Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też polecam Zakład na Rzgowskiej "BMW elektronika". Znają sie na tym co robią, a przy tym mają baaardzo dużo cierpliwości do upierdliwych i natrętnych klientów (to o mnie chodzi :?)

Mnie może nie lubią (trudno powiedzieć) ale nie poddają się łatwo i w końcu znajdą co w Becie 'piszczy"

 

A jakiś telefon kontaktowy do nich ??

Poradzą sobie z wgraniem OBC do e46 ??

osa-ozo


Sprzedam :

Oryginalne tylne lampy BMW e46 do sedana - zewnętrzne i w klape.

Kierunkowskazy przednie e46

Ceny : Tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

 

A jakiś telefon kontaktowy do nich ??

Poradzą sobie z wgraniem OBC do e46 ??

 

Witam

 

Ja też korzystam z ich usług, ceny bardzo przystępne a sprzęt mają taki sam jak w ASO.

 

Tu masz wszystkie namiary:

http://www.bmwlodz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jakiś telefon kontaktowy do nich ??

Poradzą sobie z wgraniem OBC do e46 ??

 

Witam

 

Ja też korzystam z ich usług, ceny bardzo przystępne a sprzęt mają taki sam jak w ASO.

 

Tu masz wszystkie namiary:

http://www.bmwlodz.pl

 

dzięki za namiary na strone.Dzwoniłem dziś i umówiłem się na wgranie OBC,ale nie zapytałem ile to bedzie kosztowac.Wiesz moze ile za to zapłacę ?? Tak z czystej ciekawosci pytam.Cennik na ich stronie jest ale nie wiem co mnie jakby dotyczy :-)

osa-ozo


Sprzedam :

Oryginalne tylne lampy BMW e46 do sedana - zewnętrzne i w klape.

Kierunkowskazy przednie e46

Ceny : Tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

Poszukuję dobrego, jeśli nie bardzo dobrego warsztatu lakierniczego (lakiernika ) któremu mógłbym powierzyć soje autko. Zależy mi na kąkretnych i rzetelnych ludziach. :modlitwa:

Pisze tak dlatego, że jeden lakiernik już mi obiecywał jakto pieknie pomaluje i będzie lux. Jak się okazalo musiał 2 razy poprawiać swoje bochomazy. Bo było widać rysy spod lakieru (po tarciu papierem) zdala od miejsca gdzie była rysa. Do malowania miałem kawałeczek błotnika przy drzwiach, przednie i tylne dzwi pod listwą (delikatne zarysowanie).

A ten h.. pomalował mi połowę blotnika tylnego, tylne i przednie drzwi i połowę przedniego błotnika jakimś ciemniejszym matowym lakierem auto straciło blask (srebrny metalik) a po powrocie z myjni okazało się, że przy listwie pod szybą i przy klamkach odchodzi bezbarwny. :jawdrop: Dotego na błotniku i na dzwiach lakier wygląda jakby jaki zwarzony czy co. Tak poprawił ze jest tylko gorzej tak spolerował dzwi , że poprzecierał lakier, wszystko teraz wygląda jak jedna wielka "kupa" :cry2: Wiem ,że już nigdy niebędzie wyglądało jak w oryginale ale chciałbym podchodzić do auta i widziec ładne błyszczące auto bez rzucających sie w oczy skaz.

Więc jak macie jakieś kąkretne propozycje poparte doswiadczeniem będę bardzo wdzięczny.

Kilka postów wyrzej kolega poleca serwis w Zgierzu w którym to żekomo maluje Tłokiński. Miał ktoś z nimi jeszcze doczynienia ?

Bo w sumie myslałem własnie o oddaniu auta do Tłokińskiego ale skoro to ci sami ludzie to moze niema co dawać przez ASO bo morze koszty wzrosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kilka postów wyrzej kolega poleca serwis w Zgierzu w którym to żekomo maluje Tłokiński. Miał ktoś z nimi jeszcze doczynienia ?

Bo w sumie myslałem własnie o oddaniu auta do Tłokińskiego ale skoro to ci sami ludzie to moze niema co dawać przez ASO bo morze koszty wzrosną.

 

Nie rzekomo tylko na 100%. Ja odstawiałem samochód u Tłokińskiego a oni wiozą go do Zgierza. Odbiór samochodu ponownie u Tłokińskiego.

 

Ponieważ musiałem podpisać upoważnienie do sądowego dochodzenia odszkodowania, więc u Tłokińskiego podali mi namiar na warsztat gdzie naprawiany jest samochód.

 

Używaj jakiegoś programu do poprawiania błędów bo aż trudno się czyta Twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Jako, że importem samochodów zajmuję się od lat to mam już przerobione mocno tematy naprawy itd więc:

 

Co do mechaniki i elektroniki to zdecydowanie najlepszy serwis w Łodzi to:

 

OLECH Service Kwiasowscy

Olechowska 11b

Łódź

 

Robią najlepsze fury od skomplikowanych napraw mechanicznych po elektronikę i całą resztę. Na BMW się znają jak nikt inny a Tłokiński i ci z Teresy mogą im buty wiązać. Mają przy okazji autoryzację Saaba i Opla oraz stację diagnostyczną. Jest to solidna firma z tradycjami, działają uczciwie a jedyna ich wada to to, że zapisywać się trzeba do nich z wyprzedzeniem bo mają tak wielu klientów (jeżeli to można nazwać "wadą" :) ). Mają gigantyczne doświadczenie w naprawie samochodów. Ceny przystępne.

 

Chłodnice i klimatyzacje:

 

GRAPOW

Łódź, Śląska 42

 

Najlepsi spece w tym temacie. Można u nich też kupić chłodnice w dobrej cenie.

 

Układy wydechowe:

 

Wspomniani już wcześniej

Auto-Mark

Kolumny 105b, Łódź

oraz mniejszy oddział na Pomorskiej 268

 

Działają na maksa profesjonalnie, szybko i sprawnie. Z układami wydechowymi zrobią każde cuda.

 

Co do części do BMW to na Długosza 50 przy Włókniarzy mają zarówno oryginały jak i zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja niestety nie polecam Budziarskiego. Oddałem auto do naprawy i uwaga TYDZIEŃ czekałem na samą wycenę. Cały czas byłem zwodzony. Kolejna sprawa stracili akredytację. Znajomy pracuje niedaleko warsztatu u Idczaka i mówił że zaczęli partaczyć pracę.

 

Miło mnie zaskoczył natomiast Tłokiński. Miła obsługa, wszystko na czas i porządnie. Auto po naprawie umyte i odkurzone. Minus na pewno to troszkę wyższe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

chris_p - gdybyś czytał uważnie wcześniejsze posty to byś wiedział, że Tłokiński samodzielnie nie naprawia samochodów (przecież oni nie mają nawet lakierni ! ) tylko oddaje je Budziarskiemu. Po naprawie z powrotem samochód wraca do Tłokińskiego i wydają go Tobie. :duh:

 

Jeśli upierasz się, że samochód naprawiał Ci Tłokiński to zadzwoń i sam się przekonasz.

 

A wiesz czemu Idczakowi firma Budziarki jest nie na rękę i obrabia jej tyłek? Bo Budziarski woli brać części do VW, Audi ze Zduńskiej Woli niż od Idczaka. Wiem to z rozmowy z właścicielem. Sam kiedyś byłem po części do A4 i tak skandalicznej obsługi dawno nie spotkałem.

 

Czas trwania wyceny nie zależy od Budziarskiego tylko od tego w ciągu jakiego czasu pojawi się na oględzinach ktoś z firmy ubezpieczeniowej - musi zaakceptować kosztorys.

 

 

Co do części do BMW to na Długosza 50 przy Włókniarzy mają zarówno oryginały jak i zamienniki.

A ja ich nie polecam, oryginały mają droższe niż w ASO, czas oczekiwania także dłuższy bo przecież biorą te części od Tłokińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Tłokińskiego nie robiłem blachy tylko samą mechanikę. Także tylko o naprawie części mechanicznych mogę się wypowiedzieć.

 

Co do wyceny u Budziarskiego to nie robiłem naprawy z OC tylko czekałem na kosztorys od nich samych wystawiony za ewentualną naprawę.

 

Jeśli chodzi o współpracę na lini Budziarski a Idczak to informacje mam od znajomego mechanika także on nie ma interesu w obrabianiu tyłka.

 

Może ty miałeś szczęście i byłeś zadowolony. Ja niestety nie za bardzo i nie jest to pojedyńcza opinia. Czekam na auto gotowe auto z warsztatu na wodnej i wtedy będą mógł się wypowiedzieć na temat blacharki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Odradzam firme zajmującą się regeneracją maglownic - http://maglownice.polskareklama.pl/. Niepoważni i olewający zupełnie klienta.

 

Byłem umowiony na sprawdzenie stanu maglownicy i ewentualne usunięcie stuków (w każdej E65 sie to pojawia niestety, mój serwis twierdzi że rekord na polskich drogach to 50 tys km na nowym maglu). Na runflatach czasami stuka przy niedużej prędkości (10-30 km/h), więc jako purysta i perfekcjonista chciałem doprowadzic swoją zabawke do stanu idealnego.

 

Wszystko wyglądało super: profesjonalna firma (niby), aukcja na allegro dobrze zrobiona, konkretnie opisana. Umawiam sie na telefon, na pierwszy wolny termin. Pani zapisuje dane auta, podaje model dokładnie... i po chwili słysze tekst, że szef stoi obok i mówi że z BMW cięzko wyjąć maglownice i mój model niestety "zablokuje im kanał" i nie mogą wykonać usługi. Jak podeśle im magiel kurierem, to mogą go sprawdzić.

 

Jak rozumiem serwisują tylko auta, które "nie zablokują im kanału". Zapomnieli o tym tylko wspomnieć na stronie i w ofertach na allegro. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mogę się tylko przyłączyć do opinii warsztatu ze Zgierza ul Kasprowicza 37 tel 606 308 874. Robią mechanikę i chyba wszystko z elektroniki programowanie sterowników, kasowanie błędów, zmianę języka komputera itp. a do tego ceny przystępne. POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam chlopakow ze Zgierza ul Kasprowicza 37 nr telefonu 606308874 naprawialem u nich pare rzeczy i jestem bardzo zadowolony.Elektronike robilem na rzgowskiej 44 nr tel. 0426337745 i tez super mi zrobili mi zegary pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam panowie.

Planuje pomalować auto i to sporą częć cały jeden bok z maską i zdeżakiem. ( nie to zeby była tak rozwalona poprostu miałem kiedyś przerysowany bok zmieniłem drzwi a teraz uszkodziłem zderzak i nerki maski pogiołem, więc też zmieniłem i odcienie się różnią )

I szukam dobrego warsztatu który to dobrze pomaluje.

Myślę o Budziarskim w Zgierzu ze względu, że maluje dla Tłokińskiego.

A słyszał ktos z was i moze zna warsztat pana Tomasza Markiewicza?

Polecił mi go jeden z pracowników Tłokińskiego.

Edytowane przez zbyszek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak chcesz bardzo dobrze i za rozsądną cenę to polecam "Borsiak", Konstantynów Łódzki, Boczna 21/23. Jeszcze do niedawna robili wszystkie auta dla Idczaka. Robię u nich auta od lat i zapewniają naprawdę najwyższą jakość za w miarę rozsądne pieniądze. W tej materii nadmierne oszczędzanie powoduje tak naprawdę stratę kasy, bo jak auto jest zrobione kiepsko, to potem trzeba je sprzedać taniej niż się oszczędziło oddając samochód do gównianego blacharza-lakiernika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz :cool2: oszczędzać raczej niezamierzam chcę żeby autko mi ładnie wyglądało :lol: "no i fakt aby przedsięwziecie nie przerosło moich możliwosci"

A ktoś ma jakieś opinie na temat Budziarskiego lub wspomnianego wczesniej przezemnie Tomasza Markiewicza ?

 

Spojrzałem na tego "Borsiaka" to serwis Fiata i powiem szczeże, że troszke mnie to zaciekawiło, że Idczak tam maluje swoje auta. Naprawdę tam tak dobrze malują :?: Może ktoś jeszcze miał z nimi doczynienia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oni mają serwis Fiata ale to zupełnie osobna sprawa. Idczak do niedawna nie miał własnej lakierni i blacharni a że "Borsiak" ma bardzo wysoką jakość, normy ISO coś tam itd to naprawiali u nich i byli zadowoleni. Obecnie Idczak nie należy już do Idczaka i nowy właściciel otworzył własną blacharnię-lakiernię.

 

Ja za kilka dni będę odbierał od nich samochód to sobie będziesz mógł popatrzeć czy Ci się podoba jak pomalowali, jak byś miał ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to Markiewicz jest w Łodzi chyba najlepszy( z lakierni z jakich auta miałem okazję oglądać) jednak co idzie za tym, jest też raczej tym z najdroższych. Myślę jednak że na takich sprawach nie należy oszczędzać, na samochodach od nich, trudno znaleźć ślady naprawy. Edytowane przez sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Warsztat na Wodnej 4/6 501969656. Robiłem tam już 2 auta i jestem zadowolony. Ceny tak jak wszędzie jeśli chodzi o lakierowanie 300zł za element. Spory mają ruch ostatnio robią też auta dla Peugeot'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, czytam posty na forum dot warsztatów zajmujących się elektroniką i prosze o wasza radę. Szukam w Łodzi warsztatu, który potrafi naprawić zasilacz (końcówki mocy ) w modelu, który zintegrowany jest z komputerem i navi (330d - 16:9 Navi)- tak przynajmniej twierdzil mój mechanik, który podsumował: "Ja nie podejmę się wyjmowania tego ustrojstwa bo jeszcze coś skasuje w kompie i będzie klops.." Czy znacie zakład, ktory zrobi takie zimne luty i zna się na wyjmowaniu i instalacji zasilaczy.

 

Dziękuję z góry za radę.

 

------

objawy:

Nie działają kolumny z lewej, po przełączaniu na wtyczki z prawej, kolumny sa sprawne, więc problem sprowadza sie wyłącznie do zsilacza (końcowki mocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie, czytam posty na forum dot warsztatów zajmujących się elektroniką i prosze o wasza radę. Szukam w Łodzi warsztatu, który potrafi naprawić zasilacz (końcówki mocy ) w modelu, który zintegrowany jest z komputerem i navi (330d - 16:9 Navi)- tak przynajmniej twierdzil mój mechanik, który podsumował: "Ja nie podejmę się wyjmowania tego ustrojstwa bo jeszcze coś skasuje w kompie i będzie klops.." Czy znacie zakład, ktory zrobi takie zimne luty i zna się na wyjmowaniu i instalacji zasilaczy.

 

Dziękuję z góry za radę.

 

------

objawy:

Nie działają kolumny z lewej, po przełączaniu na wtyczki z prawej, kolumny sa sprawne, więc problem sprowadza sie wyłącznie do zsilacza (końcowki mocy).

 

Czy ktoś może mi pomóc w przedmiotowej sprawie? Trochę zaczyna mnie już wkurzać słuchanie muzyki jedynie z prawej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Po raz kolejny odradzam ASO Tłokiński chociażby za dziadowskie podejście do klienta. Chciałem sprawdzić po nr VIN historię samochodu, który gdzieś tam stoi w Niemczech, to panowie zażyczyli sobie dokumenty samochodu (ewentualnie kserokopie) i nie dało się wytłumaczyć, że nie każdy handlarz z Niemiec chce wysyłać skan dokumentów email'em. Tłuk, który siedział za biurkiem powtarzał "takie mam wytyczne" i nie dało się z nim porozmawiać. Kiedyś prosiłem o listę wyposażenia auta z USA, które chciałem kupić i była ta sama idiotyczna gadka, że bez dokumentów się nie da, bo "znając listę wyposażenia można ukraść samochód"!!! :D :D :D Pewnie jak bym przyjechał X6tką na serwis to by mi liza d... z wszystkich stron, a jak widać "szarych" ludzi olewają.

 

Napisałem email do jednego z warszawskich serwisów i bez żadnego "ale" przysłano mi całą historię samochodu. Jak się chce to można jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.