Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę, że kolega MMW chyba pracuje w Olech Service. Wszyscy moi znajomi wraz ze mną nie polecają tego serwisu, brak kompetencji oraz cwaniactwo i ceny z kosmosu. Nie powinno się tutaj uprawiać kryptoreklamy!!
pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja widzę, że kolega MMW chyba pracuje w Olech Service. Wszyscy moi znajomi wraz ze mną nie polecają tego serwisu, brak kompetencji oraz cwaniactwo i ceny z kosmosu. Nie powinno się tutaj uprawiać kryptoreklamy!!

 

 

polecisz mi cos w lodzi lub okolicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić jako wiarygodny i sprawdzony w bojach - serwis BMW na Krzemienieckiej 2 (http://serwisbmwlodz.pl/index.html). Do tej pory się na nich nie zawiodłem (odpukać :) ), z tego co się orientuję właściciele pracowali kiedyś w ASO Dytrych, generalnie klasyczny zakład samochodowy z prawdziwego zdarzenia, przystępne jak na tą markę ceny (co ważne, przynajmniej w moim przypadku wcześniej uzgadniane - bez ,,niemiłych'' niespodzianek). Na Krzemienieckiej klient ma poczucie (może złudne ale zawsze), że jest indywidualnie traktowany, z uwagi na wielkość zakładu nie jest to ,,fabryka'' jak np na Olechowskiej. O ich renomie świadczą najlepiej dostępne terminy (choć zawsze można coś przyspieszyć) oraz bawarki które stoją przed serwisem, z najnowszymi X5, X6 włącznie. Edytowane przez klurg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Z pełną odpowiedzialnością mogę wam polecić dobry zakład. Mascar Sebastian Masłowski 95-083 Szydłów 2A tel. 44 617 10 04 ‎. Bardzo miły i uczciwy Pan, zna się za rzeczy nie jest drogi i nie wciska ciemnoty. W okolicach Piotrkowa Trybunalskiego nie ma lepszego specjalisty pełna diagnoza komputerowa miła i fachowa obsługa. POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli chodzi o diagnostykę to w promieniu 100km od Łodzi trudno znaleźć poza ASO kogoś kto ma taką wiedzę i urządzenia diagnostyczne jak:

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1729

Ma nie tylko GT1, ale także OPPS'a na światłowodzie do nowszych modeli. Robi też mechanikę - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kolejne pytanie: Zna ktoś jakiś szrot z częściami do e30? Ewentualnie namierzył ktoś ostatnio jakieś na jakimś ogólnym?

Ewentualnie może jeszcze mechanik który posiada kilka aut na części, albo osobę prywatną?

Chodzi o miasto Łódź. Z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szukam serwisu w Łodzi gdzie sprawdzą mi dokładnie samochód przed kupnem i wyciągną historię z aso. Może ktoś polecić takie miejsce ?

 

Ewentualnie do jakiego serwisu napisać maila z vinem o sprawdzenie. Może dzięki temu uniknę jeżdżenia na darmo.

 

Pytam bo nie chcę jechać do Tłokińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Można spróbować również napisać email do innego ASO w Polsce. Ja tak robiłem wielokrotnie i nie było problemu.

 

Co do serwisowania BMW to zdecydowanie polecam OLECH SERVICE, Olechowska 11b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poza Tłokińskim nikt nie wyciągnie serwisu z ASO to raczej oczywiste. Specjaliści najlepsi od BMW to bracia Jagiełło na Świętej Teresy. Serwisuje tam auto od lat, tylko terminy czasami długie.

dokładnie jak kolega napisał-ul teresy. tylko i wyłącznie

reszta może sie tylko uczyc :cool2:

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
JA GORĄCO POLECAM ASO TŁOKIŃSKI ALEKSANDROWSKA 131 ŁÓDŹ ! JEŚLI MASZ BMW TO NIE WARTO ZAKŁADAĆ ZAMIENNIKÓW BO TO NIGDY NIE BĘDZIE TO SAMO CO ORYGINAŁ. WIEM COŚ NA TEN TEMAT BO DZIAŁAM NA TEJ MARCE OD WIELU LAT I TAK DOBRA MARKA WYMAGA RÓWNIEŻ NAJLEPSZYCH CZĘŚCI. MOŻE DLA WIELU CENY MOGĄ WYDAWAĆ SIĘ ZA WYSOKIE ALE OSTATNIO PORÓWNAŁEM 3 INNE WARSZTATY OFERUJĄCE SERWIS BMW W ŁODZI I CENY NIEWIELE OD SIEBIE ODBIEGAŁY A TU JEDNAK MAMY GWARANCJĘ ASO I KONKRETNĄ OBSŁUGĘ. A PO CZTERECH LATACH SERWISOWANIA WASZEGO AUTA OD NOWOŚCI, DOSTAJECIE TAKIE RABATY ŻE NIE WARTO JEŹDZIĆ PO INNYCH WARSZTATACH. POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a kogo polecacie jeśli chodzi o problem z elektryką w bmw e60 po lifcie , kto będzie miał w łodzi pojęcie największe o tym , czy uderzyć do serwisu tłokinski , czy lepiej do pawła ze świętej teresy czy może serwisu z olechowskiej , ???

Z góry dziękuję

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jaki to problem z elektryką masz? Bo to takie określenie mało precyzyjne. Paweł nie pracuje w serwisie na Teresy, po prostu robi wszystkie "ciężkie" tematy związane z tzw. elektroniką BMW w Łodzi więc do niego są odsyłani ludzie z serwisów z problemami nie typowo elektrycznymi tylko związanymi z programowaniem, modułami, komputerami itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam elektryka który naprawiłby mi podświetlenie klapy tył w e60 530d lift 2008rok, sprawdzałem oprawki , bezpieczniki , lewa strona podswietlenia tablicy rejejstr. chodzi prawa nic. I wywala mi ciągle błąd przepalonej żarówki

Z góry dziękuję za pomoc z warsztatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat który znajduje się pod adresem Mirosławice 3, między Lutomierskiem a Konstantynowem Łódzkim. Chłopaki znają się na mechanice aut marki BMW, są konkretni i nie naciągają. Na palcu stoją same BMki. Wymieniałem u nich koło dwumasowe wraz ze sprzęgłem i jestem zadowolony. Kontakt do nich to: tel. 792-572-970 – Łukasz. Edytowane przez mation4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A pytałeś ile to w ASO kosztuje? Może jakieś grosze, jak to w BMW takie pierdoły.

 

Niestety narazie nie odpowiadają - wysłałem maila.

 

 

Mam jeszcze pytanie z innej beczki - znacie tapicera z Łodzi, ul. Chocimska 9 (Tapauto)? Potrzebuję podkleić (lub wymienić) podsufitkę i dokonać małej naprawy fotela. Chyba, że polecicie kogoś innego (ale nie tap-car - dzwoniłem i zabili mnie ceną, pozatym nie chcę skóry, a podobno tylko w tym robią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Polecam warsztat lakierniczy który znajduje się pod adresem Prusinowice 40, miejscowość ta znajduje się między Porszewicami a Prusinowiczkami, tj. gmina Lutomiersk, powiat Pabianicki, województwo łódzkie. Malowałem u chłopaków całe dwa przednie błotniki, kawałek maski – odpryski od kamieni, zaprawka przy tylnim prawym nadkolu, i miejsce pod rejestracją na klapie tylniej. Oczywiście robota wykonana fachowo, terminowo a autko wygląda jak by wyjechało z salonu. Do tego nie musiałem płacić tak dużo jak u niejednego lakiernika w Łodzi. Polecam, w razie co to polecił Piotrek od granatowego BMW E46 z Łodzi :) Kontakt telefoniczny do lakiernika -> 784 431 048 Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam warsztat przy ul. Kasprowicza w Zgierzu (pp. Majchrzak i Rajski).

 

Jak dotąd wymieniłem tam w moim e46:

 

Wszystkie sztywne przewody ukł. hamulcowego, od agregatu do kół.

Przewody hamulcowe giętkie, wszystkie cztery.

Uszczelniacz wybieraka skrzyni biegów.

Tuleja zawieszenia tylnego mostu (niesławna 9-tka)

 

Terminy nie są zbyt długie, chociaż chłopaki stale zajęcie mają. Ceny nie są wygórowane, a podejście do klienta mają właściwe, nie zdarli ze mnie ani nie oszukali. Przy wymianie tulei wymienili także na moją prośbę śrubę mocującą, choć wyglądali na zdziwionych życzeniem ;) Mają sporo doświadczenia, i jeśli nie popadną w rutynę to dalej będą mieli klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
NIE POLECAM

warsztat na ul. Krzemienieckiej 2

 

Może rozwiń myśl dlaczego nie polecasz. Po pierwsze serwisuję tam auto od wielu lat i nie narzekam (nie twierdzę, że ktoś inny nie ma prawa narzekać...). Po drugie to Twój pierwszy - ktoś mógłby Cię posądzić o kryptoreklamę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.