Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś z Wielunia, to polecam Pana Jacka Pytrusa. BMW zajmuje się od bardzo dawna.

Mimo, że z Łodzi mam do niego około 100km, to spokojnie opłaci mi się tam jechać.

Autko mogę u niego zostawić do naprawy i nie muszę się bać, że mi coś podmieni czy skasuje za coś czego nie robił.

126p>Polonez 1,5>Seicento 900>Polonez 1,4 103kM>Nissan 100NX 150kM>Peugeot 406>Peugeot 406>Opel Vectra 2,2DTI>BMW520i 24V>BMW 525i 24V Touring i VW POLO 1.0 sport GT :) '92>A-klasa 140KM>E61 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O warsztacie BMW Jagiełło w Łodzi na ul. Św. Teresy złego słowa nie powiem.

Oni reklamować się nie muszą. Niech ktoś się umówi i zobaczy ile będzie czekał. Ile oni mają samochodów i jakich do roboty i kto do nich przyjeżdża to mówi samo za siebie. POLECAM BMW JAGIEŁŁO!

p.s.

jak chcecie się umówić to nie dzwońcie tylko podjedźcie na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola_mk nie pozostaje chyba nic innego jak jechac wlasnie do Ldz, ew. zaklad Kordealsinski w kierunku Kalisza. Sam szukalem w Zdw jakiegos speca od beemki ale niestety nikogo nie znalazlem. Poza tym ze zawiodlem sie na jednym zakladzie diagnostycznym ktory nie zna wogole budowy tulei wahacza bmw i stwierdzil ze sa do wymiany mimo ze mialy jeden dzien, skasowal 20zl i podziekowal. Juz nigdy wiecej nie pojade na diagnostyke i przeglad na 'michalow' (od zdw w kierunku na lask po lewej stronie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie w sieradzu bylem u takiego w miare kumatego mechanika, z tego co zauwazylem to jest on sumienni, tylko troche grzebala z niego, kiedys u niego robilem VW gofla i bylem zadowolony, pogadalem z nim to tam jako tako kuma beemke i zrobi wszystko oprocz tlumika, ale bardziej jak sam sie przyznal zna sie na francuzach, no i kompa nie ma do bmw powyzej rocznika 2003 (malo opcji mu czyta), takze z braku laku jakby ktos pilnie potrzebowal kogos kto nie chce zedrzec kasy i nie wali w kulki, ze trzeba mase rzeczy wymienic i pokazuje czesci z jakiegos innego auta mowiac, ze to Wasze to moge namiar na niego podac. wymienil mi wlasnie gumy od drazka reakcyjnego, plyn hamulcowy i roebral rozrusznik do przesmarowania, bo cos mi piszczalo przy odpalaniu i gaszeniu silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jesli chodzi o elektronikę jak i również nawet o LPG, zczytanie błędów i wszelkiego rodzaju problemy i naprawy stricte związane z elektroniką to polecam w Łodzi zakład na ul. Rzgowskiej 44 z tego co pamiętam, wjeżdza się w brame, jest najpierw komis a później warsztat który zajmuje sie leektroniką w sumie tylko do BMW ale inne auta też robią. Fachowa obsługa i sprzęt również, za skasowanie błędu poduszki i diagnostyke kompleksową z wyjasnieniami wszelkimi wzieli 40zł, polecam fachowo naprawde. Jesli chodzi o błąd poduszki(mata) to i tak Ci wyskoczy jesli nie wymienisz maty albo nie zlutujesz na stałe i nie wstawisz diody. Tak jest w E-39 bolączka :duh: Edytowane przez lukas23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakupisz u nich części to może będzie taniej, nie mam informacji co do konkretnych cen, podam tylko przykład z doświadczenia. Jak chciałem wymienic chłodnice wraz z zalaniem płynu to za robocizne zakrzyczeli mi 280zł za samą wymiane :duh: plus płyn oryginalny czyli około 350zł, masakra za samą wymianę. Kupiłem od nich płyn za 60zł i pojechałem do innegop warsztatu gdzie wymienili mi za 60zł chłodnice zalai mój płyn i odpowietrzyli. Ale jesli chodzi o wymianę rozrządu to moze lepiej faktycznie do nich jechac powinni wiedziec co i jak zeby nie spieprzyc :) , zadzwon do nich, ja najpierw tak robie zawsze przy wymianie czegokolwiek zeby porownac ceny usług , bo np niektóre częsci mają tansze niz zamienniki dostepne w sklepach i na allegro, wiec warto zadzwonic i sie dowiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja po dzisiejszej wizycie mogę polecić za solidność i niskie ceny - AMCAR na ul. Kolejowej w Łodzi.

 

Wymieniałem olej, filtry: oleju, powietrza, paliwa, kabinowy oraz separator oleju (odma) w e46. Robią też, a raczej głównie zawieszenia, hamulce itp.

 

Pozdro

Plodz1

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Zakład na Rzgowskiej "BMW elektronika". Znają sie na tym co robią, a przy tym mają baaardzo dużo cierpliwości do upierdliwych i natrętnych klientów (to o mnie chodzi :?)

Mnie może nie lubią (trudno powiedzieć) ale nie poddają się łatwo i w końcu znajdą co w Becie 'piszczy"

 

Gazowałem u nich obie beemki.

126p>Polonez 1,5>Seicento 900>Polonez 1,4 103kM>Nissan 100NX 150kM>Peugeot 406>Peugeot 406>Opel Vectra 2,2DTI>BMW520i 24V>BMW 525i 24V Touring i VW POLO 1.0 sport GT :) '92>A-klasa 140KM>E61 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden oprych od chłodnic w Pabianicach. Wredny typ - generalnie to jest zły jak ktoś mu głowe zawraca. Powiedz mu że ojciec kiedyś u niego coś naprawiał. Ja robiłem u niego w starym Transporterze chłodnice i było ok. Cieknącą częśc chłodnicy zakleja chyba i nie cieknie - chociaż sprawność chłodnicy jest mniejsza.

 

To jest gdzieś na poniatowskiego chyba

http://maps.google.com/maps?f=d&hl=pl&geocode=15062245542983848764,51.667067,19.341082&saddr=&daddr=51.667059,19.341087&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=16&sll=51.666726,19.341044&sspn=0.009689,0.028667&ie=UTF8&z=16

 

Jak jakieś dobre auto to bym nie naprawiał tylko nową.

 

Pozdr

Plodz1

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wymiany osłon reflektorów, regulacji tylnej klapy - a dokładniej samej szyby w Zgierzu. Namiar dostałem na PW na tym forum i polecić mogę śmiało. Sprawdzili mi też zawieszenie, skasowali stare błędy itp.

 

Tak jak ktoś pisał wcześniej Panowie pracowali u Tłokińskiego i znają się na rzeczy. Robią wszystko oprócz blachy i lakieru.

 

Zgierz ul. Kasprowicza 37, widać szyld "Specjalizacja BMW" ciężko nie trafić.

Tel: 602370538. Ceny mają dobre.

 

Pozdro

Plodz1

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mogę też polecić od wydechu

 

AUTO-MARK

ul. Bema 4, Łódź

tel.: (0-42) 616-82-98

 

u mnie było słychać takie cykanie jakby w silniku do 2500 tys obrotów tak cykało. Przy okazji czego innego gość mi zdiagnozował łącznik elastyczny wydechu do wymiany.

 

Do firmy powyżej podjechałem, nie musiałem za bardzo tłumaczyć o co biega, wymienili w niecałe 2 godziny. Wycieli starą złączkę i wspawali nową i jak ręką odjął cykanie.

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EL91&mospid=47671&btnr=18_0403&hg=18&fg=10

 

na rysunku to takie zgrubienie na elemencie nr1 w dolnej części

 

Pozdro

Plodz1

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Eeee, Pawel i Karol (z Teresy 41) sa raczej z tych uczciwych, nie naciagaja na niewiadomo co, robia dobrze i tanio. Przynajmniej w moim przypadku tak jest :8) Ja ich polecam z czystym sumieniem.

 

Jeżeli ktoś twierdzi, że na ul.Teresy u Pawełka naprawi sobie dobrze auto to niestety się grubo myli, a ci co ich chwalą to ich kolesie z podwórka! Cwaniactwo na maxa! Tak naprawiają żeby tylko dobrze nie naprawić, jak nie mogą znaleźć cześci którą wcześniej wymontowywali, to zakładają inną starą byle by pasowała, poza tym jeżeli ktoś chamstwo nazywa żartami to jego sprawa!Niestety wszystkich których znam i tam się udali to raczej zadowoleni nie byli!!!!! Ale Teresy to jeszcze małe piwo:) Jeżeli ktoś nie chce być zrobiony w konia i nie chce trafić na super oszustów to nie polecam warsztatu na ul.Krzemienieckiej u byłych pracowników Dytrycha!!!! to jest poprostu porażka!! szkoda słów na tych cwaniaków! zostawiasz im auto przyjeżdzasz i co?? oczy w słup!! miało być np. 200 a jest 1200zł bo chłopaki niby znaleźli 100 innych usterek, ale zapomnieli cię o tym powiadomić i już wymienili, po czym pokazują ci jakiś złom ze śmietnika i wmawiają ci, że to twoje części:) hhah Znajomy po doświadczeniach w serwisie, ma taką manię i zaznacza części lakierem UV i przez to chłopaki wpadli:) twierdząć, że mu wymienili tą część, on zapytał się którą i sprawdził testerem okazało się , że ta część była na miejscu a szrot był ze śmietnika, czy w Polsce tylko są naciągacze?? Nie mogę polecić żadnego warsztatu, ponieważ w Łodzi BMW naprawia same cwaniactwo, a reszta jak słyszy BMW to od razu zmieniają ceny!

 

Pojechałeś po dwóch najlepzych warsztatach specjalizujących się w BMW w województwie. Swoje słowa poparłeś nieprawdopodobnym przypadkiem rodem z filmu SF w dodatku nie swoim... Trochę naginana - jak dla mnie opinia...

Ja szczególnie polecam Mariusza i Pawła z Krzemienieckiej. Naprawiam u nich swoją trzecią beemkę i nigdy się nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Niestety w mojej e39 potrzebna jest wymiana przedniej szyby, może orientujecie się gdzie w Łodzi zrobią to najlepiej i za ile?

I niewiem czy jest taka możliwość zamontowania ogrzewanej przedniej szyby, wiem że taki patent stosuje Ford, ale może do Bmw też są takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o elektronike i tym podobne to tylko u Rafała na ul. Rzgowskiej 44 w Łodzi. specjalizują sie w BMW, sami jeżdżą tylko tymi autami. Robią bardzo profesjonalnie, czasem maja 2-3 terminy, ale jak pierdoła to jak sie podjedzie to starają się na miejscu sprawe załatwić. Jeśli chodzi o gaz to tak samo, wiedzzą co robią i nie marudzą że sie czegoś nieda....

 

 

a ktoś może poleci jakiegoś blacharza-lakienika w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jeżeli szukacie warsztatu blacharsko-lakierniczego to polecam

 

Firma Budziarski

Zgierz 95-100

ul. Chopina 23

tel. 0 42 716 36 28

 

Wspomniany wyżej warsztat dokonuje napraw dla ASO BMW Tłokiński, posiada akredytację firm BMW, Audi, VW. Polecam szczególnie dla osób naprawiających samochód bezgotówkowo. Bez problemów wymieniają wszystkie części na nowe (oryginały z ASO) a później dochodzą należności od firmy ubezpieczeniowej w sądzie jeśli ubezpieczyciel robi jakiekolwiek problemy. Rozmawiałem z właścicielem, który powiedział że 80% napraw kończy się w sądzie, pracują dla nich 3 kancelarie prawnicze. Nas oczywiście nic nie interesuje, dajemy tylko upoważnienie aby w naszym imieniu mogli dochodzić w sądzie należnych im pieniędzy.

 

Z naprawy jestem bardzo zadowolony. Wykonane solidnie, w każdym momencie można przyjechać zobaczyć na jakim etapie są prace, sprawdzić jakie części wkładają do samochodu i co najważniejsze naprawa została wykonana na umówiony dzień. Właściciel niesamowicie uprzejmy pomimo tego że naprawiałem tam niewielką stłuczkę parkingową - malowanie zderzaka, wymiana reflektora i kilka plastyków zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.