wszystkich fanów tej marki.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W ostatni wtorek kupilem e36 coupe z silnikiem 1.8 140KM.

Samochod przyjechal z Niemiec, a ja po niego jechalem do Bialegostoku. Zrobilem nim dopiero ~800km i juz mi sie podoba :)

Z wyposazania ma: air bag x 1, abs, skorzana tapicerka, podgrzewane przednie fotele, szyberdach i pakiet elektryczny

Z czasem pojdzie niestety w gaz (sekwencja)

 

Pozdrowienia znad morza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników samochodów BMW ! Do tej pory jeździłem Fordem Ka, ale na szczęście to już przeszłość i od paru dni stałem się posiadaczem może nie nowego modelu,ale w bardzo dobrym stanie BMW 318i 91'. Muszę powiedzieć że jestem pod wielkim wrażeniem komfortu jazdy ...w sumie po co ja to pisze, jak sami dobrze wiecie jak jest ;)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W czerwcu samemu sprowadziłem sobie Beeme z Berlina. 520i 1989 rocznik, bęzynka (i nie mam zamiaru katować jej gazem) kolor: delfiniczny metalik.

Stan idealny po 3 miesiącach nic sie nie psuje.

To moja pierwsza Beemka i juz sie zakochałem. Wcześniej były Fiat 125p, i Fiat Croma. Ale każdy następny to już będzie zdecydowanie BBMMWW !!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Nie śpię trzeci dzień a to przez jedną piękność czekającą na mnie w komisie . Mowa o BMW 320 z 1993 . Kilka dni temu sprzedałem miejskie autko i zacząć chcę przygodę z prawdziwym Asem dróg. Już nie mogę się doczekać kiedy zaleję jej bak do pełna i odwiedzę północ Polski .Ona jest piękna ..... Żona powiedziała że odejdzie jak będę miał takie monstrum . :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od dłuższego czasu czytam to forum i w końcu stwierdziłem, że czas się zarejestrować :D

Jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E-36 325i

Jest to moja druga bumka. Wcześniej była to E-30 318i

 

Pozdrawiam

http://images24.fotosik.pl/217/db2f86f1b89f14d8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.