Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

Lepiej późno niż...później!

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!

oraz

No więc kiedyś i ja musiałem tutaj trafić, żeby się oficjalnie ze wszystkimi przywitać...

tak więc:

Witam Wszystkich Serdecznie :handshake: oraz przepraszam za zwłokę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!!

Jestem świerzak na forum więc chcialbym wszystkich powitać. E30 latam juz jakieś dobre 7 miesiecy i jak narazie jestem jak najbardziej zadowolony...pozdro dla wszystkich spod znaku biało-niebieskiej szachownicy.

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ludu ! Forum obserwuje od jakiegos czasu, a glupio tak sie nie przedstawic :D Autko w fazie poszukiwań (uff), mam nadzieje, ze wkrotce zagoszcze w dziale "Galeria..." bo juz nerwa dostaje, ze znajomi maja Freude am Fahren, a ja dalej Neoplanami sie bujam :duh:

Strzałeczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Mam na imię Piotrek i od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem niezbyt dynamicznego (acz fantastycznego) E36 316i.

 

Postaram się wnieść na to forum coś Pozytywnego (oczywiście nie chodzi o to ze tu brak pozytywnych rzeczy - w miarę możliwości będęs taral sie jakoś pomóc)!

 

Pozdrawiam wszytskich fanów jedynej słusznej marki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich klubowiczów i użytkowników BMW!!!

Jeżdżę Bmkami od kilku dobrych lat, zaczynałem od e12 poprzez e28 obecnie nabyłem e34 (trafiła do mechanika). Po kilku przejściach z tą marką może będe w stanie pomóc komukolwiek.

Pozdrawiam i życzę radości z jazdy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów BMW w całej Polsce. Jestem posiadaczem beemki od października 2005 (kupiłem se ją na urodziny). Fanem tej marki jestem od wielu lat ale dopiero teraz udalo mi sie okazyjnie (tanio) ją kupić od kumpla (autko znam od 3 lat i to byla milosc od pierwszego wejrzenia). Nastukalem juz parę postów, ale jak na razie to te forum jest moją kopalnią wiedzy głównie z mechaniki. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam jeszcze kiedys do Rybnika (zlot)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,jestem nowy (od paru dni)Przed miesiącem nabyłem E34 520 i jest to moje 9-te BMW a pierwsze było:

- 518 E28 `83

i dalej w kolejności

- 728 E23 `78

- 318 E21 `82

- 316 E21 `80

- 323 E21 `79

- 320 E30 `88

- 318 E30 `91

i obecnie

- 318 E36 `92 (żona Smile )

- 520 E34 `89

Pozdrawiam wszystkich beemkarzy i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, witam...

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem E36 325i. Moją piękność sprowadziłem z Niemiec. To była miłość od pierwszego rozruchu :D

Gdy usłyszałem ten dźwięk 6 cylindrów wydychających przez 4 potężne rury podgięte pod tylnym zdeżakiem... ach... Dzięki ci Boże za BMW :pray:

Wasze forum pomogło mi kilka razy, teraz ja mam zamiar pomagać innym. Mam nadzieje, że będzie się nam dobrze gawędzić :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Szczera miłość chyba sprawiła, iż od wczoraj mam moją pierwszą w życiu Bunię, e46. Jest cudowna i na pewno długo zostaniemy razem...

 

Pozdrawiam Walentynkowo

mary

 

PS. Czy tu są jakieś kobiety :8) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich z tego klubu BMW i resztę posiadaczy autek!!! Spełniło sie - mam BMW 525 tds, dawno mażyłem mieć to cudo. Mam nadzieje że się nie rozaczaruje mnie to cudo!!! Bo mam duże oczekiwania jeżeli chodzi o nie zawodność. Jeżdże tym tydzień i jestem hapy!!! Są drobne usterki do naprawy ale myśle to drobiazg!!! :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim. kolego skorpion mam taką e34 kupioną rok temu od dziadziusia. ramol tak nagrzebał przy niej że musiałem wpakować w nią "trochę kasy" :mad2: ale ogólnie jest ok. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.