Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

W Lodzi mamy nowy ASO BMW przy Rokicinskiej. Podjechalem pocieszyc oko nowymi Buniami a wyszedlem umowiony na serwis swej e46. Trudno dieselek odpala przy dwucyfrowym mrozie. Popytalem przy okazji o ceny:

-wymiana plynu hamulcowego 400pln

-plyn hamulcowy 70pln

-wymiana oleju silnikowego 200

-olej silnikowy 105/ litr

-filtr oleju 70

-filtr kabiniowy 200

-swieca zarowa 80-100pln

Serwisant sprawdzil wpisy w ksiazce, odczyt z kluczyka, wjechal na podnosnik- wzrokowo obejrzelismy wszystko ,pomierzyl klocki hamulcowe. Wszystko gra, wymiane swiec zaproponowal gdy nie bedzie chcial juz odpalic zima :shock:

Zaproponowal jeszcze usuniecie malej rysy na lakierze i odgrzybienie klimy. Cała ta usługa za ZERO zlotych :D Mila atmosfera, kultura,bardzo dobre wrażenie po wizycie, polecam to ASO dla zamorzniejszych posiadaczy nowszych modeli BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
gdzie w łódzkim znajde dobrego elektryka który ogarnie założenie odcięcie zapłonu?

 

A od tego dobrym specem, szczególnie w BMW jest Mariusz nr tel 601-304-010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na opisanie "przygód", które miałem w autoryzowanym serwisie na przestrzeni kilku ostatnich lat nie starczyło by miejsca na tym forum. Wszystkie dotyczyły nowych egzemplarzy (wizyty gwarancyjne i drobne interwencje).

 

W związku z tym bardzo czekaliśmy na otwarcie nowego (drugiego) salonu w naszym mieście.

Niestety poza pozytywnymi opiniami o uczciwości nowej firmy musimy chyba poczekać aż nabiorą doświadczenia. (Jest to oczywiście naturalne)

Byłem tam 3 razy z różnymi modelami. W jednej prostej rzeczy na gwarancji niestety mi nie pomogli.

W końcu, jest gdzie w naszym mieście wymieniać olej w samochodach na gwarancji. Zobaczymy co będzie dalej.

Prawdopodobnie przy następnej okazji odwiedzę serwis w Niemczech. Zdania znajomych na temat obsługi w serwisach za naszą zachodnią granicą są zawsze pozytywne w porównaniu do serwisu w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z hałasami tapicerki wewnątrz. Mam wrażenie, że "olali" sprawę i nie chciało im się tym zająć. Hałasy zawieszenia jeszcze im nie zgłaszałem (zapomniałem). Po za tym podejście klienta w zakresie "obsługi bezpośredniej", rozmowy etc. dość profesjonalnie. Czujesz że rozmawiasz z kimś kto był szkolony do rozmów z klientem. Na pewno jeszcze do nich pojadę, mam nadzieję że nic mi się nie popsuję.....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam solidnego zakładu gdzie zrobią mi pomiar geometrii w moim lekko obniżonym e46

zakładów jest w morde ale niewiele pewnie zna się na robocie jak to zwykle bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakład u Grzegorza i Rafała na Więckowskiego 87
126p>Polonez 1,5>Seicento 900>Polonez 1,4 103kM>Nissan 100NX 150kM>Peugeot 406>Peugeot 406>Opel Vectra 2,2DTI>BMW520i 24V>BMW 525i 24V Touring i VW POLO 1.0 sport GT :) '92>A-klasa 140KM>E61 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kiedyś tam byłem i mi spieprzył na całego. To było dużo lat temu więc może coś tam się poprawiło. Jeżeli mówimy o tym samym kolesiu co jest na przeciwko Urzędu Statystycznego.

 

Zreszta na czym polega problem w Twoim aucie, że aż mega specjalista potrzebny? W dobie laserowych pomiarów trzeba być debilem żeby spieprzyć geometrię i zbieżność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.