Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich, jestem posiadaczem Bmw e36 318 IS. Pozdrawiam wszystkich ludzi z forum ! :)
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Witam wszystkich posiadaczy cudowych samochodów marki BMW. Od tygodnia również mogę czerpać uroków jakim niewątpliwie jest jazda BETI :D . Moja to 325 td z 95'. Przywieziona z Holladni. No cóż to tyle na początek. Pozdrawiam wszystkich :wink:
Opublikowano

Witam Was :D

 

Mam na imie Paweł, mam 19 lat, jestem z Wejherowa woj. pomorskie

 

Od tygodnia mam ciemno granatowe E30 318i 88' i na 99% następny samochód to będzie również BMW (może e36). Nigdy jakoś nie podkochiwałem się w BMW, podobały mi się stare 5 i 7 z alt 80' i końca 70' no i zawsze BMW jak dla mnie miało najładniejsze na świecie zegary, z których ja osobiście nie mogę się cieszyć bo poprzedni właściciel wstawił białe tarcze, ale kiedyś to wymienię.

 

Generalnie samochód wygląda na bardzo dobrej jakości, dużo osprzętu BOSCHA, jest dobrze, świetnie się jeździ, zobaczymy czy się będzie psuło....

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pawel_e30

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczy! :handshake:

 

Od wielu lat jestem milosnikiem bawarskiej marki. Obecnie jestem posiadaczem BMW 320i E36 coupe z 11.92r, w pieknym kolorze brokarotmetalic. Jest to trzecia z kolei BMW w moim posiadaniu, wczesniej poruszalem sie BMW E30 318 z 87 oraz BMW E21 316 z 82. W przyszlosci nie zamierzam jezdzic niczym innym oprocz BMW. Pozdrawiam wszystkich milosnikow BMW - Mateusz. :cool2:

Opublikowano

Ja również witam wszystkich bardzo serdecznie,

stałem się nie dawno posiadaczem E46 330D z 2002 roku :)

 

:8)

Opublikowano

Witam

od kilku dni jestem posiadaczem auta marki BMW

318is 92r z Mpakietem (szukałem jej ok 4mieś.)

jak będzie trochę ładnesza pogoda cykę foto i wsztawie na forum

 

jak narazie jestem z niej zadowolony jak będzie dalej czas pokaze :)

mam nadzieje że od Was dowiem się o wiele wiecej o tym aucie

 

takze WITAM raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie wszstkich

Opublikowano
witam wszystkich mam 520i wczesniej 3 lata jezdziłem 325 TD wszyscy mi mowili Bedziesz Miał Wydatki a moja żona im na to NIE Będziesz Mnie Wozić nic dodać nic ująć kto nie miał BMW niech siedzi cicho
Opublikowano

Witam!

4 lata mija odkąd wsiadłem w swoje pierwsze bmw...i napewno nie ostatnie :D

Pozdrawiam Wszystkich :wink:

6 INLINE...

Quattro-Serwis Kraków, ul.Rzemieślnicza 20.

www.quattro-service.pl

Opublikowano

Witam.

Od tygodnia jestem szczęśliwym :D posiadaczem mojej pierwszej w życiu bumki :D

E36 318i Touring z 97 roku.

 

A tak poza tym mam na imię Aleksander, prawie 30 na karku :(, oryginalnie z Głuchołaz, potem z Opola, obecnie od 2 lat w UK.

 

Pozdrawiam.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=285366 <- E36 318i Touring ... była :(

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=73366 - E39 520i ... była :(

E32 730i R6 - Diamantschwarz Metallic

Opublikowano
Ja również chciałem się przywitać! :wink:
Opublikowano

Witam

Dominik Szymański z Poznania. Od niedawna BMW 525 TDS, model E39 z 1007 roku. Przez pół życia jeździłem Mercedesami, teraz postanowiłem zmienić markę.

Tak naprawdę pasjonują mnie motocykle. Jeździłem w Pucharze Polski w rajdach enduro, uprawiałem motocross, obecnie uprawiam enduro z moim klubem www.sokol.poznan.pl oraz dość dużo jeżdżę na Torze Poznań na moim Ducati.

Miło poznać nowych ludzi.

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Opublikowano
a ja mam pytanko o co chodzi z tymi znaczkami bmw przy avarcie ??
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Opublikowano
witam wszystkich uzytkownikow bmw po raz drugi! bo raz juz sie witalem ale kolega szwedu zwrocil mi uwage ze w zlym temacie siedze sorki. od tygodnjia jestem posiadaczem 316i 96r. :D choc juz mam problem z uszczelka :mad2: .pozdrawiam wszystkich a szczegolnie ziomow ze swietokrzyskiego.
Opublikowano
witam wszystkich użytkowników BMW :)
Opublikowano

:cool2:

Witam wszystkich na forum.

Poczytałem trochę postów i jest super.

Jestem posiadaczem 530d

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rOBSOnX

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Opublikowano

Witam witam

 

Gdzieś kiedyś wyczytałem, że 25 lat to czas najwyższy na bunie. Więc zanabyłem :P

 

Czerwoną coupe'tkę 318IS z 1993 roku

 

jest superextra :D

 

pozdrawiam wszystkich posiadaczy i fanów BardzoMiłychWózków

Opublikowano
Witam wszystkich. Od roku jestem posiadaczem BMW 318is z 93r. Mam nadzieję że dzięki Wam będę mógł dowiedzieć się o swoim aucie wiecej.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Opublikowano

Witam.

Od 4 miesięcy jestem szczęśliwym, posiadaczem E36 316i z silnikiem M43. Jak do tej pory autko sprawdza się bez zarzutu oby tak dalej. Teraz rozumię dlaczego mówi się, że jeśli zmienisz autko na BMW to nie będziesz chciał żadnego innego. :D

Opublikowano

Witam wszystkich!

Mam na imię Piotr, mieszkam w Rybniku, tutaj jeżdżę moją E46 316 z 1999r.

 

Fajnie że są takie miejsca. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Waszą pomoc oraz że sam też się do czegoś przydam.

Opublikowano
Cześć posiadam E36 320 Sedan silnik M52 mam nadzieje ze bedzie nam się dobrze współpracowało.Pozdro
Opublikowano

Witam,

 

nie jestem juz taki nowy na forum, natomiast od 2 tygodni poruszam sie e36 320 z 1992 w kolorze calypsorot metalic :)

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam wszystkich,

 

Juz chwilke przegladam forum, ale dopiero teraz sie rejestruje.

 

pozdrowienia,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.